بازسازی های Resident Evil به طور تصادفی Ray-Tracing را در رایانه شخصی از دست می دهند

اسکرین شات رزیدنت اویل

تصویر: Capcom

هفته گذشته کپکام به‌روزرسانی نسخه‌های Steam نسخه‌های بازسازی‌شده را منتشر کرد Resident Evil 2 & 3. بود فرض می شود یک به‌روزرسانی کوچک عمومی است، اما هر کاری که Capcom انجام می‌داد در نهایت باعث شکستن چند ویژگی زیباتر بازی شد.

مدت کوتاهی پس از انتشار به‌روزرسانی‌ها، کاربران رایانه شخصی متوجه شدند که گزینه فعال کردن ردیابی پرتو در منوی هر دو بازی ناپدید شده است. همچنین گزینه روشن کردن پشتیبانی صوتی سه بعدی وجود نداشت. در حالی که برخی از طرفداران در Reddit در ابتدا معتقد بودند که این کار عمدی بوده است، Capcom بعداً بیانیه‌ای صادر کرد و تأیید کرد که این حالت‌ها تحت تأثیر به‌روزرسانی قرار گرفته‌اند، و آنها «برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی می‌کنند».

به همه کاربران Resident Evil 2 / Resident Evil 3 در Steam

ما از یک مشکل مداوم در مورد عدم نمایش گزینه raytracing در منوی گرافیکی و تنظیمات از پیش تعیین شده آگاه هستیم. در به‌روزرسانی آینده به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد و برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی می‌کنیم!

خیلی بد است که برای اصلاح مواردی که قبلاً در بازی وجود داشته است، به روز رسانی دیگری نیاز است، اما این مربوط به توسعه و پشتیبانی بازی است، عزیزم.

به طرز عجیبی، این اولین بار نیست که این دو گزینه خاص مورد توجه به‌روزرسانی‌های نادرست قرار می‌گیرند. بازگشت به سال 2022 Resident Evil 2 بازسازی، Resident Evil 3 بازسازی و Resident Evil 7 همه به اجبار در رایانه شخصی به‌روزرسانی شدند تا شامل ردیابی پرتو و صدای سه بعدی شوند، حرکتی که به شدت کاربرانی را که (به درستی) نگران بودند که مشخصات مورد نیاز بازی‌ها را – که قبلاً خریداری و بازی کرده بودند – از پنجره خارج کند، به شدت ناراحت کرد. .

بعد از اینکه به‌روزرسانی‌ها دقیقاً این کار را انجام دادند و طرفداران اعتراض کردند، Capcom به سرعت بازگشت:

Capcom’s “با توجه به استقبال بی‌نظیر جامعه، نسخه قبلی را که شامل ردیابی پرتو و صدای سه‌بعدی بهبودیافته نیست، دوباره فعال کردیم.” بازی Resident Evil تیم در استیم نوشت. “هر دو نسخه پیشرفته و قبلی در آینده در دسترس خواهند بود.”

ابتدا افراد زیادی ردیابی پرتو داشتند، اکنون هیچ کس ردیابی پرتو ندارد.

منبع: https://kotaku.com/resident-evil-remake-steam-pc-3-4-broken-update-borked-1850351040

بخوانید:   نقطه ضعف اخلاقی آمریکا در جنگ علیه تروریسم