«بازگشت به جزیره میمون‌ها» در 27 ژوئیه برای iOS و اندروید عرضه می‌شود، پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در دسترس هستند – TouchArcade

این جزیره میمون ها بازی‌ها با پلتفرم موبایل، با نسخه‌های ویژه هر دو، غریبه نیستند راز جزیره میمون ها و جزیره میمون 2: انتقام لوچاک و همچنین اپیزودیک داستان های جزیره میمون ها مجموعه‌هایی از Telltale Games که همگی در سال‌های اولیه وجود اپ استور به موبایل وارد شدند. متأسفانه دو بازی اول دیگر در دسترس نیستند، و سری Telltale نیز در سال 2018 به سرنوشتی نابهنگام دچار شد، اگرچه پس از مدت کوتاهی تحت مالکیت جدید و کل آن دوباره ظاهر شد. داستان های جزیره میمون ها این سری در سال 2021 به اپ استور بازیابی شد.

با این حال، آن دو نفر اول هستند جزیره میمون ها بازی‌هایی که کلید این داستان هستند، زیرا اینها تنها دو موردی بودند که ران گیلبرت، خالق سری، قبل از ترک لوکاس آرتز در اوایل دهه 90 روی آنها کار کرد. دو نفر دیگر هم بودند جزیره میمون ها بازی هایی برای پایان دادن به هزاره ای که گیلبرت در آن نقشی نداشت، اما او به کمک به مجموعه Telltale که در سال 2009 منتشر شد، کمک کرد. با این حال، در طول سال ها، گیلبرت به علاقه مندی به انجام دیگری اشاره کرده است. جزیره میمون ها بازی، جایی که او و تیمش کنترل خلاقانه کاملی بر داستان و گیم پلی آن خواهند داشت.

این فرصت در سال 2019 ایجاد شد و روی این بازی جدید با عنوان کار کنید بازگشت به جزیره میمون ها، به طور مخفیانه برای چند سال آینده شروع شد و در پاییز سال گذشته با عرضه کنسول و رایانه شخصی به اوج خود رسید. اما، با توجه به اینکه بازی‌های ماجراجویی بسیار مناسب برای صفحه نمایش لمسی هستند، قطعاً بدون اعلام نسخه موبایلی از مهمانی کنار گذاشته شده‌ام. امروز با اعلام ناشر Devolver Digital این موضوع تغییر کرد بازگشت به جزیره میمون ها سرانجام در اواخر این ماه به پلتفرم های iOS و اندروید می رود.

بخوانید:   نقد و بررسی کامل اتاق فرار ترسناک هتل جهنمی توی هتل زخمی شدیم mp3 | allescape

این نسخه جدید موبایل در تاریخ 27 جولای راه اندازی می شود و برای پیش خرید در دسترس است در اپ استور iOS یا پیش ثبت نام برای اندروید در فروشگاه Google Play همین الان. حدود ده دلار یا حدود دو و نیم دوبلون به شما باز می گردد. این بازی در زمان عرضه در سال گذشته با استقبال خوبی بر روی رایانه های شخصی و کنسول ها مواجه شد و به طور خاص به دلیل طنز و توانایی آن در جذب جادو و ارائه خدمات طرفداران از دو بازی اصلی مورد تحسین قرار گرفت. من از کودکی یکی از طرفداران بزرگ LucasArts و بازی های ماجراجویی Sierra On-Line بودم و از آنجایی که فرصتی برای شیرجه رفتن در آن نداشتم. بازگشت به جزیره میمون ها در پلتفرم های دیگر، اما من بسیار هیجان زده هستم که آن را در اواخر این ماه روی تلفن همراه بررسی کنم.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/06/return-to-monkey-island-coming-to-ios-and-android-july-27th-pre-orders-available-now/