بازی‌های بودجه‌ای بزرگ فرصت‌های تلف می‌شوند | نقطه روشن

در قسمت این هفته Spot On، کرت به Tamoor پیوست تا در مورد اینکه آیا شرکت های بزرگ به اندازه کافی تلاش می کنند تا فضای بازی های ویدیویی را با ایده های جدید تازه نگه دارند یا خیر. آن‌ها همچنین درباره تیم‌های توسعه‌ای که در گذشته ریسک کرده‌اند و تأثیر زیادی بر نحوه ساخت و بازی‌های ما داشته‌اند، بحث می‌کنند.

Spot On یک برنامه خبری هفتگی است که جمعه ها پخش می شود و در آن Tamoor Hussain سردبیر GameSpot و لوسی جیمز تهیه کننده ارشد درباره آخرین اخبار بازی ها صحبت می کنند. با توجه به چرخه اخبار بسیار پویا و بی پایان صنعت عظیم بازی های ویدیویی، همیشه چیزی برای صحبت در مورد آن وجود دارد، اما برخلاف بسیاری از برنامه های خبری دیگر، Spot On به طور عمیق به یک موضوع واحد می پردازد و نه خلاصه کردن همه اخبار. Spot On هر جمعه پخش می شود.

ساخت و عرضه بازی های ویدیویی AAA به میلیون ها دلار و چندین سال نیاز دارد. در حالی که نتیجه اغلب می‌تواند تجربه‌های بازی خارق‌العاده، بسیار صیقلی و مجلل ایجاد شود، آنها اغلب این کار را با قربانی کردن ایده‌های جدیدی که رسانه را به جلو می‌برند، انجام می‌دهند. در عوض، این مسئولیت بر عهده توسعه دهندگان مستقل است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   اولین CRPG یک جهنم با حداکثر حداکثری است که می توانید - و باید - بشکنید

منبع: https://www.gamespot.com/articles/big-budget-games-are-wasted-opportunities-spot-on/1100-6515771/?ftag=CAD-01-10abi2f