بازی‌های Danganronpa با تخفیف برای مدت محدود در iOS و Android – TouchArcade

  • Danganronpa: ماشه ویرانی مبارک (10.99 دلار)
  • Danganronpa 2: Goodbye Despair (10.99 دلار)
  • Danganronpa V3: Killing Harmony نسخه سالگرد (10.99 دلار)
  • Danganronpa S: کمپ تابستانی نهایی (10.99 دلار)

Spike Chunsoft هر چهار مورد را تخفیف داده است دانگانرونپا بازی های iOS و Android برای فروش تابستانی آن از هم اکنون تا 20 آگوست. پس از سه‌گانه‌ای که در طول سال‌ها برای جشن گرفتن این سالگرد به موبایل وارد شد، Spike Chunsoft حتی پس از انحصار Switch آن را به iOS و Android ارائه داد. Danganronpa S: کمپ تابستانی نهایی. اگر کنجکاو هستید که تیم پشت سر چیست دانگانرونپا از زمان انتشار آن بازی ها، بازی انحصاری Nintendo Switch را انجام داده است آرشیو استاد کارآگاه: RAIN CODE که دارای بسیاری از کارکنان کلیدی در پشت دانگانرونپا بازی هایی که چند هفته پیش منتشر شد. بررسی Shaun درباره آن را اینجا بخوانید. در حال حاضر، Danganronpa: ماشه ویرانی مبارک (10.99 دلار)، Danganronpa 2: Goodbye Despair (10.99 دلار)، Danganronpa V3: Killing Harmony نسخه Anniversary (10.99 دلار) و Danganronpa S: کمپ تابستانی نهایی (10.99 دلار) همگی به 10.99 دلار برای مدت زمان محدود تخفیف داده می شوند.

مانند آخرین فروش، اینها پایین‌ترین قیمت‌هایی نیستند که قبلاً داشته‌اند، اما اگر قبلاً آنها را ندارید، همه آنها ارزش قیمت فعلی را دارند. نسخه های iOS نسخه قابل حمل مورد علاقه من از بازی ها هستند. آنها را در اندروید دریافت کنید اینجا هر کدام 10.99 دلار نظرات من در مورد دو بازی اول روی موبایل را اینجا و اینجا ببینید. توجه داشته باشید که نسخه های App Store برای هر بازی برای برخی از مناطق متفاوت است. لینک های قبلی برای آمریکای شمالی هستند. استفاده کنید این یکی برای آسیا به خاطر داشته باشید که این بازی ها از کنترلرها یا ذخیره های ابری پشتیبانی نمی کنند. وب سایت رسمی پورت های موبایل را بررسی کنید اینجا و موضوع انجمن ما برای بازی ها اینجا و اینجا. بازی کردی دانگانرونپا بازی‌های قبلی یا می‌خواهید آن‌ها را در معرض فروش قرار دهید؟

بخوانید:   Bioware یک مجسمه جدید Mass Effect را معرفی کرد و سپس تقریباً به همان سرعت از فهرست حذف شد - WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/19/danganronpa-mobile-games-discount-price-android-iphone-ipad-ios/