بازیکنان پلی استیشن یک خطای Diablo 4 را گزارش می دهند که آنها را از دوره راه اندازی دسترسی زودهنگام قفل می کند

برخی از بازیکنان پلی‌استیشن 5 که نسخه‌های لوکس Diablo 4 را خریداری کرده‌اند، به دلیل خطای دائمی “مجوز نامعتبر” هنوز نمی‌توانند بازی را بازی کنند.

در بررسی 9/10 IGN، Diablo 4 را به‌عنوان یک «عاقبت خیره‌کننده با طراحی تقریباً بی‌نقص پیشروی آخر بازی که کنار گذاشتن آن را کاملاً دردناک می‌کند» توصیف کردیم. حتماً راهنمای ویکی ما را بررسی کنید تا با نکات و ترفندهایی که به شما کمک می‌کند بیشترین بهره را از سفر خود در جهنم ببرید، به‌روز بمانید.

در توییتی از این سایت آمده است: «ما گزارش‌هایی را می‌بینیم که کاربران پلی‌استیشن با خطاهای مجوز نامعتبر مواجه شده‌اند. حساب رسمی دیابلو. “تیم در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است و زمانی که اطلاعات بیشتری به دست آوردیم به روز رسانی خواهد شد.”

بسیاری از کاربران یک راه حل غیر رسمی را برای این مشکل گزارش می کنند، با این حال، می گویند که استفاده از یک بازی رایگان یا نسخه ی نمایشی از فروشگاه پلی استیشن به سیستم اجازه می دهد تا به خاطر داشته باشد که کاربر دارای مجوز معتبر است و بنابراین به آنها اجازه دسترسی به بازی را می دهد.

در جاهای دیگر، به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان رایانه شخصی از تجربه دسترسی زودهنگام بسیار روان تری برخوردار بوده اند. کاربر Reddit نوشت: “من به تازگی قانون 1 را در سطح 16 تکمیل کردم، تمام مدت در ارتباط ماندم و حتی کمی تاخیر نداشتم.” u/AbraKdabra در پستی با 1.4 هزار رای موافق. بلیزارد واقعاً از خودش پیشی گرفت و این بازی به نظر می‌رسد یک پادشاه فوق‌العاده است، حالا نوبت به محتوای جدید رسیده است.»

بخوانید:   Street Fighter 6 جزئیات مکان‌ها، حالت‌ها، عناصر RPG و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد - نسخه نمایشی اکنون در دسترس است
در پستی از کاربر توییتر آمده است: «140 دلار (کانادا) دلار برای یک بازی که زودتر انجام شود @courtlalonde.. “بازی کار نمی کند و کد خطا می دهد. بسیار گرانبها.” برخی دیگر ظاهراً مشکلات راه اندازی عناوین قبلی Diablo را به یاد می آورند. کاربر آردیم به یک پست رسمی تالار گفتمان دیابلو پاسخ داد: «استریم‌کنندگان در حال بازی و سرگرمی در حالی که من به صفحه ورود خیره می‌شوم». “سلام تاریکی، دوست قدیمی من…”

تیم در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است و زمانی که اطلاعات بیشتری به دست آوردیم به روز رسانی خواهد شد.

– دیابلو (@Diablo) 1 ژوئن 2023

ما گزارش‌هایی را می‌بینیم که کاربران پلی‌استیشن با خطاهای مجوز نامعتبر مواجه شده‌اند.

آنتونی یک مشارکت کننده مستقل است که اخبار علمی و بازی های ویدیویی را برای IGN پوشش می دهد. او بیش از هشت سال تجربه در پوشش پیشرفت‌های مهم در زمینه‌های علمی متعدد دارد و مطلقاً زمانی برای شیطنت‌های شما ندارد. او را در توییتر @BeardConGamer دنبال کنید

منبع: https://www.ign.com/articles/playstation-players-are-reporting-a-diablo-4-error-that-locks-them-out-of-the-early-access-launch-period

کاربر توییتر @KevlarMack ناراحتی خود را نیز ابراز کردند: «پس از 2 ساعت انتظار، این موضوع آزاردهنده می شود. مردم به معنای واقعی کلمه پول اضافی برای چهار روز دسترسی زودهنگام به Diablo 4 پرداخت کردند. پس غرامت ما کجاست؟”

دوره دسترسی زودهنگام Diablo 4 در تاریخ 1 ژوئن در ساعت 4 بعد از ظهر اقیانوس آرام برای کسانی که نسخه Digital Deluxe 89.99 دلاری یا نسخه Ultimate 99.99 دلاری بازی را خریداری کرده بودند، آغاز شد، اما برخی از گیمرهای پلی استیشن با «نتوانستند مجوز معتبری برای Diablo IV پیدا کنند. ” خطا