بازیکنان Zelda: Tears of the Kingdom پل‌های بسیار طولانی می‌سازند

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مملو از فرصت هایی برای تقلب است.

من در مورد صحبت نمی کنم واقعی هک کردن یا تقلب – نینتندو از لحاظ تاریخی مورد توجه بازیکنان قرار نگرفته است تقلب در بازی هایش. تقلبی که من در مورد آن صحبت می کنم به اجرای بازی به گونه ای اشاره دارد که ممکن است توسط توسعه دهندگان مورد نظر نبوده باشد. حالا طرفداران اشک پادشاهی این اخلاق را به سطوح جدیدی می برند. آنها در حال ساختن پل های فوق العاده برای حل همه مشکلات خود هستند و کلیپ های کار خود را در پلتفرم هایی مانند TikTok به اشتراک می گذارند.

که در اشک پادشاهی، لینک دارای قابلیت جدیدی به نام Ultrahand است. این به او اجازه می دهد تا اشیاء را بردارد و مرتب کند و همچنین آنها را به هم بچسباند تا ساختاری بزرگتر ایجاد کند. این یک تغییر کلیدی است که در آن معرفی شده است اشک های پادشاهی، و چندین مکانیک جعبه شنی را معرفی می کند، زیرا بازیکنان ماشین ها و سایر سازه ها را می سازند تا به آنها کمک کند تا معماها را حل کنند یا در محیط ناهموار Hyrule حرکت کنند.

مهمتر از همه، شما می توانید از این توانایی برای ساختن یک پل استفاده کنید. شما اساساً می توانید از هر چیزی پلی بسازید. مطمئناً، چوب یک درخت خرد شده کار می‌کند، اما مواد تصادفی زیادی در سراسر Hyrule پراکنده شده‌اند که می‌توانید آنها را به هم بچسبانید تا یک پل بسازید و از مکانی به مکان دیگر بروید. بازیکنان نشان داده اند که چقدر می توانند با یک پل ساده، اما بسیار طولانی، انجام دهند.

بخوانید:   EPOS Sennheiser GSP 600 در ایالات متحده به 54.99 دلار کاهش یافته است

اگر یک پل بسازید و سپس منطقه را ترک کنید، هر چه بسازید از بین می رود. بنابراین برخی از مردم فقط پل خود را مانند یک کیف دستی 100 فوتی از جایی به جای دیگر حمل می کنند.

برخی دیگر متقاعد شده اند که با ساختن پلی بسیار طولانی، فیزیک بازی را شکسته اند.

این شخص پلی به اندازه کافی بلند ساخت تا با آن رقابت کند پل الدین و به نحوی آن را در ضریح قرار داد. از من نپرسید که این همه ستون از کجا آمده اند – این مسخره است.

مورد علاقه شخصی من این کلیپ در معبد مایاچین است – پل آنقدرها طولانی نیست، اما خراب است. مطمئناً یک است منحصر بفرد راه حل پازل

این یک راه‌حل ذهنی یک‌طرفه است که برای من منطقی است. اوه، شما نمی توانید به یک برج برسید؟ پل بساز شما نمی خواهید با همه بوکوبلین ها مبارزه کنید؟ برای دور زدن آنها پلی بسازید. معمای زمان‌بندی را نمی‌فهمید؟ فقط از آیتم ها برای ساختن پل استفاده کنید. من در این مرحله نمی‌توانم یک ماشین یا ماشین جنگی یا حتی یک گلایدر کاملاً کاربردی بسازم، اما آیا می‌دانید چه چیزی می‌توانم با اطمینان بسازم؟ یک پل و کار می کند.

منبع: https://www.polygon.com/legend-zelda-tears-kingdom/23723279/totk-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-bridge-totk