بازیکن ممنوعه Rainbow Six که یوبی‌سافت آفیس را سوات می‌کرد، محکوم شد، اما زندانی نشد.

Ouahioune ادعای نادرستی مبنی بر گروگان گیری در دفتر Ubisoft Montreal در 13 نوامبر 2020 ارائه کرد که منجر به تخلیه ساختمان شد. افسران مسلح قبل از اینکه بفهمند تماس اواهیونه در واقع یک فریب است، به محل اعزام شدند. بعداً مشخص شد که اواهیون به دلیل محرومیت از بازی آنلاین تیراندازی Rainbow Six Siege، دفتر را زیر نظر گرفته است.

این خبر از طریق روزنامه مونترال، که خاطرنشان می کند که اواهیون همچنین باید “غرامت قربانیان را جبران کند، تحت درمان برای یک مشکل سلامت روانی قرار گیرد و یا کار کند یا آموزش ببیند.”

در بیانیه ای که برای Polygon منتشر شد، سخنگوی یوبی سافت گفت: “در این محاکمه، ما متعهد به نمایندگی از منافع کارمندان خود بودیم که تحت تاثیر این هشدار دروغین گروگان گیری در استودیوی مونترال قرار گرفتند.” این سخنگوی همچنین گفت که یوبی سافت به دلیل احترام به کارمندان خود، در مورد این رویداد بیشتر اظهار نظر نخواهد کرد.

مطابق با لا پرس (از طريق چند ضلعیاواهیون از نشریه درخواست کرد که حساب محاصره او لغو ممنوعیت شود. “می توانید بگویید که من با مهربانی از تیم یوبی سافت می خواهم که حساب کاربری من را لغو ممنوعیت کند، لطفا؟” او ظاهراً به نشریه گفته است که “بیش از 1500 دلار” را برای لوازم آرایش در بازی خرج کرده است.

Yanni Ouahioune، بازیکن 22 ساله Rainbow Six Siege که در نوامبر 2020 در دفاتر Ubisoft مونترال حضور داشت، به دلیل جنایات خود به سه سال خدمات اجتماعی محکوم شد. “Swatting” به عنوان تماس شوخی با خدمات اورژانس برای اعزام افسران مسلح به یک مکان خاص تعریف می شود. این یک جرم جدی است، همانطور که swatting منجر به آن شده است مردم در حال کشته شدن.

بخوانید:   The Expanse: A Telltale Series Devs On It Exciting New Episodic Series

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/banned-rainbow-six-player-who-swatted-ubisoft-office-gets-sentence-but-no-jail-time/1100-6515770/?ftag=CAD-01-10abi2f