بازیگر خانه اژدها درباره ارتباط شخصی دلخراش خود با مرگ شخصیت اصلی صحبت می کند

“مادر من در نهایت نابینا شد و هر دو پای خود را به دلیل دیابت از دست داد. او ویژگی هایی را داشت که ویسریس نیز داشت. او سعی می کرد باوقار بماند، اما بخشی از او بود که به تازگی خود را رها کرده بود. کنسیدین به او گفت که تماشای آن به عنوان یک پسر دشوار است تنوع.

برای اینکه کنسیدین نقش شخصیتی را بازی می‌کند که در حال هدر رفتن و در آستانه مرگ است، او گفت که نفس‌هایش کند و کم عمق شد و این باعث شد سطح اکسیژن او پایین بیاید، تا جایی که تقریباً بیهوش شود.

بازیگر Paddy Considine درباره بازی خود به عنوان King Viserys در پیش درآمد سریال Game of Thrones، House of the Dragon، و اینکه چگونه یک سکانس کلیدی او را تقریباً از هوش می‌برد، صحبت کرده است. کانسیدین همچنین داستان‌های دلخراشی را در مورد اینکه چقدر این سریال برای او به خانه نزدیک شد، به اشتراک گذاشت. این داستان حاوی اسپویلرهایی برای House of the Dragon است.

بدیهی است که کانسیدین بخشی از فصل 2 House of the Dragon نخواهد بود. او گفت که برای بازیگران آرزوی موفقیت دارد و از اینکه در آن نقشی نداشته باشد احساس “حسادت” می کند. کانسیدین گفت: “اما حداقل من باید یک داستان کامل را تعریف کنم. او یک آغاز داشت و یک پایان. و پایان بسیار دیدنی بود.”

در خانه اژدها، ویسریس بسیار بیمار است و با هر قسمت بدتر می‌شود تا اینکه در نهایت در قسمت 8 می‌میرد. کانسیدین گفت که او ارتباط شخصی داشت تا شاهد ضعیف شدن و ناتوانی فردی باشد – مادرش دست و پاهایش را به دلیل دیابت از دست داده است. همچنین، او شاهد مرگ آرام پدرش بر اثر سرطان بود.

بخوانید:   زمان‌بندی انتشار بازی‌های ویدیویی می ۲۰۲۳ – WGB، صفحه اصلی بررسی‌های عالی

کانسیداین گفت: “من مجبور شدم از مجموعه بیرون بیایم و به طور منظم هوای تازه بدهم، زیرا تقریباً داشتم از حال می رفتم. تقریباً مانند این است که مغز شما شروع به گفتن بدن شما می کند که شما بیمار هستید. واقعاً بسیار عجیب است.”

به یاد دارم که یک روز به چشمان او نگاه کردم و فقط به او گفتم: “پدر…” – این خیلی سخت است.مکث طولانی.) اما من گفتم بابا ولش کن. فقط ولش کن بابا. و او نتوانست. او نمی خواست رها کند. می‌دانی، این چیز بزرگی است، اما چند بار در زندگی‌اش، او تلاش کرده بود که جانش را بگیرد. و سپس وقتی او را در حال مرگ می‌بینم، مطمئن نبودم که او در نهایت چنین می‌گوید: «در واقع، من واقعاً می‌خواهم زندگی کنم» یا «من از مرگ وحشت دارم.» من هنوز تا به امروز نمی دانم. اما گاهی وقتی مردم می گذرند، احساس می کنم می دانند. مثل وقتی که یک سگ می رود تا خودش بمیرد. و من این را با ویسریس بسیار احساس کردم.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/house-of-the-dragon-actor-discusses-his-heartbreaking-personal-connection-to-major-characters-death/1100-6514576/?ftag=CAD-01-10abi2f

پدر کانسیدین بر اثر سرطان درگذشت و قبل از آن، پدرش اقدام به خودکشی کرد. نزدیک به پایان، پرستاران به این بازیگر گفتند که پدرش 24 ساعت دیگر زنده است. اما پدرش سه روز پس از آن زندگی کرد، و کانسیدین شاهد پژمرده شدن او بود به روشی مشابه روزهای آخر برای ویسریس.

بخوانید:   این مانیتور 4K 144 هرتزی HDMI 2.1 به 410 پوند به اضافه ارسال