بازی اتاق فرار

بازی اتاق فرار

allescape

نیازی به گفتن نیست که در آن بازی اتاق فرار ما پیروز نشدیم؛ اما همان‌طور که اتاق‌های بیشتری را بازی می‌کردیم، شروع به طراحی استراتژی خاصی کردیم که واقعاً مفید واقع شد. اتاق فرار واقعاً سخت نیست، شما فقط باید بدانید که چه کاری باید انجام دهید و آن را چگونه انجام دهید. در اینجا نکاتی را به‌منظور عملکرد بهتر بازیکنان در اتاق فرار اشاره می‌کنیم تا از این به بعد، با اتخاذ استراتژی موردنظر خود، فرار راحت‌ و لذت‌ بخشی را تجربه کنید.

بازی اتاق فرار

هم تیمی در بازی اتاق فرار

بازی اتاق فرار کار پیچیده اما ساده ای است به شرط آنکه تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید. در واقع اتاق فرار بازی دشواری است، تعداد بسیاری از گروه‌ها موفق به فرار نمی‌شوند. این بدان معنی نیست که مردم برای حل مسائل هوش کافی ندارند، بلکه این موضوع مربوط به استراتژی بازی است، که با داشتن یه تیم حرفه ای شامل انواع شخصیت در اتاق فرار امکان پذیر می باشد.
من اولین بازی اتاق فرارم را به یاد دارم، ۱۵ دقیقه در مورد چیزی که قرار بود انجام بدهیم فکر می‌کردیم، کاملاً گیج شده بودیم.

راز بازی اتاق فرار

اعضای تیم بازی اتاق فرار چیزی نیست که ما برای شما انتخاب کنیم، این چیزی است که شما بهتر از هرکسی می‌دانید.
شما می‌خواهید با یک گروه خوب بازی کنید و این لزوماً به معنی یافتن یک دسته از افراد باهوش نیست. شما می‌خواهید با افرادی که با آن‌ها راحت هستید بازی کنید. چه کسانی در اتاق با این شرایط مناسب تیم شما هستند؟
بنابراین برای انتخاب تیم، بهتر است افرادی را انتخاب کنید که با آن‌ها هماهنگ هستید و از دوستان و آشنایان شما هستند. اگر واقعاً چنین افرادی را در اطراف خود پیدا نکردید آن‌ وقت به سراغ صفحاتی که برای شما تیم‌ سازی می‌کنند بروید.
به این نکته هم توجه داشته باشید که وقتی تعداد شما در بازی بسیار زیاد و به‌اندازه حداکثر تعداد مجاز برای بازی باشد، فضای کمتری برای فعالیت دارید، ممکن است فقط تعدادی از بازیکنان در حل معماها درگیر شوند، سرعت حل معماها و پیش رفتِ بازی معمولاً کاهش می‌یابد.
عموماً توصیه می‌شود که تعداد بازیکنان ۵۰ تا ۷۰ درصد حداکثر ظرفیت مجاز باشد.
در اتاق‌های فرار، تیم‌هایی بهترین عملکرد را دارند که همه راه‌ها را امتحان می‌کنند.
بنابراین اگر هم‌ تیمی شما ایده‌ای برای حل معما ارائه داد که ازنظر شما حتی خنده‌دار است، بازهم آن را امتحان کنید زیرا ممکن است شما را به راه‌حل اصلی نزدیک کند.

بخوانید:   بررسی Ravenlok – Game Pass Fodder – WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

آل اسکیپ

بموقع رسیدن به اتاق فرار

دلیل این کار ساده است. شما می‌خواهید انرژی ذهنی خود را در «بازی اتاق فرار» صرف کنید تا بتوانید در آن برنده باشید. این اتاق‌ها می‌توانند کل انرژی ذهنی شما را تخلیه کنند. شما دیر می‌کنید و در حال جستجو برای جای پارک هستید درحالی‌که از اتاق فرار تماس می‌گیرند و از شما سؤال می‌پرسند که کجا هستید؟! و همین می‌شود که تمرکز و انرژی شما به‌شدت تحت تأثیر قرار می‌گیرد. هنگامی‌که وارد اتاق می‌شوید باید تازه‌نفس باشید، باید آماده غلبه بر اتاق باشید! بنابراین، رزرو خود را چند روز قبل انجام دهید و رأس ساعت مقرر در محل حضور پیدا کنید.
مثبت بودن در بازی اتاق فرار بسیار مؤثر است!
نگران نباشید، با اعتمادبه‌نفس، انتظار داشته باشید که موفق شوید. درگیر چالش‌های اتاق شوید. به مدت چند دقیقه روی هر موضوعی فکر کنید، اصلاً به این فکر نکنید که گیر افتاده‌اید و ناامید نشوید. همچنین با گروه خود در ارتباط باشید. اگر با غریبه‌ها بازی می‌کنید، خودتان را معرفی کنید و با یکدیگر آشنا شوید. همه شما با یک هدف مشترک آنجا هستید، بنابراین دوستانه، هیجان‌زده و مفید باشید.