بازی تخته جامد Metal Gear لغو شده از لبه پرتگاه بازگشته است

هر شخصیت دارای ویژگی های گیم پلی منحصر به فردی است و چیزهای متفاوتی را به تیم اضافه می کند:

این بازی را می‌توان مستقیماً از CMON با قیمت 100 دلار سفارش داد و تاریخ عرضه آن در ماه مه 2024 پیش‌بینی می‌شود. نسخه‌های بعدی بازی شامل Metal Gear Rex یا یک «نخواهد بود»رمان گرافیکی ۱۰۹ صفحه‌ای کاملا مصور که توسط کنت لوه مصور شده است و هر ماموریت کمپین را زنده می‌کند.

منبع: https://kotaku.com/metal-gear-solid-board-game-cmon-minis-snake-stealth-1850477870

شش ماموریت مستقل وجود دارد که بازیکنان می توانند انجام دهند، یا اگر زمان دارید، یک کمپین روایتی 14 ماموریتی نیز برای بازی وجود دارد.. دوستداران مینی های پلاستیکی باید بدانند که در کنار مینیاتورها برای شخصیت های کوچکتر و انسانی، یک متال گیر رکس عظیم نیز وجود دارد.

که در Metal Gear Solid: The Board Gameبازیکنان نقش شخصیت‌های نمادین بازی ویدیویی مانند Solid Snake، Meryl Silverburgh، Gray Fox و Hal “Otacon” Emmerich را بر عهده می‌گیرند و برای تکمیل ماموریت‌ها و شکست دادن Bosses با یکدیگر همکاری می‌کنند.

IDW ها متال گیر جامد بازی تخته ای در سال 2021 پس از چند تاخیر لغو شد، و در آن زمان به نظر می رسید مثل اون بود اما نه! این هفته اعلام شد که بازی بازگشته است، اما اکنون قرار است به جای آن توسط رقبای CMON منتشر شود.

تقریباً زیاد است همان بازی با همان طراح –Emerson Matsuuchi – در مورد تنها چیزی که به نظر می رسد تغییر کرده است نام شرکت روی جعبه، خود جعبه هنری و این واقعیت است که در واقع اکنون در حال عرضه است.

Snake روی حذف مخفیانه متمرکز شده است، مریل می تواند خود را مبدل کند و بدون توجه از کنار پاترولز عبور کند، Gray Fox بازی را با سلاح های امضا شده خود مانند High-Frequency Blade خود شروع می کند، و Otacon یک عرشه هک منحصر به فرد دارد که فقط برای او در دسترس است.

با مهارت های منحصر به فرد، توانایی های منفعل و انواع اقدامات آشنا، مانند ضربه زدن به دیوار برای جلب توجه دشمنان یا حذف مخفیانه، هر بازیکن یک تجربه متمایز و غوطه ور در بازی با شخصیت های مختلف خواهد داشت.

Metal Gear Solid: The Board Game دقیقاً همانطور که انتظار دارید اجرا می شود: این یک بازی مخفی کاری تاکتیکی نوبتی است که در آن بازیکنان با هم کار می کنند به دزدکی حرکت کردن در اطراف سطوح، پایین آوردن آدم های بد، اجساد را پنهان می کنند و بله، حرکت می کنند اطراف داخل یک جعبه مقوایی