بازی جدید Myst Creator متأسفانه دارای تعداد زیادی چیزهای تولید شده توسط هوش مصنوعی است

سیان، استودیو پشت سر Myst و ریون، در چند سال گذشته بودجه بازی های خود را از طریق Kickstarter تامین می کند. سال 2016 اینگونه است ربوده شدن ساخته شده است، و همچنین مانند سال 2023 است استوار –این بار با بیش از اندکی کمک از ماشین هانیز توسعه داده شد.

برای استودیویی با چنین سابقه درخشان، بررسی های کاملاً متفاوت برای سفت باید چیزی غافلگیر کننده باشد. طرفداران برخی از طراحی پازل را نادیده می گیرند، اما آنها همچنین بارها اشاره می کنند که دنیای بازی چقدر مسطح است، چقدر روایت ضعیف است و پراکندگی بازی. بنگاه داستان های درون بازی، که در مقایسه با بلاک باسترهای دهه 90 سیان واقعاً برجسته است.

این ویدیوی مقدماتی، روایت یکنواخت بازی است

به نظر می رسد دلیل خوبی برای برخی از آن وجود دارد. مانند گرگوری اوری ویر ابتدا اشاره کرد پس از بررسی تیتراژهای بازی، هر چه مدت طولانی‌تر از آن‌ها بگذرید، بیشتر متوجه می‌شوید که برخی از شغل‌ها – مانند صداپیشگی – در کنار آهنگسازان و هنرمندان در جایی که انتظار دارید نامی از آنها دریافت نمی‌شود. در واقع، زمانی که تیتراژ از شرکای خارجی مانند انویدیا تشکر می‌کند، شما را به خاطر این که فکر می‌کنید فراموش کرده‌اند به طور کامل صداپیشگان خود را تصدیق کنند، بخشیده می‌شوید.

تا زمانی که به این موضوع برسید، به معنای واقعی کلمه آخرین اعتبار روی صفحه نمایش چشمک می زند قبل از اینکه آنها شروع به تشکر از جریان های حامیان Kickstarter کنند:

بخوانید:   محلول معبد Jochi-ihiga در Zelda Tears of the Kingdom

تصویری برای مقاله با عنوان بازی جدید Myst Studio دارای تعداد زیادی چیزهای تولید شده توسط هوش مصنوعی است.

تصویر: سفت

این قطعاً توضیح می‌دهد که چرا بسیاری از داستان‌های درون بازی – مانند “ژورنال‌ها، گزارش‌ها، فهرست‌های چک، کاغذهای جدید، داستان‌ها، آهنگ‌ها، شعرها، نامه‌ها” و “کاغذهای پراکنده”-بسیار ضعیف توصیف شده است و چرا بسیاری از بازیکنان از بی‌جان بودن روایت آن شکایت داشتند..

من با سیان تماس گرفتم و از آنها به طور خاص در مورد سطح دخالت انسان در روایت و متون داستانی بازی (روزنامه ها، نامه ها و غیره) پرسیدم. پاسخ آنها:

«محتوای با کمک هوش مصنوعی» که در اعتبارات برای Firmament ذکر شده است، دقیقاً همین است. این محتوایی است که وضعیت نهایی آن را در بازی می بینید که به کمک خدماتی ساخته شده است، نه کاملاً ایجاد شده بر اساس آنچه که بسیاری از آن به عنوان “AI” یاد می کنند که کارکنان Cyan از آن استفاده کردند.

به عنوان مثال، تمام محتوای صداپیشگی در 100٪ مواقع توسط یک انسان واقعی انجام شده است (که ممکن است قبلاً واضح باشد اگر به آن گوش داده باشید، به خصوص با توجه به آهنگ اجرا و محتوا – ما نمی توانیم تصور کنیم که چه خواهد بود. به سوال شما مانند اگر تماماً ماشین تولید شده باشد) اما صدای اجرای نهایی، آهنگ و آهنگ با یکی از این سرویس‌ها، با رضایت اجراکننده اصلاح شد. امیدواریم که همه چیز را بیشتر روشن کند و مثال خوبی از منظور ما از «محتوای به کمک هوش مصنوعی» ارائه دهد.

توجه داشته باشید که این توضیح نمی دهد که چرا آن صداپیشگان اعتبار ندارند (وقتی هوش مصنوعی است!)، چرا آنها از هوش مصنوعی (و نه ابزارهای ضبط/میکس معمولی) برای اصلاح “تیمبر، زیر و بمی و لحن” صدای انسان استفاده کردند. و به موارد متعدد دیگری که طرفداران از آنها شکایت کرده اند، مانند اشعار و ترانه ها اشاره نمی کند.

این بد است! این سومین بازی در یک ماه گذشته است ما مجبور شدیم برجسته برای حضور یا ایستادن متهم به برجسته محتوای وحشتناک و آشکارا تولید شده توسط ماشین. بازخورد در هر مورد –حتی در صفحه Kickstarter این بازی، جایی که بسیاری از حامیان حمایت خود را متعهد شدند سال ها پیش از این، قبل از اینکه محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی حتی یک چیز باشد– واضح است: مردم این چیزها را در بازی های خود نمی خواهند!

تصویری برای مقاله با عنوان بازی جدید Myst Studio دارای تعداد زیادی چیزهای تولید شده توسط هوش مصنوعی است.

اسکرین شات: کیک استارتر

منبع: https://kotaku.com/myst-firmament-cyan-studios-ai-machine-writing-art-pc-1850505094