بازی جدید Total War اعلام شده است که در مصر باستان اتفاق می افتد

بازی بعدی نام دارد جنگ کامل: فرعونو در دوران فروپاشی عصر برنز، دوره ای کمی بیش از 3000 سال پیش رخ می دهد. که تمدن های خاور نزدیک، شمال آفریقا و اروپا را دیدند خیلی زمان بد.

از آنجایی که واقعاً بسیار سبک است جنگ تمام عیار جزئیات (و نماهای گیم پلی/فیلم)، ما باید برای اطلاعات بیشتر به صفحه استیم بازی (و این سؤالات متداول) سر بزنیم. به نظر می‌رسد هشت رهبر وجود خواهد داشت که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید، از مصری‌ها گرفته تا آناتولی‌ها تا کنعانی‌ها، و همچنین گزینه‌های کمپین قابل تنظیم مانند توانایی تصادفی کردن مکان‌های شروع.

فقط کجا فرعون قرار گرفتن بین اینها سوال مهمی است، زیرا بازی‌های اخیر – با توجه به نام تجاری “Saga” که نشان می‌دهد عناوین کوچک‌تری هستند – عالی نبودند و به نوعی آن برچسب را به عنوان یک نقطه فروش مسموم کردند. با این حال، این بازی، علیرغم عرضه با قیمت کامل (با قیمت واقعی 60 دلار)، به نظر می رسد … من نمی دانم، در مقیاس کوچکتر از یک بازی کامل است. جنگ تمام عیار خواهد بود؟ به خصوص که در زمان راه اندازی تنها سه دسته قابل بازی هستند (می توانید از بین چهار مورد انتخاب کنید رهبران مصر، دو هیتی و دو کنعانی).

بعد از بسته بندی آنها وارهمر سه گانه به پرفروش ترین شکل ممکن، Creative Assembly به تازگی یک نام تجاری جدید را اعلام کرده است جنگ تمام عیار بازی بر اساس چیزهایی که این سری نام خود را بر آن ها ساخته است: تاریخ واقعی بشر. و این بار به مصر باستان برمی گردیم.

جالب توجه است، به نظر می رسد که، علیرغم احتمال برخی از ماوراء طبیعی، مومیاییجادوی مجاور، این بازی آن را کاملاً مستقیم بازی می کند. این اولین بار است جنگ تمام عیار این کار را در یک انجام داده است طولانی زمان؛ را وارهمر بدیهی است که بازی ها پر از چیزهای وحشی بودند، تروی به اساطیر متمایل شد و حتی آخرین نسخه مهم تاریخی، سه پادشاهی، سهم خود را از خارق العاده داشت.

این هم اولین تریلر بازی:

Total War: PHARAOH – اعلام تریلر

این به این معنی نیست که شبیه آن باشد اثرات اینجا حضور نخواهد داشت به جای داشتن جادو، احساس نبرد را تغییر دهید، فرعون یک سیستم آب و هوای پویاتر را به بازی معرفی می کند، جایی که به جای نبردها در شرایط از پیش تعیین شده، همه چیز می تواند در میانه یک رویارویی به شدت تغییر کند، زیرا یک دقیقه خورشید می درخشد و دقیقه بعد شما در حال خرد شدن هستید. وسط طوفان شن (بازی همچنین دارای آتش‌های پویا خواهد بود که می‌تواند شهرها را در نبردهای شهری و همچنین طوفان‌های سیل آسا به آتش بکشد).

یک سوال بزرگ که توسط افشای بازی بی پاسخ مانده است این است که … دقیقاً چقدر بزرگ است؟ خواسته های برنامه ریزی سریال در دهه گذشته به این معنی بوده است جنگ تمام عیار توسعه بین نسخه های بزرگتر و در مقیاس کامل تقسیم شده است سه پادشاهی و وارهمر بازی ها، در حالی که در بین عناوین کوچکتر مانند تروی و تاج و تخت بریتانیا سقوط کرده اند.

بخوانید:   Street Fighter 6 جزئیات مکان‌ها، حالت‌ها، عناصر RPG و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد - نسخه نمایشی اکنون در دسترس است

ما به زودی متوجه خواهیم شد. این بازی در ماه اکتبر برای PC منتشر می شود.

منبع: https://kotaku.com/total-war-pharaoh-sega-creative-assembly-announced-new-1850467750منبع: https://kotaku.com/total-war-pharaoh-sega-creative-assembly-announced-new-1850467750