بازی جدید Weapon Perk بازی Destiny 2 بازیکنان PvP را غافلگیر کرده است

ثبت نام کنید یا هم اکنون وارد شوید!

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

در حال پخش: تریلر بازی Destiny 2 Lightfall Season Deep Launch

می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌هایتان به خاطر بسپاریم؟

همانطور که توسط Fallout Playsاقدام جمعی در هنگام جمع‌آوری پیکاپ‌های عنصری، یک دوره انباشته آسیب افزایش می‌دهد، بنابراین بازیکنان تایتان از زیرکلاس Stasis و جنبه Tectonic Harvest برای ایجاد این تکه‌های انرژی تاریکی استفاده کرده‌اند. تایتان‌ها به‌راحتی به‌راحتی می‌توانند به‌راحتی راه خود را به پیروزی دو ضربه بزنند. تنها کاری که یک تایتان باید انجام دهد این است که در صورت نیاز مقداری یخ بسازد و بشکند، یک تکه جمع کند و کاوشگر اکشن جمعی را فعال کند.

بخوانید:   Gollum بدترین بازی سال 2023 است که تا به حال بررسی شده است – WGB، Home of AWESOME Reviews

اگر Bungie به سرعت برای رسیدگی به این موضوع اقدام کند، خیلی تعجب نکنید. این استودیو معمولاً اسلحه‌ها و مدهای زره‌دار مشکل‌ساز را از بازی حذف می‌کند، اما هنوز صحبتی در مورد اینکه آیا این کار قبل از Trials of Osiris و پخش زنده سیاه‌چال جدید پس از تنظیم مجدد روزانه انجام می‌شود، وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Destiny 2، می‌توانید راهنمای Season of the Deep را در مورد چگونگی پرورش آسان حمله آخرین آرزو برای سلاح‌های قابل دستیابی، نحوه بدست آوردن کلیدهای Salvage و شاهد بازگشت Nathan Fillion به عنوان Cayde-6 در این تیزر بعدی باشید. گسترش The Final Shape سال.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/destiny-2s-new-weapon-perk-is-overwhelming-pvp-players/1100-6514595/?ftag=CAD-01-10abi2f

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

لطفاً از یک مرورگر با قابلیت ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

اندازه:

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

دلیلی وجود دارد، و آن به لطف بازیکنانی است که کشف کردند ویژگی اقدام جمعی در این توپ دستی می تواند برای بیرون آوردن حریف تنها با دو ضربه استفاده شود. این یک کشتن دو ضربه ای از یک توپ دستی است، و مهم نیست که چقدر انعطاف پذیری شما بالا باشد، نمی توانید از مرگ ناشی از ضربه یک یا دو مشت با سرعت بالا فرار کنید.

بخوانید:   نسخه ویژه، «Pinball FX»، به علاوه دیگر انتشارات و فروش های امروز - TouchArcade