بازی فانتزی آینده توسعه‌دهنده Hitman IO Interactive، Project Dragon، ممکن است یک انحصاری Xbox باشد

IO Interactive، تیم سازنده سری محبوب Hitman، در حال کار بر روی یک RPG فانتزی جدید است. و، طبق اسناد داخلی مایکروسافت، ممکن است یک انحصاری Xbox باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/hitman-developer-io-interactives-upcoming-fantasy-game-project-dragon-may-be-an-xbox-exclusive/1100-6515504/?ftag=CAD-01-10abi2f

برای اخبار بیشتر در مورد آزمایشی FTC-Microsoft، داستان ما را در مورد استراتژی مایکروسافت برای “خرج کردن سونی خارج از تجارت” و نحوه حضور Starfield در پلی استیشن 5 قبل از خرید ZeniMax توسط مایکروسافت بررسی کنید.

همچنین در گزارش IGN اشاره شده است، اسناد بیان می‌کنند که Project Dragon «برای انتشارات XGS» یا استودیوی بازی Xbox است. IO Interactive اعلام کرده بود که روی یک RPG فانتزی کار می کند، اما هرگز از آن به عنوان Project Dragon یاد نکرد.

اطلاعات زیادی در مورد Project Dragon در دست نیست، اما طبق گفته تیم توسعه، این یک دنیای جدید، یک IP جدید – یک RPG فانتزی آنلاین است. یک جهان و یک بازی ساخته شده از هسته اصلی برای سرگرم کردن بازیکنان و گسترش برای سال‌های آینده ” اگرچه هنوز خیلی زود است که بگوییم، Project Dragon ممکن است بازی RPG آنلاینی باشد که ایکس باکس به دنبال آن است، به خصوص پس از اینکه فاش شد که Xbox در اواخر سال گذشته از Genshin Impact عبور کرده است.

خبر از مجموعه ای از ایمیل ها و اسناد ارائه شده در طول آزمایشی FTC (از طریق IGN)، که نشان داد Xbox با IO Interactive کار خواهد کرد. در صفحه 33 فایل PDF – در بخش “انتشار انتظاری و بازی های ارسال شده قبلی” در بالا – می توانید بازی IO آینده را که به عنوان “Project Dragon” فهرست شده است ببینید. در زیر «پلتفرم‌ها»، «PC، X|S» خوانده می‌شود و این ژانر به‌عنوان تیرانداز RPG شناخته می‌شود.

بخوانید:   راه‌گذر شمال جنوب؛ تجارت و فراتر از تجارت