بازی مبارزه ای “Savage Reign” ACA NeoGeo از SNK و Hamster اکنون در iOS و Android منتشر شده است – TouchArcade

می توانید بخرید سلطنت وحشی ACA NeoGeo در فروشگاه App برای iOS اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. مانند نسخه‌های قبلی روی موبایل، این هزینه نیمی از آنچه روی کنسول‌ها انجام می‌شود، ۳.۹۹ دلار است. اگر هنوز نام این سری را نشنیده‌اید یا آن را در حال اجرا روی موبایل ندیده‌اید، Shaun اکثر نسخه‌های منتشر شده تاکنون در سری ACA NeoGeo را در iOS بررسی کرده است. بررسی های او را برای سنگوکو 2 اینجا، شکارچی برتر رادی و کتی اینجا، Samurai Shodown IV اینجا، Alpha Mission II اینجا، حلزون فلزی 5 اینجا، سربازان شوک اینجا، NAM-1975 اینجا، تیغه زد اینجا، متحیر اینجا، پادشاه مبارزان 2002 اینجا، مسابقات بزرگ گلف اینجا، پادشاه هیولاها اینجا، گزینه آخر اینجا، Aero Fighters 2 اینجا، مبارزه سوزان اینجا، ارتش روبو اینجا، ملت جهش اینجا، جن ستاره های چشمک زن اینجا، آئرو فایترز 3 اینجا، جزیره ماقبل تاریخ 2 اینجا، سنگوکو 3 اینجا، Samurai Shodown III اینجا، خلبانان ارواح اینجا، برنده سهام اینجا، بیسبال ستاره های حرفه ای اینجا، بازیکنان برتر گلف اینجا، مبارزه با نینجا اینجا، و قهرمان سواری اینجا. به وب سایت رسمی این سریال در موبایل مراجعه کنید اینجا. نسخه اخیر مورد علاقه شما از ACA NeoGeo چیست و آیا نسخه امروز را می پسندید؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/26/savage-reign-fighting-game-download-mobile-aca-neogeo-hamster-snk-iphone-android-ipad/

این هفته، Hamster و SNK یک بازی مبارزه ای را در سری ACA NeoGeo به iOS و Android آورده اند. من آثار کلاسیک بسیار خوبی را از طریق این سری روی موبایل و کنسول‌ها کشف کرده‌ام، اما همیشه آماده امتحان کردن یک بازی مبارزه‌ای شامل SNK صرف نظر از اینکه چند سال دارد، هستم. این هفته، سلطنت وحشی (3.99 دلار) این سری را در موبایل دنبال کرده است قهرمان سواری از هفته گذشته سلطنت وحشی یک بازی مبارزه ای است که در سال 1995 از SNK منتشر شد و دارای 10 شخصیت است که در نبرد کینگ شیر در نبرد هیولا-خدا به رقابت می پردازند. دارای سیستم دو حق التزام با مکانیک جدید (برای زمان). سلطنت وحشی با ویژگی‌های معمول نسخه‌های همستر ACA NeoGeo بر روی تلفن همراه، اکنون در سراسر جهان در تلفن همراه منتشر شده است. اگر با سریال همراه نبوده‌اید و می‌خواهید چند تا شوت‌آپ خوب را بررسی کنید، پست Shaun را اینجا بخوانید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، Shaun فهرستی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای این سری را نیز تهیه کرده است. اینجا را بررسی کن. اسکرین شات از نسخه اندروید سلطنت وحشی زیر است:

بخوانید:   پیش‌سفارش‌های Art Of Octopath Traveler تخفیف دارند