بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 از 19 تا 26 آوریل رایگان است

Activision اعلام کرده است که عناصر چند نفره Call of Duty: Modern Warfare II برای یک هفته کامل رایگان خواهند بود. به مناسبت عرضه اخیر فصل 3، اکتیویژن مجموعه ای از محتوای چندنفره بازی را از 19 تا 26 آوریل به صورت رایگان ارائه می کند.

این شامل نقشه های چند نفره و 12 حالت است. بازیکنان می‌توانند یکی از نقشه‌های فصل 3 جدید، Pelayo’s Lighthouse، همراه با برخی از بهترین نقشه‌های هسته‌ای که قبلاً در دسترس بودند مانند Farm 18، Shoothouse و Shipment را بررسی کنند.

از نظر حالت‌ها، بازیکنان می‌توانند Team Deathmatch، Hardpoint، Domination، Kill Confirmed، Gun Game، Infected و حالت‌های مقیاس بزرگ‌تری مانند Invasion و Ground War را امتحان کنند. تمامی نقشه ها و حالت های پشتیبانی شده را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

محتوای هفته دسترسی رایگان چند نفره Modern Warfare 2
محتوای هفته دسترسی رایگان چند نفره Modern Warfare 2

هفته چند نفره رایگان Modern Warfare II از 19 آوریل ساعت 10 صبح به وقت محلی / ساعت 13 به وقت شرقی آغاز می شود و در 26 آوریل در همان زمان به پایان می رسد. اندازه فایل ها بسته به پلتفرم متفاوت خواهد بود، بنابراین اکتیویژن به بازیکنان توصیه کرد که از پلتفرم مورد نظر خود بازدید کنند تا همه جزئیات را دریافت کنند. پس از 26 آوریل، بازیکنان رایگان برای ادامه بازی باید مستقیماً بازی را خریداری کنند، یا می‌توانند به بازی رایگان بازی Call of Duty: Warzone 2.0 بپرند.

راه اندازی فصل 3 همچنین تغییراتی را در DMZ ایجاد کرد که بازیکنان به دلیل ایجاد سناریوی “پرداخت به برد” مورد انتقاد قرار گرفتند، اما هنوز اکتیویژن برنامه ای برای رسیدگی به این انتقادات اعلام نکرده است.

بخوانید:   "ستاره بلند شرق"، روشنی جاودان در سپهر دوستی ایران و پاکستان

برای اطلاعات بیشتر، خلاصه بازی GameSpot از Season 3 Battle Pass را بررسی کنید و به یادداشت‌های پچ کامل نگاهی بیندازید تا با همه چیزهای جدید و تغییر یافته آشنا شوید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-2-is-free-april-19-26/1100-6513351/?ftag=CAD-01-10abi2f