بازی Desktop Dungeons: Rewind در حال حاضر منتشر شده است

Desktop Dungeons: Rewind اکنون منتشر شده است. اگر ده سال پیش صاحب نسخه اصلی بودید، پس از قبل صاحب این ریمستر از معمای سرکش و چسبناک شگفت‌انگیز هستید. اگر نه، آن را با قیمت 14.23 پوند / 17 دلار در Steam پیدا خواهید کرد.

Desktop Dungeons اصلی یک لذت شیطانی بود. با انتخاب ماجراجوی منتخب شما از میان بازیگران بزرگی از کهن الگوهای فانتزی، می‌توانید در میان لایه‌های سیاه چال‌های مینیاتوری به مبارزه و کاوش بپردازید – دقیقاً مانند بسیاری دیگر از فیلم‌های سرکش. پیچ و تاب در اینجا این است که با کشف زمین جدید، سلامت و مانا را به دست می آورید، به این معنی که ضروری است مسیر خود را در هر سطح با دقت ترسیم کنید. خیلی زود کاوش کنید و در صورت مواجهه با دشمن نهایی سطح، در خطر ضعیف شدن قرار می گیرید.

Desktop Dungeons: Rewind این قلاب را با سبک هنری سه بعدی جدید و اخلاق کمی بخشنده تر حفظ می کند. حالا وقتی می میرید، می توانید همان سیاهچال را از نقطه قبلی دوباره پخش کنید. آیا این باعث می شود که آن را به یک سرکش تبدیل کند تا یک سرکش؟ نمی دانم، اما فکر می کنم این یک انتخاب طراحی خوب برای این چالش های رزمی متفکرانه است (و مغز خسته و خسته من).

همانطور که اشاره شد، اگر در طول ده سال گذشته دسکتاپ دانجون 2013 را به قیمت چند پوند خریداری کرده باشید، حق دریافت یک نسخه رایگان از Desktop Dungeons: Rewind را دارید. توسعه دهندگان می گویند که به طور خودکار به حساب Steam شما اضافه می شود.

بخوانید:   آمریکا؛ عامل پنهان جنگ اوکراین، به دنبال تضعیف چین با ابزار تایوان

اگر اکنون Desktop Dungeons اصلی را بخرید، افسوس که خیلی دیر شده است – حق Rewind رایگان را نخواهید داشت. با این حال، برای هفته آینده، شما می توان Desktop Dungeons اصلی را به صورت رایگان برای نگهداری دریافت کنید از طریق صفحه استیم آن.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/classic-puzzle-roguelike-remaster-desktop-dungeons-rewind-is-out-now