بازی Nintendo Switch Online Pac-Man 99 در ماه اکتبر از فهرست خارج می شود

در همین حال، تم‌های سفارشی پولی در تاریخ 8 آگوست از فروشگاه حذف خواهند شد، در حالی که دو پیشنهاد DLC اصلی بازی، Mode Unlock و Deluxe Pack، در تاریخ 8 سپتامبر از فهرست حذف خواهند شد.

در بررسی 7/10 IGN، Pac-Man 99 را به‌عنوان یک «پیچش هوشمند چند نفره در یک بازی کلاسیک» توصیف کردیم، که دارای گیم‌پلی سریع است که تفکر سریع و استراتژیک را پاداش می‌دهد. ما فقط آرزو می کنیم که در مورد نقشه تنوع کمی وجود داشته باشد.

بازیکنانی که یکی از DLC های اصلی را دانلود کرده اند، می توانند پس از قطع شدن سرویس های آنلاین، به بازی نبرد CPU، حمله زمان کور و امتیاز حمله در حالت آفلاین ادامه دهند. هرگونه تم اضافی و محتوای DLC پولی که قبل از بسته شدن سرویس‌ها ادعا شده باشد، برای استفاده در حالت‌های بازی آفلاین برای بارگیری مجدد در دسترس خواهد بود.

خدمات آنلاین بازی Pac-Man 99 اواخر امسال متوقف خواهد شد، اگرچه برخی از حالت‌های بازی تا پایان مهلت 8 اکتبر همچنان در دسترس خواهند بود.

با این حال، سرویس‌های آنلاین Pac-Man 99، از جمله حالت‌های بتل رویال عمومی و خصوصی آن، قرار است در ماه اکتبر به‌طور دائم از فهرست حذف شوند، در این مرحله نینتندو توزیع تم‌های سفارشی رایگان بازی را نیز متوقف خواهد کرد. طبق یک پست جدید در وب سایت نینتندو.

آنتونی یک مشارکت کننده مستقل است که اخبار علمی و بازی های ویدیویی را برای IGN پوشش می دهد. او بیش از هشت سال تجربه در پوشش پیشرفت‌های مهم در زمینه‌های علمی متعدد دارد و مطلقاً زمانی برای شیطنت‌های شما ندارد. او را در توییتر @BeardConGamer دنبال کنید

بخوانید:   آلودگی هوای بی سابقه، گریبانگیر کره جنوبی

منبع: https://www.ign.com/articles/nintendo-switch-onlines-pac-man-99-is-being-delisted-in-october

Pac-Man 99 در حال حاضر به صورت رایگان برای کسانی که عضو Nintendo Switch Online هستند، با چندین تم پولی و DLC دیگر برای دانلود از بازار کنسول دیجیتال در دسترس است.