بازی Open World Star Wars Ubisoft تا قبل از مارس 2024 عرضه می‌شود – WGB، صفحه اصلی بررسی‌های عالی

در سال 2021 گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه توسعه‌دهنده یوبی‌سافت، Massive، که بیشتر برای The Division و The Division 2 شناخته می‌شود، در حال کار بر روی یک بازی کاملاً جدید جهان باز جنگ ستارگان با مشارکت شرکت تازه تاسیس Lucasfilm Games است. با این حال، از آن زمان تاکنون، اخبار مربوط به این پروژه تا حد زیادی وجود نداشته است.

اما اکنون ما اطلاعاتی از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده آن داریم، با حسن نیت از مردم در کوتاکو. به گفته آنها، دو منبع ادعا می کنند که این بازی تا مارس سال 2024 منتشر خواهد شد.

اخیراً یوبی سافت مجبور شد بزرگترین ضرر عملیاتی خود را در تاریخ خود گزارش کند. با این حال، با اعلام این که تعداد توسعه دهندگانی که بر روی سری Assassin’s Creed پرچمدار خود کار می کنند تا 40 درصد افزایش می دهد و مجموع را از حدود 2000 نفر به 2800 نفر افزایش می دهد، به سرعت ترس ها را کاهش داد.

در همان زمان، یوبی‌سافت برنامه انتشار خود را برای سال مالی جاری خود اعلام کرد که در 31 مارس 2024 به پایان می‌رسد. نام 7 بازی تا 12 ماه آینده منتشر شد (Assassin’s Creed Mirage، Avatar: Frontiers of Pandora، Tom Clancy’s Rainbow Six موبایل، Tom Clancy’s The Division Resurgence، جمجمه و استخوان، The Crew Motorfest، XDefiant) اما آنها همچنین به “بازی بزرگ دیگری” اشاره کردند که نامش ذکر نشد.

طبق گفته Kotaku این نسخه بدون نام، بازی جهان باز جنگ ستارگان است. با این حال، منابع Kotaku همچنین به سایت گفتند که “هدف احتمالاً بسیار بلندپروازانه است” و آنها انتظار دارند که تاریخ انتشار به سال مالی آینده به عقب کشیده شود.

بخوانید:   بزرگترین بازی های منتشر شده در جولای 2023

Ubisoft یک رویداد Ubisoft Forward دارد که قرار است در 12 ژوئن پخش شود، بنابراین اگر Ubisoft مطمئن باشد که عنوان جنگ ستارگان آنها در طول سال عرضه خواهد شد، انتظار دارم برای اولین بار شاهد نمایش آن باشم. اگر وجود نداشته باشد، فکر می‌کنم این نشانه‌ای از این خواهد بود که یا قبلاً به تعویق افتاده است یا انتظار می‌رود که به تعویق بیفتد.

در مورد خود بازی، من احساسات متفاوتی در مورد این بازی دارم. فرنچایز جنگ ستارگان زمینه زیادی برای توسعه دهندگان برای ایجاد تجربیات مختلف دارد. با این حال، من مطمئن نیستم که Ubisoft توسعه دهنده ای باشد که واقعاً مجوز را بگیرد و کاری خلاقانه با آن انجام دهد. درعوض، من نگرانم که از فرمول استاندارد کنونی جهان باز Ubisoft پیروی کند.

نظر شما چیست: آیا مشتاقانه منتظر برداشت یوبی سافت از جنگ ستارگان هستید؟

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/23/ubisofts-open-world-star-wars-game-reported-to-launch-before-march-2024/