بازی Tears of the Kingdom در چند روز 10 میلیون فروخت، بازی بزرگ سال 2023

همه انتظار داشتند The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای موفقیت بزرگ پیگیری به نفس وحشی قرار بود فروش زیادی داشته باشد و احتمالاً به یکی از بزرگترین بازی‌های سال 2023 تبدیل شود. زلدا فروش بیش از 10 میلیون نسخه فقط در سه روز بازی‌هایی که در چند کنسول مانند میراث هاگوارتز، خدای جنگ: راگناروک، و بیشتر.

منتشر شده در 12 می اشک پادشاهی در سال 2017 گسترش یافته و بهبود می یابد نفس وحشی از بسیاری جهات به لطف مکانیک های جدید و پیچیده آن و نقشه گسترده ای که لینک را از اعماق زیر زمین به بالای ابرها می برد. و مطمئناً، از بسیاری از نقشه ها استفاده مجدد می کند نفس وحشی و بسیار شبیه به آن بازی آخر بازی می کند، اما با توجه به اینکه چند نفر آن ورود به بازی را دوست دارند زلدا فرنچایز، به نظر نمی رسد معامله شکن باشد. در واقع، طبق گفته نینتندو، 10 میلیون نفر قبلاً یک نسخه از آن را خریداری کرده و به دنیای Hyrule پریده اند تا چیزهای باشکوهی بسازند. مثل دیک های شعله ور غول پیکر یا سنگ های کشنده آلت تناسلی.

فروش 10 میلیون نسخه در سه روز به خودی خود چشمگیر است اما چند نکته را در نظر داشته باشید. برای شروع، اشک پادشاهی یک سوئیچ انحصاری است و فقط در آن پلتفرم واحد موجود است. همچنین این اولین بازی ۷۰ دلاری نینتندو است. با این حال هیچ کدام از اینها کند نشد پادشاهی پایین آمد زیرا قبلا یک سوم فروخته است نفس وحشیکل فروش (این بازی از سال 2017 نزدیک به 30 میلیون فروخته است.) احتمالاً قبلاً فروش بیشتری داشته است Splatoon 3کل فروش، هم.

بخوانید:   جمع آوری دانه های Korok در Breath of the Wild بازی را متحول می کند

نینتندو همچنین در بیانیه مطبوعاتی خود اشاره می کند با اعلام این رقم عظیم که Kingdom سریعترین فروش را دارد زلدا بازی در تاریخ فرنچایز، سریع‌ترین بازی نینتندو سوییچ و سریع‌ترین بازی نینتندو برای هر سیستمی در آمریکا. واوزا!

اشک پادشاهیاعداد فروش در مقایسه با سایر محصولات انحصاری بزرگ

در ضمن، هنگام مقایسه اعداد، مشخص است که زلدا در شرف داشتن یکی است جهنم یک سال از ماه مه 2023، مال سونی افق: غرب ممنوع (بازی منتشر شده برای PS4 و PS5) است فروش قابل احترام، اما کوچکتر، 8.3 میلیون دستگاه. اشک پادشاهی همچنین احتمالاً (اگر قبلاً نشده است) پیشی خواهد گرفت God of War: Ragnaork’s 11 میلیون نسخه در سه ماه فروخته شد.

خارج از انحصاری های کنسول، همه چیز حتی وحشی تر می شود. اشک پادشاهی، یک بازی که فقط بر روی یک پلتفرم منتشر شده است، در حال حاضر به پیشرفت رسیده است میراث هاگوارتز– یکی از بزرگترین بازی‌های چند پلتفرمی ۲۰۲۳. جهان باز هری پاتر اسپین آف تا این ماه 15 میلیون نسخه فروخت. و یکی از بزرگترین بازی های سال گذشته، حلقه الدن، پنج هفته طول کشید تا 13 میلیون نسخه بفروشد، یک عدد زلدا تقریباً به طور قطع در آینده ای نزدیک به پایان خواهد رسید. (حلقه الدن سال 2022 را با 20 میلیون واحد به پایان می رساند زیر کمربندش که زلدا در حال حاضر نیمی از راه برای تطبیق در سه روز است.)

این بسیار قابل توجه و تقریباً بی سابقه است که یک بازی انحصاری کنسول به این سرعت در این مقیاس بفروشد. و همانطور که دیدیم با نفس وحشی، بازی ای که مردم سال ها پس از انتشار آن بازی کردند و به آن اهمیت دادند، به احتمال زیاد اشک پادشاهی دم به‌طور مسخره‌ای بلند خواهد داشت و میلیون‌ها نسخه بیشتر در هفته‌ها، ماه‌ها و سال‌های آینده به فروش خواهد رساند.

بخوانید:   هر چیزی که می توانید در زلدا ترکیب و کار کنید: اشک پادشاهی

و همه این کارها را بدون پاس‌های نبرد، فصل‌ها، به‌روزرسانی‌های سرویس زنده یا چند نفره آنلاین انجام داد. ناشران دیگر، توجه داشته باشید.

.

منبع: https://kotaku.com/tears-of-the-kingdom-zelda-2023-game-sales-elden-ring-1850446072