بازی TouchArcade هفته: ‘Dig Odyssey: Cosmic Mining’ – TouchArcade

بازی های حفاری. ماجرای حفاری بازی ها چیست؟ بازی‌های ویدیویی به ما این توانایی را می‌دهند که از جهان‌های خارق‌العاده فراتر از وحشی‌ترین رویاهایمان بازدید کنیم و کارهایی را انجام دهیم که هرگز در زندگی واقعی نمی‌توانیم انجام دهیم، و با این حال، چیزی بسیار جذاب در مورد یک بازی وجود دارد که شما را وادار می‌کند در خاک فرو بروید. را Steamworld Dig بازی ها، مورد علاقه شخصی من در تمام دوران داگ داگ، من آن را حفاری می کنم!، حتی بازی هایی مانند ماین کرافت و Terrariaهمه آنها بیل زدن زمین را به کاری سرگرم کننده تبدیل می کنند که واقعاً زمانی که شانس لذت بردن از آن در واقعیت تقریباً صفر است. اکنون می توانم یک بازی حفاری دیگر را به پوشه موارد دلخواه خود اضافه کنم Dig Odyssey: Cosmic Mining از توسعه دهنده Andrey Abrosimov با نام مستعار Double Reality Games.

این اختراع مجدد چرخ یا چیز دیگری نیست، اما اودیسه را حفاری کنید از نظر مکانیکی جذابیت بسیار بالایی دارد و به‌ویژه برای بازی با یک دست بسیار خوب ساخته شده است، که باعث می‌شود در هر لحظه به آن وارد شوید. در حالی که تابلوهای امتیازات برای بیشتر زمان صرف شده در زیرزمین و سریع‌ترین زمان برای تکمیل بازی وجود دارد، من قطعاً می‌توانم سرگرمی را ببینم که در برخی مواقع کهنه می‌شود، اما بسته به اینکه کدام IAP را خریداری می‌کنید، با پرداخت یک یا دو دلار (یا تبلیغات، بسته منابع یا ترکیب را حذف کنید) از هر دو) من قبلاً ارزش پولم را از آن بیرون آورده ام. بعلاوه، اگر توسعه‌دهنده آن را انتخاب می‌کند، این به‌عنوان یک پایه قوی برای ایجاد روی آن احساس می‌شود. در هر صورت، اگر دوست دارید یک سوراخ در زمین حفر کنید به صورت مجازی، دانلود رایگان از اودیسه را حفاری کنید ارزش وقت شما را دارد

بخوانید:   Big AI Image Generator Midjourney کنترلرهای بازی افتضاح را می سازد

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/02/toucharcade-game-of-the-week-dig-odyssey-cosmic-mining/

مانند برخی دیگر از بازی های حفاری، اودیسه را حفاری کنید بر اساس ایده حفاری در زمین، جمع آوری انواع مختلف منابع، و سپس استفاده از آن منابع برای ارتقاء تجهیزات خود پس از بیرون آمدن مجدد ساخته شده است. سپس، با در دست داشتن تجهیزات بهتر، می توانید یک بار دیگر به پایین شیرجه بزنید و کمی جلوتر از زمان قبلی بروید. بشویید، تکرار کنید، به حلقه مکیده شوید. با این حال، کجا اودیسه را حفاری کنید به نظر می رسد تفاوت آن این است که این یک بازی بی پایان یا تعقیب کننده امتیاز بالا نیست (خب، به هر حال نه به طور دقیق)، و در عوض زمانی که به اندازه کافی عمیق فرو رفتید، تمام حفاری های شما به پایان می رسد.

باید اضافه کنم که من هنوز چنین کاری را انجام نداده ام، اما حداقل با زمانی که تاکنون صرف کرده ام، زمان خوبی را برای تلاش کردن سپری می کنم. اودیسه را حفاری کنید. شما هوای محدودی دارید و وقتی تمام می‌شوید، این زمانی است که دویدن شما تمام می‌شود، اما قوطی‌های هوا در کنار همه انواع منابع دفن شده‌اند، بنابراین مقداری استراتژی وجود دارد که در چه جهتی حفاری می‌کنید و به دنبال چه چیزهایی در محدود خود هستید. زمان. مطمئناً ارتقاء که باعث می شود شما به تدریج بهتر شوید، بسیار لذت بخش است، و طبیعتاً هر چه عمیق تر بروید، محیط زیرزمینی جالب تر و متنوع تر می شود.