بازی TouchArcade هفته: “Geo Gods”

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/21/toucharcade-game-of-the-week-geo-gods/

این همیشه به معنای رقابت سخت برای هر بازی است که در همان هفته بازی Tinytouchtales منتشر می شود، و این هفته نیز از این قاعده مستثنی نیست. توسعه‌دهنده قدیمی موبایل، با نام مستعار Arnold Rauers، به خاطر تجربه‌های عالی بازی با ورق انفرادی که در عناصر مختلف RPG، استراتژی، Roguelikes و غیره ترکیب می‌شود، شناخته شده است. ویژگی بارز یک بازی Tinytouchtales این است که می‌توان آن را در دسترس قرار داد و در ظاهر ساده به نظر می‌رسد، اما هرچه بیشتر به آن بپردازید، عمق و استراتژی نامحدودی را پنهان کنید. این یک بار دیگر در مورد جدیدترین نسخه آنها صدق می کند ژئو خدایان.

این همه به زیبایی در کنار هم قرار می گیرند ژئو خدایانمانند سایر بازی‌های Tinytouchtales، برای ایجاد تجربه‌ای که به نظر نمی‌رسد کهنه شود. مطمئناً استراتژی‌هایی برای تسلط وجود دارد، اما در قرعه‌کشی آنقدر شانس وجود دارد که احساس کنید همیشه با هر بازی جدید شانس پیشرفت دارید. ژئو خدایان دانلود رایگان است و خودتان امتحان کنید، با یک IAP حق بیمه یکبار مصرف 5 دلاری که قفل کارت های اضافی و مسابقات هفتگی را باز می کند. خرید آنلاک آسان است، اما نکته مهم این است که بررسی بازی و بازی از طریق آموزش تا زمانی که همه چیز شروع به کلیک کردن کند، هیچ هزینه ای ندارد، در این مرحله احتمالاً به هر حال پنج دلار خود را بدون تردید صرف خواهید کرد.

خوب، اجازه دهید کمی از آن بخش «قابل دسترس» عقب نشینی کنم. در حالی که هر بازی با ورق جدیدی در ابتدا ممکن است گیج کننده باشد، زیرا نکات و نکات آن را یاد می گیرید. ژئو خدایان هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید، به خصوص در مقایسه با سایر بازی های Tinytouchtales، احساس بسیار طاقت فرسا می کنید. اجازه ندهید این شما را دلسرد کند! من از طریق آموزش بازی کردم، یک بازی معمولی انجام دادم، به گزینه‌ها برای اجرای مجدد آموزش وارد شدم و سپس یک بازی معمولی دیگر را انجام دادم. آن دومین بازی معمولی بسیار راحت‌تر از بازی اول احساس می‌شد، و همانطور که به بازی ادامه می‌دهم، چیزها واقعاً شروع به فرورفتن می‌کنند و گیم‌پلی واقعی اینجا واقعاً شروع به شکوفایی می‌کند.

بخوانید:   مخفی کاری شبح وار Gloomwood منطقه شلوغ بازار را در آخرین به روز رسانی اضافه می کند

این چیزی است که در مورد همه بازی های این توسعه دهنده وجود دارد، اینطور نیست؟ منحنی‌های یادگیری می‌توانند کمی متفاوت باشند، اما در نهایت شما قوانین و ویژگی‌های خاص هر بازی را یاد خواهید گرفت، و سپس آنها به این اسباب‌بازی‌های کوچک تبدیل می‌شوند که می‌توانید در آن با خودتان رقابت کنید و کم و بیش به طور نامحدود بازی کنید تا زمانی که خورشید زمین را ببلعد. من حتی قصد ندارم خلاصه کنم که شما در چه کاری انجام می دهید ژئو خدایان چون من مطمئن هستم که کار بدی در آن انجام خواهم داد و خیلی ساده تر است که خودتان آن را امتحان کنید. چیزی که من می گویم این است که تخته شش ضلعی استراتژی های جالبی را ایجاد می کند، همانطور که کریستال هایی که در حاشیه منطقه بازی قرار می گیرند. مثل همیشه با اینها، این یک کلاس استاد در استفاده از هم افزایی بین کارت ها و قرار دادن آنها روی تخته است.