بازی TouchArcade هفته: ‘Laya’s Horizon’ – TouchArcade

رسیدن به آن نقطه بسیار رضایت بخش است، و کنترل لایا در بازی مانند یک گسترش طبیعی از خودتان است، اگر منطقی باشد. عاشقشم. دنیای باز بزرگ و عرضه به ظاهر بی پایان کارهایی که باید انجام دهید و به انجام برسانید به این معنی است که شما فقط از پرواز در اطراف لذت خواهید برد، اما اگر بخواهید همیشه هدفی برای آن وجود دارد و همیشه چیز جدیدی برای کشف یا دستیابی وجود دارد. من واقعاً فقط سطحی را که فکر می کنم خراشیده ام و از قبل نمی توانم باور کنم که این بازی چقدر گسترده است. اگر مشترک نتفلیکس هستید، حتما دانلود کنید و بدهید افق لایا یک امتحان کنید، اما فقط منحنی یادگیری را در نظر داشته باشید و خیلی سریع تسلیم نشوید، زیرا بازده آن عمدتاً پاداش دهنده است.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/05/toucharcade-game-of-the-week-layas-horizon/

هسته اصلی افق لایا پرواز است و از یک سیستم کنترل بسیار دشوار اما بسیار لذت بخش استفاده می کند. شما از دو انگشت شست برای تقلید بازوهای لایا استفاده می‌کنید و با بالا بردن یا پایین آوردن آن‌ها به روش‌های مختلف، می‌توانید مانند یک پرنده، شناور شوید، شناور شوید، شیرجه بزنید و مانور دهید. همانطور که گفتم، با این حال، مشکل است، و شما احتمالاً اوقات ناامیدکننده ای را با این سیستم کنترل مواجه خواهید کرد. مطمئناً مردم را در ابتدا دیده ام که از آن استفاده نمی کنند، اما به آن پایبند باشید و قبل از اینکه متوجه شوید مانند طبیعت دوم آن زیپ می زنید، تقریباً حتی مجبور نیستید به کارهایی که شست هایتان انجام می دهند فکر کنید، بیشتر فقط به طور طبیعی واکنش نشان دهید. شما در زمین حرکت می کنید

بخوانید:   No Man's Sky اکنون در macOS پس از معرفی در WWDC برای iPad و Mac - TouchArcade

افق لایا یک بازی در مورد پرواز است. شما در نقش لایا نامدار بازی می کنید که به تازگی تحصیلات خود را در پرواز به پایان رسانده است و اولین شنل خود را دریافت کرده است، که به او اجازه می دهد درست مانند لباس بال در هوا پرواز کند. این بازی دارای یک جهان باز بزرگ است و پس از راهنمایی شما از طریق یک یا دو آموزش سریع، تقریباً آزاد هستید تا به کاوش و انجام ماموریت‌ها به دلخواه خود بپردازید. بسیاری از اینها نقاط عطفی هستند که شما در طول پرواز انجام می دهید، مشابه ماموریت هایی که در آن انجام می شود آلتو بازی ها و بقیه ماموریت هایی هستند که توسط شخصیت های بازی به شما داده می شود. همه اینها به افزایش سطح و باز کردن قفل شنل ها و زیورآلات جدید کمک می کند که مزایا و توانایی های جدیدی را ارائه می دهد.

وقتی یک بازی جدید از توسعه دهنده Snowman دریافت می کنید، تقریباً می توانید انتظار داشته باشید که یک بازی فوق العاده شیک باشد. منظور من این است که ماجراجویی آلتو و اودیسه آلتو برای خودشان صحبت کنند، اما وارد شوند شهر اسکیت، جایی که کارت ها سقوط می کنند، و لونا خوش شانس و خوب، این استودیویی است که ارزش فوق العاده ای برای تصاویر و فضا قائل است. بنابراین زمانی که آنها شروع به تمسخر بازی جدید خود کردند افق لایا، اصلاً تکان دهنده نبود که به دنبال یک بازی زیبای دیگر بود. هیچ شگفتی وجود ندارد. حالا چه چیزی تعجب آور بود افق لایا این هفته در بازی‌های نتفلیکس راه‌اندازی شد و من در واقع متوجه شدم که این یکی از نظر مکانیکی چقدر نوآورانه است.

بخوانید:   طالبان: داعشی مهاجم به سفارت پاکستان را دستگیر کردیم