بازی TouchArcade هفته: ‘McPixel 3’ – TouchArcade

اکنون بیش از یک دهه از آن زمان گذشته است، و به لطف هیولاهای پول گیر در Devolver Digital، اکنون جدیدترین بازی این سری را داریم. مک پیکسل 3 در دستگاه های تلفن همراه ما ممکن است از خود بپرسید: «آیا باید بازی کنم؟ مک پیکسل 2 قبل از انتخاب این دنباله؟» و پاسخ من به شما بله است، کاملاً ضروری است که از طریق آن بازی کنید. مک پیکسل 2 اول قبل از بازی مک پیکسل 3. هیچ کدام از اینها معنی ندارد و اگر بازی نکنید کل تداوم داستان خراب می شود مک پیکسل 2 اولین. کاری را که انجام می دهید رها کنید، به دنیا بروید و تا زمانی که ردیابی نکرده اید متوقف نشوید مک پیکسل 2 و آن را به طور کامل بازی کرد. سپس دوباره از طریق آن بازی کنید تا قفل Good Ending باز شود. سپس بار سوم برای پایان بد. من اینجا منتظر می مانم تا کار شما تمام شود.

را مک پیکسل مجموعه‌ای از توسعه‌دهنده Sos Sosowski یکی از آن کارهای لایه‌بردار است. این یک تقلید مسخره آمیز از مک گروبر است، یک طرح زنده شنبه شب که خود تقلیدی از برنامه تلویزیونی دهه هشتادی مک گیور با بازی ریچارد دین اندرسون رویایی بود. واقعاً کفال پر پر بزرگتر وجود ندارد. اما برگردیم به بازی ها. این واقعیت که شما در حال تقلید مسخره‌آمیز هستید به این معنی است که شما احتمالاً احمق‌تر و بالاتر از آن تقلیدی هستید که دارید تقلید می‌کنید. این کاملا درست است با مک پیکسل. اصلی مک پیکسل در سال 2012 بر روی تلفن همراه راه اندازی شد و ترکیبی عجیب از حل معماهای ماجراجویی اشاره و کلیک با مینی گیم های سبک Warioware را ارائه داد که همگی با طنز کم ابرو به هم گره خوردند و به نوعی این ترکیب عجیب به خوبی از کار درآمد.

بخوانید:   ایران، حلقه طلایی اتصال «کمربند-راه» چین به جغرافیای اتحادیه عرب
شوخی دارم، وجود ندارد مک پیکسل 2. معلوم شد که خیلی زیاد بوده است مک پیکسل در این جدید مک پیکسل که مجبور شدند از آن بگذرند مک پیکسل 2 و مستقیم به مک پیکسل 3. یا چیزی? مهم نیست، اگر از بازی اول لذت بردید، احتمالاً از قبل می دانید که در اینجا چه انتظاری دارید. تنظیمات بسیار احمقانه‌تر که در آن باید از انفجار بمب به روش‌های فزاینده‌ای پوچ و مبهم جلوگیری کنید. طنز خفن تر. بیشتر کشف اسرار کوچک پنهان و gags و به طور کلی فقط به اطراف در هر گوشه از بازی برای دیدن آنچه شما می توانید پیدا کنید. من فکر می‌کنم که شاون آن را به بهترین وجه هنگام بررسی بیان کرد مک پیکسل 3 برای سوییچ پاییز گذشته، «اگر با آن حال و هوا ندارید مک پیکسل 3 حس شوخ طبعی بسیار عجیب و غریب، شما اوقات بدی را با آن خواهید داشت. اگر شما انجام دهید؟ در تعقیب آخرین اخم ها، خوب یا بد، لحظات بسیار خوبی خواهید داشت.” مک پیکسل 3و شاید شما هم بخواهید.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/07/toucharcade-game-of-the-week-mcpixel-3/