بازی TouchArcade هفته: ‘Peglin’ ​​– TouchArcade

گفته می شود، چیزی نسبتاً ناب ​​وجود دارد پگلین بدون قالب مزخرف “دوباره”، و همانطور که تکرار می کنم، خود گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده است. یک عنصر بسیار قوی “یک بار دیگر” در اینجا وجود دارد، و چیزهای کمی وجود دارد که رضایت بخش تر از این است که باسن خود را فقط به سمت بالا بکشید. همه چیز را با نوعی شلیک پینگ پنگ معجزه آسای Hail Mary برگردانید که به نوعی آسیب کافی برای تغییر جزر و مد جنگ ایجاد می کند. همانطور که گفتم، هسته اصلی اینجا قوی است، اما برخی از ترفندها و اضافات جزئی می تواند واقعاً این را به یک نمایشگر تمام عیار تبدیل کند. پگلین رایگان است که با یک IAP یکبار مصرف برای باز کردن قفل بقیه بازی امتحان کنید، و من قطعاً توصیه می کنم حداقل قسمت رایگان را بررسی کنید تا ببینید چگونه با این ترکیب دیوانه کننده برای خود تلاش می کنید.

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/28/toucharcade-game-of-the-week-peglin/

این یک موقعیت عجیب برای حضور در بازی هفته است. من از انتخاب این هفته لذت می برم و می خواهم آن را توصیه کنم، اما در عین حال مشکلاتی دارد که قطعاً برجسته است. همچنین عجیب، و احتمالاً اولین مورد برای این ستون، این است که انتخاب این هفته از نظر فنی هنوز یک نسخه دسترسی زودهنگام است، که در رایانه شخصی رایج است اما در تلفن همراه غیرعادی است. بنابراین در این زمینه برخی از مشکلاتی که من با آن دارم را می توان بخشید، زیرا این حتی نسخه نهایی نهایی این بازی نیست. اما در عین حال، دنیای موبایل با این سرعت حرکت می‌کند، آیا بازیکنان موبایل واقعاً هر زمان که آن روز فرا رسید منتظر بمانند تا ببینند نسخه نهایی نهایی چیست؟

بخوانید:   پایان همایش بین‌المللی خلع سلاح هسته‌ای در هیروشیما

بنابراین کاملاً قابل درک است که ما به یک نسخه کاملاً “تمام” رسیده ایم پگلین در تلفن همراه، و واقعاً احساس می‌شود که نسخه 0.9x که در اینجا ارائه شده است، گام بزرگی در مسیر درست در حرکت به سمت انتشار نسخه 1.0 است. عناصر اصلی در اینجا عالی هستند. سطوح سرگرم کننده هستند، نبردها به طرز شگفت آوری استراتژیک هستند، در حالی که هنوز هم بسیار مبتنی بر شانس هستند، مجموعه ای از سلاح ها و آیتم ها منحصر به فرد است. تنها چیزی که واقعاً به آن نیاز داریم این است که همه چیز را کمی جلا و جلا ببینیم. سطوح بیشتر، دشمنان بیشتر، کلاس های بیشتر، سلاح های بیشتر. شاید برخی سیستم‌های بازگشایی طولانی‌مدت یا پیشرفت برای بازگرداندن ما، و همچنین برخی ردیابی آمار جالب، تا بتوانیم اجراها را با دوستان خود مقایسه و مقایسه کنیم. مسائل مثل این.

مدت کوتاهی پس از انتشار موبایل، برای هر دو نسخه رایانه شخصی و نسخه موبایل، به روز رسانی با 2 کلاس جدید – Balladin و Roundrel – و همچنین یک رئیس جدید و تعداد زیادی رفع اشکال وارد شد. این مهم است زیرا با اجرای آن فریم ورک جدید، افزودن کلاس‌های جدید باید بسیار ساده‌تر باشد، و همانطور که گفتم احساس می‌کنید به جلو می‌روید. پگلین با سرعتی بسیار سریعتر از قبل بهبود می یابد و رشد می کند. با این حال، در این میان، بازی با وجود سرگرم کننده بودن، قطعاً می تواند کمی یک نت احساس شود. اگر عادت دارید چیزی شبیه به بازی کنید بازماندگان خون آشام و پر شدن با حلقه‌های باز کردن قفل و پیشرفت، این امر در آن بخش‌ها کمی احساس می‌شود.

بخوانید:   روزنامه های یکشنبه | تفنگ کاغذی راک

کل وضعیت … پیچیده است، اما همه اینها را فراموش کنید زیرا پگلین از Red Nexus Games به اندازه کافی سرگرم کننده است که برایم مهم نیست. پگلینبه عبارت ساده شده این است که اگر چه اتفاقی می افتاد پگل بچه ای با یک خزنده سیاه چال سرکش داشت، و به همان اندازه که روی کاغذ به نظر می رسد عالی است. این بازی به مدت یک سال در دسترسی زودهنگام بر روی رایانه شخصی بود، و چندی پیش برخی از افراد بدجنس نسخه غیرمجاز موبایل را در iOS منتشر کردند. در نهایت حذف شد، اما به دلیل آن حادثه و درخواست‌های مکرر بازیکنان رایانه شخصی، Red Nexus تصمیم گرفت به جای منتظر ماندن برای انتشار نسخه 1.0، بر روی پورت کردن نسخه رایانه شخصی با دسترسی زودهنگام به موبایل تمرکز کند. پگلین در iOS و Android این هفته.