بازی VR Star Wars Jedi Outcast کاملاً باورنکردنی به نظر می رسد

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast اولین بار در سال 2002 منتشر شد. این یکی از بهترین ها بود و تا به امروز باقی مانده است جنگ ستارگان بازی‌هایی که تا به حال ساخته شده‌اند، ترکیبی تقریباً عالی از نسخه اصلی نیروهای تاریک نبرد FPS با نبرد سوم شخص شمشیر نوری که حتی بازی های مدرن نیز می توانند از آن یادداشت برداری کنند.

اگر می رفتید و بازی را همانطور که طبیعت در نظر داشت در سال 2023 انجام می دادید، عالی می شد! اما این بندر مستقل/نسخه، به شرطی که سخت‌افزار را داشته باشید، به نظر یک پیشرفت بزرگ و کاملاً مدرن‌تر است. اصل را می گیرد جدای رانده شده و به پخش کننده پشتیبانی کامل از واقعیت مجازی را می دهد، همراه با توانایی استفاده از شمشیر نوری خود از طریق کنترل های حرکتی و استفاده از قدرت های نیرو از طریق حرکات دست.

وقتی می‌گویم بازی اصلی از هر نظر یک بازی ویدیویی بسیار خوب بود، باید واضح بگویم. اما خاطرات ماندگار مردم از آن، به خصوص در پی سفارش سقوط کرده است نبرد در تمام سنین، راهی بود که کاملاً می توانستید برو به شهر در Stormtroopers با شمشیر نوری شما، چیزی که این تریلر بسیار از آن آگاه است:

JK-XR: Outcast – Jedi Knight II VR – Release Trailer

نامیده می شود JK-XRو توسط طرفداران به عنوان “درگاه VR مستقل” از نسخه اصلی ایجاد شده است، به این معنی که این یک بازسازی کامل از Jedi Outcast’s موتور با یک بارگیری کاملاً جدید (البته برای هر چیز دیگری همچنان به یک کپی از نسخه اصلی نیاز دارید). این توضیح می‌دهد که چرا تیم توانسته است این موضوع را به‌طور خاص برای VR انجام دهد، تا منوی سلاح‌های جدید و قدرت نیرو.

در صورت داشتن سخت افزار می توانید آن را از اینجا دانلود کنید (Pico 4 و Quest 2/Pro) در رایانه شخصی و می خواهید آن را امتحان کنید. نسخه ی نمایشی موجود را می توان به تنهایی بازی کرد، نیازی به دانلود اضافی نیست، اما همانطور که گفتم اگر می خواهید بازی کامل را بازی کنید، به یک کپی قانونی از نسخه اصلی نیاز دارید، که هنوز در تمام فروشگاه های دیجیتال اصلی رایانه های شخصی موجود است.

منبع: https://kotaku.com/star-wars-vr-video-game-jedi-outcast-pc-dark-forces-pc-1850342659

بخوانید:   سخنگوی وزارت خارجه: موازنه‌های راهبردی در جهان درحال تغییر از غرب به سمت شرق است