بازی Walking Dead’s Daryl Dixon and Dead City در SDCC تمدید شد.

در همین حال، The Walking Dead: Dead City مگی و نیگان را دنبال می‌کند که در منهتن پسا آخرالزمانی حرکت می‌کنند، که مدت‌ها از دنیای بیرون جدا شده است و اکنون با ساکنان مرده‌ها و هرج‌ومرج غلبه کرده است. اولین فصل شش قسمتی این سریال در 18 ژوئن به نمایش درآمد و پایان فصل برای 23 جولای برنامه ریزی شده بود.

الی جورنه به عنوان مجری و تهیه کننده اجرایی سریال The Walking Dead: Dead City، تحت نظارت اسکات ام گیمپل، مدیر ارشد محتوای The Walking Dead Universe، فعالیت می کند. کوهان و مورگان نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی این نمایش خدمت می کنند.

علاوه بر این، AMC فاش کرد که سریال اسپین آف با محوریت ریک و میشون با عنوان The Walking Dead: The Ones Who Live ساخته می شود و انتظار می رود در سال 2024 عرضه شود. تیزر سریع نیز آزاد شد.

طبق گزارشات، AMC دو سریال اسپین آف از The Walking Dead را تمدید کرده است ضرب الاجل. The Walking Dead: Dead City با بازی لورن کوهان و جفری دین مورگان و The Walking Dead: Daryl Dixon با بازی نورمن ریدوس هر دو برای فصل 2 بازخواهند گشت. این اعلامیه در کامیک کان سن دیگو اعلام شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/walking-deads-daryl-dixon-and-dead-city-get-season-2-renewals-at-sdcc/1100-6516211/?ftag=CAD-01-10abi2f

دن مک درموت، رئیس بخش سرگرمی و استودیوی AMC برای شبکه های AMC گفت: “ما نمی توانیم منتظر باشیم تا طرفداران Dead City را به کانون منهتن بازگردانیم تا با مگی و نیگان اکشن های زیپ لاین بیشتری داشته باشیم.” “و قبل از اولین نمایش آن، ما هیجان زده هستیم که در هنگام آوردن آخرالزمان به فرانسه، نوتردام، Pont du Gard و سایر مکان های نمادین را به منظره ای آخرالزمانی تبدیل کنیم که شبیه به هر چیزی که قبلا دیده ایم نیست.” این شبکه همچنین اولین تریلر فیلم Daryl Dixon را منتشر کرد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

بخوانید:   تریلر 3D Dungeon RPG 'Wizardry Variants Daphne' قبل از عرضه در سال جاری در iOS و اندروید - TouchArcade

The Walking Dead: Daryl Dixon اولین بار در 10 سپتامبر خواهد بود. این سریال حول محور سفر داریل در یک فرانسه شکسته و در عین حال انعطاف پذیر می چرخد ​​و سعی می کند راه بازگشت به خانه را پیدا کند در حالی که در طول راه ارتباطات غیرمنتظره ای ایجاد می کند.