بازی Zelda: Tears of the Kingdom درست قبل از انتشار، ویترین Nintendo Treehouse: Live را دریافت می کند.

در صورتی که احساس می کنید قبل از شروع بازی به کمی گیم پلی بیشتر نیاز دارید Zelda: Tears of the Kingdomنینتندو هفته آینده میزبان Treehouse: Live است.

Zelda: Tears of the Kingdom که تقریباً چهار سال پیش در سال 2019 معرفی شد، تقریباً از راه رسیده است – در واقع کمتر از یک هفته دیگر باقی مانده است. البته، ما آنقدر از بازی ندیده‌ایم، بنابراین اگر آخرین تریلر پیش‌راه‌اندازی بازی برای متقاعد کردن شما کافی نبوده است، نینتندو یک خبر خوب دارد: در 11 می، همان روز. قبل از عرضه بازی در 12 می، سازنده میزبان Nintendo Treehouse: Live است که تعداد بیشتری از بازی را با شمارش معکوس برای انتشار به نمایش می‌گذارد.


در توییتی که این استریم را اعلام می کند، آمده است: “هواداران افسانه زلدا را آماده کنید! ما میزبان پخش زنده ویژه ای خواهیم بود که منتهی به راه اندازی نیمه شب Nintendo NY از Legend of Zelda: Tears of the Kingdom خواهد بود.” “این پخش زنده شامل چهار بخش Nintendo Treehouse: Live با گیم پلی از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom خواهد بود. پس از آن برای محتوای پخش زنده بیشتر منتظر باشید تا برای انتشار بازی شمارش معکوس داشته باشید!”

لازم به ذکر است که این پخش زنده فقط در حساب توییتر نینتندو آمریکا به اشتراک گذاشته شده است، و نه در بریتانیا یا اروپا، زیرا بعداً برای ما در اینجا در سراسر حوض پخش خواهد شد. این جریان در ساعت 9:45 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع می‌شود، یعنی ساعت 2:45 صبح به وقت شرقی، بنابراین این جریان بیشتر برای پرنده‌های خیلی زودهنگام یا برای افرادی که بی‌خوابی هستند، مناسب است.

بخوانید:   ناتو: قلدری چین آسیا را به جنگ می‌کشاند

هیچ توضیحی در مورد اینکه این چهار بخش شامل چه مواردی می‌شوند، یا محتوای دیگری که نشان داده می‌شود، وجود نداشت، اما اگر بتوانید بیدار بمانید، ممکن است راه سرگرم‌کننده‌ای برای ارائه بازی باشد.

یک هشدار برای کسانی که مشتاقانه منتظر این بازی هستند: به نظر می رسد که کل بازی قبلاً لو رفته است، بنابراین در مورد اسپویل ها بیشتر مراقب باشید.

منبع: https://www.vg247.com/zelda-tears-of-the-kingdom-nintendo-treehouse-live