بایگانی‌های دکل لیفتراک ایران کلارک تامین قطعات لیفتراک | توکو لیفتراک

Table of Contents

بایگانی‌های دکل لیفتراک ایران کلارک تامین قطعات لیفتراک | توکو لیفتراک

با کج شدن دکل به جلو و عقب، مرکز ثقل ترکیبی به جلو و عقب حرکت می‌کند. متداول ترین ارتفاع بالابر برای لیفتراک سواری نشسته 189 اینچ ( حدود 15 فوت ) است. اما لیفتراک‌های خاص مانند ریچ تراک می‌توانند به بیشتر از 301 اینچ ( یا 25 فوت ) برسند.

فروش لوازم یدکی لیفتراک هلی

این قطعه متشکل از یک بدنه فلزی، یک یا چند جک هیدرولیک، چندین قرقره و زنجیر می‌باشد. دکل‌های لیفتراک را می‌توان از نظر تعداد جک و تعداد کشو (ارتفاع) در دسته بندی های گوناگون قرار داد. از ماشین آلات حمل کننده بار در انبار و سایر سایت‌های صنعتی، می‌توان به لیفتراک اشاره کرد. حمل بار توسط یکی از اجزای اصلی لیفتراک به نام دکل لیفتراک انجام می‌شود. ویژگی‌های انواع دکل لیفتراک، یکی از نکات مهم در انتخاب دکل لیفتراک است.

  • راننده لیفتراک با استفاده از دکل می تواند انواع بارهای مختلف که وزن متفاوتی با یکدیگر دارند بلند کرده و جا به جا کند.
  • • طراحی تخصصی ، ساخت و فروش انواع دستگاه رول کن و پرفراژ تک لاین و دو لاین مجزا خانگی و صنعتی.
  • لیفتراک ، یک وسیله صنعتی  است که به وسیله دکل خود به بلندکردن و جابه‌جایی کالاها در محوطه انبارها، کارگاه های تولیدی و صنایع ساختمانی استفاده می‌شود.
  • با این حال، آن‌ها دارای سیستم‌های هیدرولیک برای کار با دکل هستند.
  • همچنین رعایت نکات ایمنی در کار نیز بر نگهداری و توجه به لوازم یدکی لیفتراک تاثیرگذار است.
بخوانید:   خرید و قیمت مبل راحتی، مبلمان کلاسیک و سلطنتی ایران میز-مبل سید

صندلی لیفتراک‌ها اصولاً در دو مدل فنردار و ساده طراحی می‌شوند. گیربکس اغلب لیفتراک‌ها در حال حاضر به‌صورت خودکار ارائه می‌گردد. موتورهای مانند میتسوبیشی، ایسوزو، تویوتا ف کوماتسو، ریکاردو و … از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده قطعات یک لفتراک بر روی نوعی دیگر لیفتراک از یک برند دیگر باعث نمیشود تا کارکرد این لیفتراک ها دچار مشکل شوند. 6- در داخل دکل، زنجیر بر روی یک سیستم قرقره که به واگن لیفتراک متصل است هدایت می‌شود. وظیفه آن جلوگیری از عقب افتادن بار از شاخک‌ها (و حتی روی خود لیفتراک) است.

شرکت های برتر تولید کننده لیفتراک در ایران و خارج

گیربکس‌های قدیمی‌تر دستی بودند و تعمیرات ساده تری داشتند ولی تعمیرات گیربکس‌های اتومات باید توسط مکانیک با تجربه صورت گیرد. پیش از روشن کردن لیفتراک باید دکل آن را به دقت بازرسی کنید تا مطمئن شوید به درستی کار می کند. امروز چراغ لیفتراک‌ها را به‌صورت LED می‌سازند که نور خوبی را می‌تواند در شب و یا حتی روز برای شما فراهم نماید. البته مدل ساده اقتصادی‌تر است و اگر لیفتراک را نهایتاً هفته‌ای هفت ساعت یا روزی یک ساعت استفاده می‌کنید. که اپراتور زیاد روی آن نمی‌نشیند نیز گزینه مناسبی می‌تواند باشد.

در نگاه ساده، لیفتراک برای بلند کردن و حمل بارهای سنگین در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها کاربرد دارد و به راحتی می‌توان با توجه نیازمان یک لیفتراک را خریداری کنیم. اما بعد از اینکه لیفتراک خریداری کردید، همه چیز به همین نقطه ختم نمی‌شود. هر یک از قطعات لیفتراک به نوعی «مهم» هستند، اما واقعا کدام یک مهم‌تر به شمار می‌روند؟ بدون‌شک با استفاده از لوازم یدکی لیفتراک آرمان یدک، هیچ نگرانی خاصی در قبال داشتن بهترین لوازم یدکی لیفتراک نخواهید داشت.

بخوانید:   وزیر خارجه پاکستان: در جنگ اوکراین بی طرفیم/ مشکلات بیشتر نمی خواهیم

حداکثر ارتفاع زمین تا چنگال دکل لیفتراک