با این ترفند حالت خلاقانه می توانید بازی Fortnite Battle Pass را سریعتر از همیشه به پایان برسانید.

این یک برد/برد است – Epic اعداد زمان پخش خود را دریافت می کند، و ما لوازم آرایشی پاس نبرد خود را کمی سریعتر دریافت می کنیم. یا زیاد سریع تر، واقعا

از آنجایی که XP در UEFN از آن نوع روش بوت استرپ می آید و مطابق قوانین XP در نقشه های Creative 1.0 عمل نمی کند، دارای یک کلاه جداگانه است. بنابراین شما می توانید هر روز حدود پنج سطح را با بازی نقشه های 1.0 و پنج سطح اضافی در روز از نقشه های UEFN دریافت کنید. این 10 سطح در روز است، در مجموع، از خلاق – که بسیار بیشتر از همیشه قبل از ممکن است. احتمالاً زمانی که UEFN ابزارهای XP را برای سازندگان دریافت کند، تغییر خواهد کرد، اما در حال حاضر، آن XP را در حالی که داغ است دریافت کنید.

بنابراین معامله اینجاست. دو اتفاق بسیار مهم برای حالت Creative در فصل گذشته رخ داد: Epic سقف XP روزانه را به حدود پنج سطح پاس نبرد XP افزایش داد و ویرایشگر Unreal را برای Fortnite (UEFN) معرفی کرد. قبل از اینکه استودیو روی این سقف جدید تصمیم بگیرد، مقدار XP که می‌توانستید از Creative در هر روز دریافت کنید، در همه جا وجود داشت – بعضی روزها می‌توانید 3 یا 4 سطح بگیرید، و برخی دیگر فقط 1 یا 2. احتمالاً بستگی به مقدار آن دارد. به طور کلی زمانی را که در Creative سپری می کردید – هر چه XP بیشتری از Creative دریافت کنید، ممکن است بازی در طول زمان آن را بیشتر کند. اما اکنون به نظر می رسد که به طور مداوم به شما این امکان را می دهد که هر روز این مقدار XP را دریافت کنید، صرف نظر از اینکه چند بار بازی می کنید.

بخوانید:   بازی‌های Danganronpa با تخفیف برای مدت محدود در iOS و Android – TouchArcade

اکنون، هشدار: این یک فرآیند بسیار سریع نیست. سرعت کسب XP شما از نقشه‌های 1.0 می‌تواند بر اساس میزان XP که سازندگان ساخته‌اند متفاوت باشد (نسخه: اگر نقشه‌ای محبوب باشد، تقریباً مطمئناً XP خوبی ارائه می‌کند)، و در نقشه‌های UEFN چندین ساعت طول می‌کشد تا به این پنج نقشه برسید. سطوح خوشبختانه برای ما، حفاظت AFK در UEFN XP چندان پیچیده نیست. می‌توانید در نقشه بارگذاری کنید، یک نوار لاستیکی روی دسته‌های کنترل‌کننده‌تان پرتاب کنید و اگر می‌خواهید اجازه دهید برای مدتی کار کند – برگردید، از سیستم خارج شوید و منتظر بمانید تا بازی آن سطوح را به شما بدهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/you-can-finish-the-fortnite-battle-pass-faster-than-ever-with-this-creative-mode-trick/1100-6515355/?ftag=CAD-01-10abi2f

اگر ناامید هستید که Optimus Prime را به دست آورید و از سرعتی که با آن در نبرد پاس فصل 3 فصل 4 Fortnite در حال حرکت هستید راضی نیستید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که چیزی غیر از بتل رویال را امتحان کنید. تعمیر XP خود را دریافت کنید. و نه، من در مورد نجات جهان صحبت نمی کنم. من در مورد خلاق صحبت می کنم.

قبل از تمسخر، به این گوش دهید: در مجموع، می‌توانید در حال حاضر روزانه حدود 10 سطح XP در Creative کسب کنید، اگر می‌دانید چه کاری باید انجام دهید، همه اینها به لطف تغییراتی است که اخیراً در حالت ایجاد شده است. لزوماً به سرعت اتفاق نمی‌افتد، اما اگر در بتل رویال از تلاش‌هایتان خارج شده‌اید، یا اگر این استرس را نمی‌خواهید، باید نقشه‌های خلاقانه‌ای را برای امتحان پیدا کنید – باید بتوانید به راحتی سطح کنید. در حالت Creative سریعتر از Battle Royale.

بخوانید:   نابودی بسیار عالی است - بررسی دسترسی زودهنگام - WGB، صفحه اصلی بررسی های عالی

در همین حال، زمانی که UEFN در ماه مارس راه اندازی شد، هیچ راهی برای سازندگان ارائه نکرد تا به بازیکنان XP اعطا کنند. البته Epic از مردم می‌خواست که واقعاً نقشه‌های جدید UEFN را بازی کنند، و بنابراین راهی را هک کرد تا به بازیکنان XP برای زمان صرف شده در نقشه‌های UEFN بدهد. اما شما آن XP را در حین بازی به دست نمی آورید – مدتی پس از پایان جلسه، شاید چند ساعت بعد، بازی XP را به شما می دهد که برای شما جدول بندی کرده است – پس اگر نمی بینید نگران نباشید هر گونه سود در نقشه UEFN. همه نقشه‌های UEFN در حال حاضر به این ترتیب کار می‌کنند، بنابراین همه آنها باید از نظر دستاوردهای XP شما برابر باشند.