با خرید 2، 1 فروش رایگان در بازی های از قبل متعلق به GameStop دریافت کنید

برای کسانی که عضویت My Best Buy Plus/Total را دارند، می‌توانید از طریق فروش رایگان خود Buy 2 Get 1 Free در بازی‌های منتخب نینتندو در Best Buy در حال حاضر صرفه‌جویی کنید. این فروش حتی شامل پیش‌فروش بازی‌های جدید اعلام‌شده مانند Super Mario Bros. Wonder و Super Mario RPG نیز می‌شود.

هانا هولیهان یک نویسنده مستقل است که با تیم های راهنما و تجارت اینجا در IGN کار می کند.

منبع: https://www.ign.com/articles/buy-2-get-1-free-sale-on-pre-owned-games-at-gamestop

اگر می‌خواهید در حال حاضر معاملات بازی‌های ویدیویی بیشتری را ببینید، ما مجموعه‌ای از چندین بازی ویدیویی را داریم که همگی در مقاله بهترین معاملات بازی‌های ویدیویی ما گردآوری شده‌اند. ما همچنین صفحات معامله جداگانه ای برای پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو داریم، اگر ترجیح می دهید کنسول مورد علاقه خود را به صفر برسانید. ما نه تنها همه آن‌ها را با قراردادهای بازی‌های فردی به‌روز نگه می‌داریم، بلکه آنها را در هنگام رخ دادن رویدادهای ناشر بزرگ، مانند روزهای بازی PlayStation یا فروش eShop نینتندو، به‌روزرسانی می‌کنیم.

همچنین روز پرایم آمازون در 11 و 12 ژوئیه که زمان بسیار خوبی برای انتخاب بازی های ویدیویی با تخفیف است، وجود دارد. به طور کلی، شما طیف گسترده ای از اقلام را در فروش پیدا خواهید کرد که ارزش خریدن را دارند، و ما شما را در جریان همه موارد فروش در روز قرار خواهیم داد. اگر می‌خواهید فروش‌های اولیه Amazon Prime Day را ببینید، پیوندهای زیر را بررسی کنید.

معاملات عالی قبل از پرایم روز

اگر به دنبال صرفه‌جویی در برخی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های امسال هستید – مانند The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، Final Fantasy XVI یا Diablo IV – GameStop دارای فروش رایگان Buy 2 Get 1 در حال حاضر برای بازی های متعلق به قبل است. این شامل چند نسخه عالی جدیدتر مانند مواردی است که قبلاً ذکر شد. برخی از بازی‌های موجود در فروش زیر را بررسی کنید، و برای دیدن همه بازی‌های متعلق به قبل موجود در فروش، اینجا کلیک کنید.

GameStop خرید 2، دریافت 1 رایگان در فروش بازی های قبلی