بحث Diablo 4: آیا واقعاً باید یک MMO جهان باز باشد؟

دیابلو 4 اینجا است، با حسن نیت یکی از بدترین کارفرمایان بازی برای امنیت یخچال، از جمله موارد دیگر. گفته می شود. علیرغم اینکه محصول یک فرهنگ کاری سمی است، بسیار خوب است، با کیفیت زیادی که طرفداران دیابلو از آن استقبال خواهند کرد. اما آیا این بهترین سریال است؟ داستان خوب است؟ در نهایت، و شاید مهمتر از همه، آیا جهش به فرمت MMO جهان باز باعث شده تا بازی بخشی از جذابیت خود را از دست بدهد؟ کانر و شریف پس از ده‌ها ساعت گذراندن ده‌ها ساعت در بتا بررسی پیش از انتشار بازی، همه این‌ها و بیشتر را در چت یک به یک خود در Diablo 4 مورد بحث قرار می‌دهند. در طول این مدت، آنها چهار گوشه نقشه جهان باز را کاوش کرده اند، با کلاس های متعدد به هم ریخته اند، داستان اصلی را تکمیل کرده اند و موارد دیگر.

اول از همه، بازی Diablo 4 لذت بخش است. این بازی آبدارتر و خونین‌تر از بازی‌های قبلی است، با همان حس بازی محکمی که سری Diablo را در طول زندگی خود به یک کلاسیک ARPG تبدیل کرده است. چه در حال چرخاندن یک ماول عظیم به عنوان یک بربر باشید و چه دشمنان را با جادوگر به آتش بکشید، اوقات بسیار خوبی خواهید داشت.

در یوتیوب تماشا کنید

ویدیوی مناظره بزرگ ما را در اینجا ببینید، با تقریباً 40 دقیقه فیلم بکر رایانه شخصی Diablo IV!

در مورد داستان، خیلی خوب است! در حالی که شریف و کانر در مورد خوب بودن روایت Diablo 4 اختلاف نظر دارند، اما لحظات بسیار خوبی دارد که در برخی موارد ما را به طرز باورنکردنی هیجان زده می کند و هر از چند گاهی بسیار بسیار غمگین می شود. لورات یک برجسته خاص بود و عملا صحنه ها را بر پشت خود حمل می کند.

با این حال، جایی که شریف و کانر واقعاً نظرات یکدیگر را بررسی می‌کنند، به ساختار جهان باز Diablo 4 ختم می‌شود. بازی خود را از قالب خطی‌تر حذف می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا یک میدان نقشه بزرگ را با ماموریت‌های جانبی و رئیس‌های جهان با بازیکنان دیگر کشف کنند. در حالی که باس های جهان سرسبز هستند، و مطمئناً برخی از PvP های جهانی برای زیرمجموعه ای از بازیکنان هیجان انگیز هستند، روند کاوش در جهان را کمی کم عمق می کند. حداقل به نظر کانر. شریف اشاره می کند که شاید این فقط نشانه ای از زمان باشد، یک پیشرفت ضروری برای سریال. با یک پاس جنگی و یک فروشگاه درون‌بازی، باید از خود بپرسید که آیا این ویژگی‌ها واقعاً بازی را بهتر می‌کنند یا خیر. سپس اشکالات وجود دارد. با تعدادی از آنها در سطوح مختلف شدت برخورد کردیم. رئیس نهایی، که ما آن را خراب نمی کنیم، توسط برخی تأخیرهای جدی و شیطنت های آنلاین تعاونی خراب شد. با راه اندازی بازی برای عموم مردم، برای اکثر بازیکنان بد نیست!


این یک دنیای باز بزرگ است، اما آیا واقعاً برای یک ARPG چیز خوبی است؟

اگر درباره نظرات ما در مورد موضوع کنجکاو هستید، ویدیوی بالا را تماشا کنید! شما همچنین می توانید بررسی Diablo 4 ما را در اینجا بخوانید! در مجموع این یک بازی خوب و بسیار سرگرم کننده است، اگرچه میزان لذت شما ممکن است به اجرای باگ ها، تاخیرها و ویژگی های سرویس زنده مدرن بستگی داشته باشد.

منبع: https://www.vg247.com/diablo-4-debate-open-world

بخوانید:   حتی شواهد بیشتری برای بازسازی/ریمستر Red Dead Redemption در سال جاری به دست آمده است - WGB، Home of AWESOME Reviews