بدترین بازی جدید 2023 وجود دارد، و این یک سوئیچ انحصاری است

10 بازی برتر در Steam Deck: نسخه ژوئن 2023

در یک قسمت، بازیکنان باید از یک lockpick برای باز کردن قفل ماشین پلیس استفاده کنند و در حین انجام این کار می توانید توسط زامبی ها کشته شوید. مشکل این است که بازی به شما نمی گوید که این اتفاق می افتد. بنابراین شما قفل خود را انجام می دهید، به پایان می رسانید و به صفحه ای می روید که به سادگی عبارت «You Dead» را نشان می دهد. این بدان معنی است که شما باید منطقه را از زامبی ها پاک کنید قبل از شروع مینی بازی lockpicking. اما بر اساس ریخته گری دیجیتالریاضی، شما فقط می توانید حدود 65 زامبی را با منابع ارائه شده در بازی بکشید. بنابراین یک شات را از دست ندهید، دوی سرعت نروید (زیرا استقامتتان را هدر می دهد)، و همچنین امیدوار باشید که بازی به طور تصادفی در تمام این مدت خراب نشود و پیشرفت شما در این روند پاک نشود.

Digital Foundry / West Connection Limited / VG Games

من فکر می کنم برخی از مردم فقط فرض می کنند که این بازی های بیل مکانیکی بد هستند و زیاد به آن فکر نمی کنند. اما من فکر می کنم که نینتندو باید تلاش کند تا کنترل کیفیت را به فروشگاه خود بازگرداند.

آن قیافه وحشتناک را به خاطر بسپار آخرین ما شبیه، آخرین امید، که اوایل این ماه منتشر شد؟ خب، معلوم شد که بازی خیلی بدتر از تریلر پیشنهادی اول است. ظاهراً کل بازی فقط حدود 20 دقیقه طول می کشد، در یک خیابان اتفاق می افتد و به هم ریخته است.