برخی از بازیکنان Star Wars Jedi: Survivor در حال از دست دادن پاداش های پیش خرید و نسخه لوکس خود هستند.

Star Wars Jedi: Survivor’s به نظر می رسد آخرین مشکل این است که برخی از بازیکنان در حال از دست دادن آیتم های پیش خرید و نسخه لوکس خود هستند.

علی‌رغم نمرات نقدهای قوی، Star Wars Jedi: Survivor نرم‌ترین نسخه‌ای را نداشته است، و آخرین شماره آن چیزی است که آزاردهنده‌تر از خراب کردن تجربه است، اما با این وجود هنوز یک مشکل است. در اوایل این هفته بازیکنان شروع به گزارش در مورد بازی کردند subreddit که آنها دسترسی به نسخه لوکس و محتوای پیش‌سفارش را از دست می‌دادند و به‌طور تصادفی بدون قافیه یا دلیل ظاهر می‌شد و ناپدید می‌شد. EA به اشتراک گذاشته است که “از گزارش ها آگاه است و در حال بررسی این موضوع است”، همانطور که در این به اشتراک گذاشته است. پست پشتیبانی.

این پست همچنین به برخی از جزئیات عیب‌یابی برای کسانی که ممکن است با این مشکل مواجه باشند، پرداخته و راه‌حل‌های بالقوه‌ای را برای نمایش مجدد محتوای جایزه ارائه می‌دهد. اگرچه تا زمانی که مشکل به طور کامل برطرف نشود، باید به خاطر داشت که ممکن است یک بار دیگر به طور موقت ناپدید شود. در زمان نگارش راه حل کاملی پیدا نشده است و بازیکنان همچنان گزارش می دهند که دسترسی به DLC خاموش و روشن را از دست می دهند.

بازیکنان بعد از پچ این هفته متوجه این مشکل شدند که قرار بود برخی از مشکلات بازی را بهبود بخشد، بنابراین کاملاً ممکن است که این وصله متعاقباً باعث ایجاد باگ شده باشد. با این حال، هیچ راه واقعی برای دانستن وجود ندارد، طبیعت بی ثبات توسعه بازی چنین است.

بخوانید:   کیم جونگ اون خواستار آمادگی ارتش کره شمالی برای جنگ واقعی شد

یکی از بزرگ‌ترین راه‌حل‌هایی که با آن وصله ارائه شد، اصلاحی بود که می‌توانست بازی شما را صاف کند، که اگر پس از خروج از یک منطقه خاص ذخیره نکنید و سپس بمیرید، اتفاق می‌افتد.

همه این مشکلات به این معنی نیست که بازی بدی است، زیرا کانر از VG247 به آن چهار ستاره داد و نوشت: «جنگ ستارگان جدی: بازمانده یک پله بالاتر از بازی قبلی و سرگرم کننده درخشان است، به شرطی که اجازه ندهید این کار را انجام دهید. غارتگر وسواس کلکسیونی شما را در دست می گیرد. این یک شاهکار روایی نیست و نه جذاب ترین بازی اکشن در جهان است. اما هیچ کار بدی انجام نمی دهد و در جایی که اهمیت دارد عالی است.”

منبع: https://www.vg247.com/star-wars-jedi-survivor-pre-order-deluxe-edition-bug