بررسی‌هایی با «Trails into Reverie»، به‌علاوه عرضه‌ها و فروش‌های جدید امروز – TouchArcade

بلوک مکعب چوب: پازل کلاسیک معمولی (9.99 دلار)

من بلافاصله بیرون می آیم و می گویم: داستان این بازی بسیار احمقانه است. اما در یک احمقانه است سرگرم کننده راه، نوعی مانند Spider-Man: No Way Home. مدتی طول می کشد تا واقعاً به راه بیفتید و سؤالاتی را ایجاد می کند که قصد پاسخگویی به آنها را ندارد، اما اگر فقط به عقب خم شوید و از سواری لذت ببرید، خوب است. از نظر گیم پلی، اساساً روی کروز کنترل است. تغییرات بسیار کمی نسبت به فلز سرد بازی‌ها، جدای از True Reverie Corridor. اینها سیاه چال هایی هستند که به صورت رویه ای ایجاد می شوند که می توانید مهمانی های رویایی خود را در آن ها شرکت کنید و چیزهای اضافی و داستان هایی را دریافت کنید. مطمئنا، عالی است. برخی از مردم واقعاً وارد آن خواهند شد، برخی دیگر نه.

این نتیجه گیری است لیزا داستان، و به عنوان DLC برای دردناک روی کامپیوتر از این رو فکر می کنم ارزان تر است. قطعاً نباید با این یکی شروع کنید. بازی دردناک اول، و اگر بیشتر می خواهید، اینجاست شاد. من با هم مروری بر این موضوع خواهم داشت دردناک.

Madshot (19.99 دلار)

یکی دیگر بازماندگان خون آشام بازی سعی می کند قبل از اینکه چیز واقعی برسد، در در را جیرجیر کند. همانطور که چنین چیزی پیش می رود، به نظر خوب می رسد. من برای چیز واقعی مقاومت می کنم مگر اینکه تم این یکی را دوست داشته باشید.

دسته بن

ضرب و شتم جنگجو (9.99 دلار از 19.99 دلار تا 7/24)
Doughlings: Arcade (1.99 دلار از 6.99 دلار تا 7/24)
دوغ: تهاجم (1.99 دلار از 9.99 دلار تا 7/24)
گلچین تصاویر تاریک: مادر (14.99 دلار از 19.99 دلار تا 7/24)
Sunshine Shuffle (8.99 دلار از 9.99 دلار تا 7/25)
Steamroll: Rustless Edition (1.99 دلار از 9.99 دلار تا 7/31)
اولین بار در رم (5.99 دلار از 11.99 دلار تا 8/1)
Chronicles of Albian: TMC (7.19 دلار از 11.99 دلار تا 8/1)
مونتگومری فاکس و TRoVD (7.49 دلار از 14.99 دلار تا 1/8)
مونتگومری فاکس و TCotDN (7.49 دلار از 14.99 دلار تا 1/8)
مونتگومری فاکس و TCotMB (7.49 دلار از 14.99 دلار تا 1/8)
یافتن آمریکا: هارتلند (4.99 دلار از 9.99 دلار تا 8/1)
مسابقه سرمایه گذاری (5.99 دلار از 11.99 دلار تا 8/1)

در این مرحله کمی سخت است که اگر بپرسید مسیرها انجمن طرفداران چه بازی هایی را باید قبل از پرداختن به آخرین قسمت بازی کنید، آنها کل مجموعه را لیست می کنند. مسیرهای پیاده روی در آسمان اف سی. و هی، اینطور نیست که من نمی فهمم آنها از کجا می آیند. این سریالی است که در آن جهان، شخصیت‌ها و تعاملات آن‌ها بخش بزرگی از چیزی است که آن را خاص می‌کند، و شکی نیست که اگر با همه چیزهای قبلی آشنا هستید، در بهترین موقعیت ممکن برای لذت بردن از آخرین فصل هستید. . گفته می شود، معمولاً بیش از حد است. شما به راحتی می توانید وارد شوید مسیرهای فولاد سرد بدون اینکه قبلاً چیزی بازی کنید و تا یک نقطه خوب خواهید بود. صفر و لاجوردی می تواند به اندازه کافی به تنهایی بایستد.

بخوانید:   نقد و بررسی The Tartarus Key: یک معمای مهیج کاملاً ناب ​​که ارزش تلاش را دارد

BLEED: Arcade Arena Shooter (9.99 دلار)

منطقه تعیین شده برای بازی هایی که ارزش توصیف فردی را ندارند، تا حد زیادی به سطح بسیار پایین کیفیت. همه آنها را در سطل زباله جایی که آنها تعلق دارند پرتاب کنید!

این همه برای امروز است، دوستان. من فردا با نسخه های جدید بیشتر، فروش بیشتر، شاید برخی اخبار، و شاید یک بررسی اگر احساس سرگیجه دارم، باز خواهم گشت. امیدوارم همه شما سه شنبه فوق العاده ای داشته باشید، و مثل همیشه، ممنون که خواندید!

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/18/trails-into-reverie-switch-port-review-eshop-discounts/

اما برای کسی که در سرما می آید؟ وای نه. این کار را نکن من مطمئن نیستم که Falcom چگونه می‌خواهد این مشکل را برطرف کند زیرا به ساختن این قلعه تا آسمان ادامه می‌دهد، زیرا با وجود اینکه خلاصه‌های داستانی مفیدی در اینجا وجود دارد، برای این بازی به‌ویژه فقط دانستن داستانی که آمده است کافی نیست. قبل از. شخصیت‌های بازگشتی عملاً در اینجا متوقف می‌شوند و برای دوربین ماگ می‌کنند، و رشته‌های داستان تقریباً وقتی در راه هستید هیچ مقدمه یا توضیحی داده نمی‌شوند. بسیاری از سرگرمی‌های این بازی این است که احساس یک دور پیروزی «جهنمی بله» است، اما یک دور پیروزی فقط یک دور دیگر است اگر زمینه لازم را ندارید. بروید بازی کنید. صفر و لاجوردی، سپس من حدس می زنم که راه خود را از طریق آن رد کنید فلز سرد اگر ابزاری برای اجرای کامل حماسه ندارید، بازی‌هایی را که ما روی سوییچ داریم. فقط میدونی برو بازی کن پانصد ساعت یا بیشتر از RPG ها، سپس برگرد به خیال.

(فروشگاه الکترونیکی آمریکای شمالی، قیمت های ایالات متحده)

سلام به خوانندگان مهربان، و به SwitchArcade Round-Up برای 18 ژوئیه 2023 خوش آمدید. در مقاله امروز، بررسی کاملی از The Legend of Heroes: Trails into Reverie برای شروع کار پس از آن، چندین نسخه جدید برای بررسی وجود دارد. یکی دو مورد خوب در مجموعه وجود دارد که خوب است. خوانندگان معمولی می‌دانند کارها چگونه تمام می‌شوند، زیرا ما فهرست‌های دوست‌داشتنی از فروش‌های جدید و تخفیف‌های در حال انقضا را داریم. بیایید به آن برسیم!

نظرات و نماهای کوچک

The Legend of Heroes: Trails into Reverie (59.99 دلار)

حالا این برای من کار می کند. من تقریباً از ابتدا اینجا بوده‌ام، و با اینکه مطمئناً خودم را یک طرفدار فوق‌العاده نمی‌دانم، زمان زیادی را با این شخصیت‌ها و در این دنیا سپری کرده‌ام. من هم یکی از افرادی بودم که از آنجا دور شدم مسیرهای فولاد سرد IV کمی خسته و تحت تأثیر قرار نگرفته است. این داستان خیلی طولانی شد، اضافه وزن را به خود اختصاص داد و فقط لنگید و به نتیجه رسید. نمی توانم بگویم دقیقاً به این زودی از ایده پیگیری لذت بردم، اما من یکی از طرفداران پر و پا قرص کراس بل هستم و به همین دلیل وارد عمل شدم. خیال با انتظارات مختلط و من می گویم که لذت بردم خیال با وجود برخی اشکالات عجیب و غریب، مشکلات عملکرد و برخی سیستم های گیم پلی که برای من کلیک نکردند، کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتم.

بخوانید:   13 محصول گیمینگ مهم برای هر گیمر حرفهای!

است مسیرهایی به سمت ریوری نتیجه گیری به فلز سرد? آیا این یک نتیجه برای Crossbell است؟ بله، و بله. تازه واردها می خواهند تا زمانی که تکالیف خود را انجام ندهند از این یکی دور بمانند، اما طرفداران سریال احتمالاً بعد از مدت طولانی این فصل را به عنوان یک فصل شاداب خواهند یافت. فلز سرد حماسه، و یک گره گشاد مفید قبل از حرکت به قوس داستان اصلی بعدی. برخی کاهش نرخ فریم و چند باگ واضح که من انتظار دارم NIS America به زودی آن‌ها را برطرف کند، کمی لذت را کاهش می‌دهد، اما در کل این یک ورودی خوب دیگر در سری است و یک بازگشت خوب از آن مسیرهای فولاد سرد IV.

این یک نقش آفرینی مستقل با اسکرول جانبی بسیار خوب است که از رایانه شخصی به سوییچ می رسد. این داستان سفر مردی شکسته را دنبال می کند که در حال کاوش در یک زمین بایر پسا آخرالزمانی است، و در واقع دنیای بسیار خشنی است. لحن بازی طنز است، اما آن نوع طنز بی رحمانه و تلخ است که ممکن است برای همه کارساز نباشد. من به زودی بررسی کامل این مورد را انجام خواهم داد.

LISA: The Joyful – Definitive Edition (9.99 دلار)

دوئل 3000 (4.49 دلار از 14.99 دلار تا 7/19)
کیک بش (9.99 دلار از 19.99 دلار تا 7/19)
شکاف: شکاف (13.39 دلار از 19.99 دلار تا 7/19)
باغ های ابری (7.99 دلار از 17.99 دلار تا 7/19)
بسته بندی کنید: آشوب نیمکت (4.99 دلار از 14.99 دلار تا 7/19)
در اینجا اژدها باشید (4.49 دلار از 17.99 دلار تا 7/19)
داستان های ترسناک: شراب (2.99 دلار از 14.99 دلار تا 7/19)
مجموعه آثار دنیای ژوراسیک (17.99 دلار از 29.99 دلار تا 7/19)
فوگ ها! (12.50 دلار از 24.99 دلار تا 7/19)
زیرسطح صفر Redux (2.99 دلار از 14.99 دلار تا 7/19)
مسیر اورگان (14.99 دلار از 29.99 دلار تا 7/19)
سطح شیب دار (1.99 دلار از 5.99 دلار تا 7/19)

اوه، Cthulhu. این روزها او را در بازی های زیادی نمی بینید. به هر حال، این به نوعی یک پلتفرمر سرکش است و من با اشتباه تایپی در توضیحات که نشان می‌دهد توانایی «دوج کردن» را دارید، بسیار سرگرم شدم. وای. خیلی خنده داره نگاه کنید، اگر آنها می توانند به Cthulhu مراجعه کنند، می توانم یک مرجع قدیمی نیز انجام دهم. تمام آنچه گفته شد، این بسیار محکم است. هیچ کاری برای شکستن قالب این ژانر انجام نمی دهد، اما اگر به این نوع بازی تمایل دارید، احتمالاً اوقات خوبی را با آن خواهید گذراند.

REMEDIUM: Sentinels (4.99 دلار)

هوم هیچ چیز در آن صندوق ورودی به من سر نمی زند، اگرچه من همیشه توصیه می کنم جادوگری! و طرفداران beat-em-up باید لذت ببرند ضرب و شتم جنگجو. در صندوق خروجی، حدس می‌زنم مسیر اورگان? واقعاً یک لیست بنری از فروش در اینجا در هر دو بخش نیست، اما هر دو را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی به نظر شما می رسد یا خیر.

بخوانید:   نینتندو Tears Of The Kingdom's Duplication Glitches

امتیاز SwitchArcade: 4/5

آخرین انتشارات، تازه به بازار آمده ها

LISA: The Painful – Definitive Edition (19.99 دلار)

حراجی

با The Legend of Heroes: Trails into Reverie، قسمت دهم این فرنچایز، فکر می کنم این بار واقعاً ممکن است با طرفداران موافق باشم. همچنین برای من بسیار واضح است که چرا NIS آمریکا می خواست به دست آورد مسیرهای از صفر و مسیرهایی به Azure حتی اگر به معنای به تعویق انداختن بازی های جدیدتر باشد، بلافاصله محلی سازی شد. مسیرهای به داخل خیال به نظر می رسد یک پایان بسیار طولانی از انواع بازی های Crossbell و بازی های Crossbell فلز سرد سلسله. شاید بهتر باشد اسمش را پاک کننده کام بگذاریم؟ برخی از پایان‌های ضعیف هر دو سری فرعی را به هم پیوند می‌دهد، کمی روشنگر جزئیاتی است که قبلاً توضیح زیادی دریافت نمی‌کردند، و از نظر جایگاهش در مجموعه‌های کلی نسبت به چند سری گذشته، وزن بسیار کمتری دارد. بازی ها. مانند کمی تشکر از طرفداران قبل از رفتن به داستان بزرگ بعدی.

پس چگونه بازی با این همه کاراکتر از همه آن بازی ها دستکاری می کند؟ سیستم جدیدی به نام Trails to Walk به شما این امکان را می‌دهد که بین سه گروه مختلف که هر کدام داستان‌های خود را دنبال می‌کنند، در بیشتر بازی جابه‌جا شوید. شما Rean و شرکت را از فلز سرد رسیدگی به آنچه که واقعاً شبیه طرح اصلی بازی است، سپس لوید و شرکت کراس بل کار خود را انجام می دهند و در نهایت C مرموز، مردی نقابدار که به نظر می رسد انگیزه های خاص خود را دارد. گروه C کاراکترهای جدید اصلی بازی را معرفی می کند و به دلیل حجم بازیگران و ساختار کلی داستان، اگر تا حدودی از آنها استفاده نشود، بسیار باحال هستند. بازی گاهی اوقات شما را مجبور می‌کند که گروه‌ها را عوض کنید، و واقعاً می‌توانید هر گروه را قبل از آوردن بقیه به پایان فصل جاری ببرید، بنابراین آنطور که به نظر می‌رسد کاملاً آزاد نیست.

بازی های جدید در فروش را انتخاب کنید

پایان فروش فردا چهارشنبه 19 جولای

Moto Racer Simulator GT Games (9.99 دلار)


سیدنی شکارچی و نفرین مایاها (4.99 دلار از 9.99 دلار تا 8/1)
اولین بار در پاریس (2.49 دلار از 9.99 دلار تا 8/1)
Ki11er Clutter (1.99 دلار از 9.99 دلار تا 1/8)
درهم ریختگی 12: زمانش فرا رسیده است (7.49 دلار از 14.99 دلار تا 1/8)
تعطیلات پازل ایرلند (5.99 دلار از 11.99 دلار تا 8/1)
عتیقه جات Faircroft: TML (2.49 دلار از 9.99 دلار تا 8/1)
من عاشق پیدا کردن توله های بیشتر هستم (2.49 دلار از 9.99 دلار تا 8/1)
من عاشق یافتن پرندگان هستم (11.24 دلار از 14.99 دلار تا 8/1)
Octo Curse (7.49 دلار از 9.99 دلار تا 8/1)
جادوی استیو جکسون! (12.49 دلار از 24.99 دلار تا 8/7)
صداهای درونی (2.39 دلار از 7.99 دلار تا 8/7)