بررسی “مدیر گلادیاتور” – فقط یک مرگ معروف انجام خواهد داد – TouchArcade

همه چیز خیلی خوب شروع شد با استفاده از سرمایه اندکم، فلاما را از بازار گلادیاتورها خریدم. من روی او سرمایه گذاری کردم، او را تماشا کردم که بردها و باخت هایش را در میدان مسابقه می گرفت و از او خواستم که وقتی مصدوم شد به سلامتی خود بازگردد. مطمئناً ترتیبی دادم که خانواده اش در یک تصادف کشته شوند تا چیزهای مهم را از دست ندهد، اما فکر می کردم که ما تنگ شده ایم. سپس یک روز از امنیت من دور شد، تعدادی بربر همفکر را جمع کرد و در خانه ام به من حمله کرد. دیگر گلادیاتورهای من در شرایطی نبودند که جلوی این وحشیگری ها را بگیرند و اموال من به آتش کشیده شد. سرم روی یک پیک رها شد، آخرین نمایش عدم قدردانی فلما. خوب، گاهی اوقات اینطوری می شود مدیر گلادیاتور (رایگان)، یک بازی استراتژیک نسبتاً لذت بخش از توسعه دهنده بازی Renegade.

اما میدونی چیه؟ حتی از دست دادن هم به نوعی سرگرم کننده است مدیر گلادیاتور. یکی از راه هایی که واقعا به آن می گویند گذرگاه پادشاه اژدها در ذهن این است که چگونه هر نمایشنامه مانند یک داستان منحصر به فرد است. به اندازه کافی متغیرها و اتفاقات تصادفی در بازی وجود دارد که زمان زیادی طول می کشد تا هر دو بازی یکسان احساس کنند. این چیز خوبی است، زیرا احتمالاً در حالی که هنوز در حال یادگیری نحوه کار کردن هستید، حداقل یک یا دو دویدن بد خواهید داشت. مجموعه‌ای از رویدادهای سرگرم‌کننده که می‌تواند به پایان شما منجر شود، بخشش بازی را آسان می‌کند و بلافاصله یک دویدن دیگر را آغاز می‌کند.

در نهایت، من فکر می کنم مدیر گلادیاتور بسیار مرتب است دانلود بازی و دیدن مقدار زیادی از امکانات آن برای شما هیچ هزینه ای ندارد، و اگر عاشق سیم های مدیریتی یا بازی های استراتژی هستید، فکر می کنم امتحان کردن آن یک قمار بسیار ارزان با پرداخت بالقوه بالا است. -خاموش آن‌قدرها هم که در ابتدا به نظر می‌رسد ساده نیست، و یادگیری نحوه کار تمام قطعات مختلف آن و نحوه به کار انداختن آنها برای شما، باعث می‌شود ماهیچه‌های اول مغز را به درستی قلقلک دهید. به آن ضربه بزنید، اما مراقب اعتماد به آن فلاما باشید. او پسر بی ادبی است.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/13/gladiator-manager-game-review-mobile-iphone-ipad-android/

بازی تمام تلاش خود را می کند تا حداقل شما را روی پای راست قرار دهد. وقتی یک بازی جدید را شروع می کنید، اهدافی را به شما نشان می دهد، و اگر آنها را دنبال کنید، کم و بیش خیلی زود پای خود را پیدا خواهید کرد. تکمیل آنها حتی می تواند به شما جواهراتی بدهد که تنها راه کسب درآمد بازی است. از جواهرات می توان برای خرید چیزهای مختلف از جمله سلاح های جدید، مسابقات، رویدادها و موارد دیگر استفاده کرد. اگر بتوانید تمام دستاوردهای بازی را به پایان برسانید، به اندازه کافی جواهرات رایگان برای خرید تقریباً هر چیزی که پیشنهاد می شود دریافت خواهید کرد. اگر می‌خواهید جمع‌آوری آن چیزهای باقی‌مانده را به پایان برسانید یا به سادگی می‌خواهید در به دست آوردن چیزها جهش کنید، می‌توانید بسته‌های جواهرات را با قیمت‌های 3.99 دلار و 7.99 دلار خریداری کنید. شما در اینجا تعداد زیادی بازی را بدون کاهش حتی یک سنت دریافت می‌کنید، بنابراین اگر مایل هستید، تقریباً می‌توانید یک بسته قیمتی را به عنوان یک نکته برای توسعه‌دهنده ببینید.

بخوانید:   ممنوعیت شرکت‌های فناوری چین از سوی آمریکا، به زنجیره ارزش جهانی ضربه می‌زند

بله، وقتی شروع به از دست دادن می کنید به سرعت به یک مارپیچ رو به پایین تبدیل می شود. نه تنها درآمد کمتری خواهید داشت و تأثیر خود را کاهش می دهید، بلکه گلادیاتورهای شما نیز مجروح می شوند و وفاداری آنها کاهش می یابد. پول کمتری برای تعمیر چیزها خواهید داشت و رویدادهای تصادفی می توانند شما را مجبور کنند که گلادیاتورهای مجروح را به نبرد بفرستید و اوضاع را بدتر کند. ممکن است در نهایت به دلیل مرگ یا رها شدن، بدون گلادیاتوری بمانید، و اگر پولی برای استخدام یک نفر جدید ندارید، باید یکی از برده های خود را به سمت بالا بکشید تا به فهرست فعال بپیوندید. در نهایت بودجه شما تمام می شود، سپس تأثیر می گذارید، و تقریباً تمام. به صفحه عنوان برگردید و دوباره امتحان کنید.

به طور کلی، هدف شما در این بازی این است که گلادیاتورهای خود را وارد مسابقات کنید تا ثروت و شهرت کسب کنید، جایگاه خود را افزایش دهید و رقبای خود را از بین ببرید. این بازی هفته به هفته انجام می شود و اقدامات شما عمدتاً به تعداد گلادیاتورهای فعال در فهرست خود و مقدار پول باقی مانده محدود می شود. شما می توانید برای انجام کارهای مختلف در دارایی خود برده بخرید، امکانات خود را ارتقا دهید، سعی کنید به روش های مختلف رقبای خود را خراب کنید و در هر تورنمنت که در دسترس است وارد گلادیاتورهای خود شوید. هر چه بیشتر بازی کنید، گزینه های شما بیشتر باز می شود. در حالی که در ابتدا یک موضوع بسیار ساده است، به زودی متوجه خواهید شد که مجبور خواهید بود با همه موارد کنار بیایید.

بخوانید:   هوش مصنوعی، دوقلوهای دیجیتال موجی از نوآوری تحقیقات آب و هوایی را راه اندازی می کند

همانطور که عنوان می گوید، این بازی شما را در نقش یک مدیر گلادیاتور قرار می دهد. این روم باستان است، روزهایی که مردم برای سرگرمی توده ها با جانوران وحشی یا با یکدیگر می جنگیدند. ملیت خود را انتخاب می کنید، هر کدام مزیت خاصی را به شما منتقل می کنند و به لانه شیر مجازی که دنیای مدیریت گلادیاتورها است، می روید. شما با مقداری بودجه و نیازهای اولیه مانند یک لودوس آموزشی و چند برده برای کار در املاک خود شروع می کنید. اولین سفارش شما این است که به بازار بروید و اولین گلادیاتور خود را بردارید. در حالی که در حال انجام آن هستید، یک اسلحه برای او نیز بگیرید.

از آنجایی که شما فقط مدیر گلادیاتور هستید و نه گلادیاتور، تنها کاری که می توانید در طول نبردها انجام دهید این است که همه چیز را تماشا کنید. قبل از هر دور، اطلاعاتی در مورد عادلانه بودن مسابقه دریافت خواهید کرد. اگر اوضاع کمی وخیم به نظر می رسد، همیشه می توانید به نگهبانان رشوه بدهید تا «فراموش کنند» تا قفل زنجیر حریف را باز کنند، یا به طور تصادفی در را به روی قفس شیر باز بگذارید و غیره. اگر پول و نفوذ دارید، می توانید به دست آورید. پیروزی‌ها به شما پول و نفوذ بیشتری می‌دهد، در حالی که گلادیاتورهای شرکت‌کننده شما شهرت پیدا می‌کنند. شکست می‌خورید، و در بهترین حالت با یک نفس کبود به خانه می‌روید. در بدترین حالت، گلادیاتور شما ممکن است مجروح یا کشته شود. و این کار را نکنید. فراموش نکنید: رقبای شما می توانند به همان روشی که شما می توانید تقلب کنند.

با تمام آنچه گفته شد، در اینجا لبه های ناهمواری وجود دارد. UI دارای چند بیت درهم و برهم است و گاهی اوقات متن از جعبه ها بیرون می ریزد. در حالی که بازی در آموزش اصول اولیه به شما کار شایسته ای انجام می دهد، برخی از ویژگی های پیشرفته تر به خوبی توضیح داده نشده اند. گاهی اوقات باگ هایی وجود دارد که چیزها به درستی فعال نمی شوند یا جریان رویدادها به شکلی عجیب و غریب انجام می شود. من می گویم که توسعه دهنده بسیار توجه به نظر می رسد و به طور مکرر بازی را به روز می کند، بنابراین من انتظار دارم که بازی با گذشت زمان به بهبود ادامه دهد. این بررسی عمدتاً جایی است که همه چیز در این مقطع زمانی خاص است. من نمی توانم برای معاملات آتی بالقوه امتیاز جایزه بدهم، بنابراین اگر بعد از یک یا دو ماه به روز رسانی آن را می خوانید، این را در نظر داشته باشید.

بخوانید:   Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 2 منتشر شد، بازیگران، آنچه می دانیم

بین نبردها و در طول زمان، رویدادهای تصادفی ظاهر می شوند. شما باید انتخاب کنید، برخی از آنها فقط در صورتی در دسترس هستند که وضعیت شما در سطح خاصی باشد. اغلب موضوع از دست دادن منابع (پول یا برده) یا نفوذ است، اما شما همچنین فرصتی برای کسب درآمد، انتخاب گلادیاتورهای جدید یا به دست آوردن بردگان بیشتری خواهید داشت. در حالی که اینها پیچیده ترین امور نیستند، حضور آنها من را تا حدودی یادآوری می کند گذرگاه پادشاه اژدها. این چیز خوبی است. وقتی برای اولین بار این بازی را راه اندازی کردم، در بهترین حالت انتظار چیزی شبیه به آن را داشتم هیولا دامداراما همانطور که لایه‌های استراتژیک آشکار می‌شدند، بیشتر و بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتم که چقدر اینجا وجود دارد.

به هر حال این طور است. بازگشت به بازی. مدیر گلادیاتور یک بازی حرکتی است وقتی برنده می شوید، ادامه برنده شدن بسیار آسان تر است. شما می توانید تمام آن ارتقاء را در محوطه خود بپردازید، گزینه های خود را باز کنید و گلادیاتورهای خود را شاد، سالم و به خوبی آموزش دیده نگه دارید. شما می توانید برای افزایش درآمد یا محافظت از گلادیاتورهای خود برای برده های بیشتری هزینه کنید. شما می توانید آن رشوه ها را در طول مسابقات بپردازید و آن رویدادهای تصادفی را راحت تر تحمل کنید. نفوذ شما همچنان بالا خواهد رفت و به شما این امکان را می دهد که قدرت خود را به روش های دیگر اعمال کنید. اما تو شکست ناپذیر نیستی تنها چیزی که لازم است یک بار بدشانسی است و کل عملیات ممکن است دنده ها را به عقب تغییر دهد.