بررسی “هدف لذت ACA NEOGEO” – همه اهداف قابل دستیابی نیستند – TouchArcade

این بازی از کنترلرهای خارجی پشتیبانی می کند و این همان چیزی است که برای بازی با شخص دیگری به آن نیاز دارید. به هر حال من احتمالاً استفاده از یکی را توصیه می کنم، زیرا این بازی از سه دکمه از چهار دکمه NEOGEO در طول گیم پلی به طور گسترده استفاده می کند و به راحتی می توان با دکمه های مجازی همه چیز را به هم ریخت. بدون کنترلر به هیچ وجه غیرقابل پخش نیست، اما استفاده از آن مطمئناً تجربه بهتری را به همراه خواهد داشت. در هر صورت، شما احتمالاً به تنهایی بازی می کنید، به این معنی که شما فقط جام Saurus را با تیم های مختلف به چالش می کشید تا زمانی که از همه آن خسته شوید. آیا ارزش آن چهار دلار است؟ شاید باشه! من شخصاً نمی‌دانم که چهار دلار به این بازی کمک می‌کردم. این شانزده واحد است، و من احتمالاً به آن تغییر می کردم حلزون فلزی با سکه سوم من

هدف لذتمتاسفانه برد نبود به خصوص بازی ضعیفی نیست. گرافیکش قشنگه کنترل ها به اندازه کافی پاسخگو هستند. برداشتن آسان و ظرافت فقط یک دکمه با شما فاصله دارد اگر بدانید در حال انجام چه کاری هستید. موسیقی یک حلقه کوتاه است که حتی قبل از اینکه یک مسابقه را تمام کنید، شما را به وحشت می اندازد، اما زندگی چنین است. شما زمان مناسبی برای سکه خود دریافت می کنید، حتی اگر ببازید. تیم های زیادی برای انتخاب وجود دارد که خوب است. اما علیرغم علامت زدن تعداد زیادی از کادرها، هرگز آنطور که انتظار داشتید جمع نمی شود.

هدف لذت با یک بازیکن انسانی دیگر بهتر کار می کند، که این افشاگری است که من شک دارم که کسی را در میان جمعیت شوکه کند. به جز اون یکی دو ردیف از پشت، اما وقتی میستریو معلوم شد که آدم بدی هست، شوکه شد. دور از خانه. هیچ کمکی به او نیست به هر حال، با یک بازیکن انسانی دیگر می توانید کمی بهتر از هرج و مرج لذت ببرید، و تلاش برای خودنمایی با حرکات فریبنده، نکته بیشتری دارد. هر چند که هر کاری که انجام می دهید، موسیقی همچنان دیوانه کننده است. اما البته مشکل اینجا همان مشکل معمول این موبایل هاست ACA NEOGEO نسخه‌ها: احتمالاً نمی‌توانید به صورت چند نفره بازی کنید.

بخوانید:   Bowser اولین نسخه از Zelda: Tears of the Kingdom را در نیویورک فروخت

ACA NEOGEO بررسی زمان دیگ بخار! پشتیبانی از کنترلر خارجی، بررسی کنید! گزینه های مختلف برای گیم پلی، ویدئو، کنترل و غیره، بررسی کنید! نسخه های ژاپنی و بین المللی گنجانده شده است، بررسی کنید! حالت‌های حمله امتیاز و کاروان، بررسی کنید! تابلوهای امتیازات آنلاین، بررسی کنید! شبیه سازی عالی، بررسی کنید! من در اینجا به اظهار نظر در مورد آن حالت های اضافی می پردازم، زیرا مانند بسیاری از بازی های ورزشی، آنها واقعاً در اینجا خوب کار نمی کنند. پنج دقیقه در ساعت در حالت کاروان تقریباً برای یک بازی کافی است، که امتیاز زیادی برای امتیازات بالقوه باقی نمی گذارد. Score Attack کمی بهتر است اما هنوز دقیقاً یک تعقیب و گریز هیجان انگیز نیست. این حالت‌ها گاهی اوقات این بازی‌ها را ذخیره می‌کنند، اما در اینجا فقط به عنوان علامت در برخی از جعبه‌های خیالی عمل می‌کنند. آنها اینجا هستند زیرا همه ACA NEOGEO بازی ها آنها را دارند.

همانطور که قبلاً گفتم، این یک بازی وحشتناک نیست. اگر تمایلی به بازی‌های ورزشی آرکید، فوتسال دارید، یا فقط عاشق آن تجربه اصلی NEOGEO هستید، فکر می‌کنم زمان کافی را از پرداختن به این موضوع برای مدتی به دست آورید. من بازی های ورزشی به مراتب بدتری انجام داده ام. من فکر می کنم که مخاطبان عمومی تر و طرفداران بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل که ذهنیت “همه آنها را بگیر” با ACA NEOGEO خط کمتر مشتاق خواهد شد. این یک بازی بسیار متوسط ​​است که به روشی بسیار متوسط ​​با موبایل سازگار می شود، نه بهشت ​​و نه جهنم، اما در این میان گیر افتاده است. این به طرز باورنکردنی فراموش شدنی است و تجسم متحرک آن این سنت را با لطف ادامه می دهد.

به طور خلاصه، هدف لذت درست است. متوسط ​​است. می توانید با آن کمی سرگرم شوید، اما احتمالاً تا سه شنبه آینده همه چیز را فراموش خواهید کرد. به عنوان یک پورت موبایل، دقیقاً در وسط خط قرار دارد. با کنترل های لمسی و کمبود چند نفره خراب نمی شود، اما مطمئناً برای پوشیدن بدتر است. فکر می‌کنم کسانی که واقعاً از بازی‌های ورزشی آرکید لذت می‌برند، چند روز از آن لذت می‌برند، اما دلیلی وجود دارد که نام آن معمولاً زمانی که مردم درباره بازی‌های مورد علاقه‌شان NEOGEO صحبت می‌کنند، به میان نمی‌آید.

بخوانید:   Diablo 4 اولین پچ بزرگ خود را دریافت کرد و همه چیز درباره تعادل کلاس است

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/29/pleasure-goal-snk-review-soccer-mobile-iphone-android/

پس چه می شود که کار نمی کند، جدای از اینکه در کارهایی که باید انجام دهید کمی نازک است؟ من شخصاً بازی کردن را چندان راضی کننده ندیدم. فضای بازی فشرده تر، تنظیم بازی های جذاب را دشوار می کند، و نحوه واکنش دروازه بان به این معنی است که بهترین تاکتیک اغلب فقط این است که با هر کسی که توپ را به دست می آورد، به سمت دروازه عجله کند. پاس کردن کاملاً بی معنی نیست، اما تقریباً به آن نزدیک است. اگر می‌خواهید کنترل مناسبی بر روی اتفاقات داشته باشید، نیاز به عادت کردن دکمه‌ای است که به ترفندها اختصاص داده شده است، اما در نهایت این حرکات فانتزی نتایج بهتری نسبت به هدف‌گیری خوب ندارند.

در چند ماه گذشته، همستر به طور کلی در حال پر کردن آن بوده است ACA NEOGEO مجموعه ای از انتشارات با عناوینی از سال های اولیه زندگی سیستم. با این حال، هر چند وقت یک‌بار، نسخه‌های عجیب و غریب (و منظورم عجیب) را دریافت می‌کنیم، اما به نظر می‌رسد این هفته یکی از آن‌ها باشد. احتمالاً برخی از بازی های ورزشی NEOGEO را به خاطر دارید. NEO Turf Masters. بیسبال ستاره های حرفه ای. بادگیرها سوپر سایدکیکس. اما من حاضرم شرط ببندم که بیشتر شما چیزی نشنیده اید هدف لذت (3.99 دلار)، نسخه 1996 توسعه یافته توسط Saurus. وجود دارد… احتمالاً دلیلی برای آن وجود دارد.

Saurus در سال 1993 تاسیس شد و بیشتر عمر کوتاه خود را به عنوان یک شرکت تابعه SNK گذراند. پس از بسته شدن آن توسط کارمندان شعبه توکیو SNK تاسیس شد و کم و بیش جای خود را تا اشغال فضای اداری خود گرفت. در حالی که بسیاری از وظایف مختلف را برای SNK انجام می‌دهد، از جمله ساخت پورت‌های جیبی NEOGEO در برخی از بزرگترین موفقیت‌های NEOGEO، Saurus احتمالاً بیشتر به خاطر آن شناخته شده است. سربازان شوک سری بازی های اکشن دویدن و تفنگ. خوب، به هر حال خارج از ژاپن. در داخل ژاپن، احتمالاً بیشتر برای ایجاد آن شناخته شده است برنده سهام سری بازی های اسب دوانی این امکان وجود دارد که شما آنها را از آن به یاد بیاورید جزیره ماقبل تاریخ 2 همچنین.

بخوانید:   هدست بازی کامپیوتری با سیم مورد علاقه پسران را با قیمت 37 پوند - پس از تقریباً 40٪ تخفیف دریافت کنید.

در اینجا فقط دو حالت وجود دارد، جام Saurus (برای یک بازیکن) و Vs. (این یکی برای دو نفر است). تصور می‌کنم اکثر بازیکنان موبایل به اولین مورد از این دو می‌چسبند، که می‌بیند شما تیمی را انتخاب می‌کنید و سعی می‌کنید تا زمانی که جام را به خانه برسانید، از میان براکت‌های مسابقات عبور کنید. CPU … خوب است. خیلی خشن نیست، اگرچه وقتی چند مسابقه را وارد می کنید کمی وحشی می شود. تصور کنید که یک کارتریج 200 دلاری برای NEOGEO خود بخرید و CPU را در یک شب بچرخانید. سپس آن را در مقابل دوستان خود بیرون می آورید و شجاعانه سعی می کنید آن را بهتر از آن معرفی کنید NHL 94 اگرچه در پیدایش شما حقیقت را می دانید. تراژدی در دو پرده

اولین بازی Saurus بر روی کنسول NEOGEO بود برنده سهام، و موفقیت خوبی بود. یکی از اعضای Saurus، کنجی ایشیموتو، برنامه‌ریزی برای موفقیت‌های ورزشی قبلی در این سیستم در حالی که بخشی از SNK Tokyo بود، بود: سوپر سایدکیکس. شاید این تجربه باعث شد که او بخواهد در یک ورزش مشابه فعالیت کند. هدف لذت این است که یک بازی فوتسال است، حتی اگر برخی از جزئیات در یک راستا قرار نگیرند. ضربات پهن مناسب است. شما پنج بازیکن در هر طرف دارید، و زمین بسیار کوچکتر از زمین معمولی فوتبال است. به اندازه کافی نزدیک. هک، عنوان ژاپنی بازی ساده است فوتسال. من به پرونده ام استراحت می دهم.

هر چه می خواهید اسمش را بگذارید، این یک برداشت فشرده تر از فوتبال است، و من فکر می کنم که در واقع ایده خوبی برای یک بازی ورزشی آرکید است. فضای کمتر برای مانور به معنای برخورد بازیکنان بیشتر با یکدیگر و سفرهای کوتاه تر به سمت دروازه است که به معنای شوت های بیشتر به سمت دروازه است. ببین من کانادایی هستم هر چه چیزی به هاکی نزدیک‌تر شود، به نظر من بهتر است. با کنار گذاشتن این موضوع، یک نسخه فوری تر و پر اکشن از یک ورزش محبوب باید یک پیروزی مطمئن باشد. من آن را … “فوتبال به سبک آرکید” می نامم. علامت تجاری آن، جارد.