بررسی LEGO 2K Drive – IGN

از بازی‌های قدیمی مرورگر گرفته تا جدیدترین بازی‌های کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی، در اینجا همه بازی‌های قابل‌توجه LEGO در طول سال‌ها آورده شده‌اند.


با این حال، حس حرکت‌های طولانی و پرسرعت در مدل هندلینگ 2K Drive به خوبی قابل ترجمه است. برداشتن و بازی کردن آن ساده است اما احتمالاً پیچیده‌تر از آنچه در ابتدا به نظر می‌رسد – به خصوص زمانی که شروع به استفاده از کنترل‌های هوای ملایم ممکن از طریق پرش موشک و تقویت نیترو کنید، یا اثرات ظریف وزن را احساس کنید زیرا وسایل نقلیه شما آجرهای ناشی از برخورد را از دست می‌دهند و مبارزه (در یک لمس هوشمندانه، برخورد با اشیاء کنار مسیر باعث می شود لگو در سواری آسیب دیده خود را دوباره پر کنید). همچنین، دکمه اختصاصی ترمز دستی – یا چرخش سریع، همانطور که 2K Drive آن را نامگذاری می کند – یک افزوده بسیار مهم و خوش آمدید است. این برای سوئیچ‌های سخت و یک ضرورت مطلق برای انجام مؤثر برخی از مأموریت‌ها بسیار مفید است – به‌ویژه مأموریت‌های مبتنی بر تخریب که نیاز به تغییر مسیر سریع دارند.

به‌علاوه، اگر گوشت‌خواری مثل من بتواند چیزی شبیه به این را پس از چند سال سواری بر روی ساختمان لگو بچه‌هایم بسازد، تصور کنید که متخصصان واقعی لگو می‌توانند چه چیزی را جمع‌آوری کنند. با این حال، یافتن این موضوع جایی است که 2K Drive دچار مشکل می شود، زیرا توانایی اشتراک گذاری آثار در حال حاضر در دسترس نیست. مشخص شده است که اشتراک گذاری خودروی سفارشی یک ویژگی است که در به روز رسانی پس از عرضه گنجانده خواهد شد، اما اینکه چه شکلی به خود می گیرد یک راز است. آیا محدود به دوستان خواهد بود؟ یا یک مرورگر درون بازی وجود خواهد داشت که بهترین مدل ها را از هر کسی ببیند؟ امیدوارم دومی باشه

منبع: https://www.ign.com/articles/lego-2k-drive-review

2K Drive قطعاً از نظر مقیاس نیز از برند Horizon مسابقات لگو منحرف است. از این نظر بسیار شبیه Hot Wheels Unleashed است. یعنی، این احساس مؤثر وجود دارد که سطل‌های لگو در محیط‌هایی با اندازه طبیعی جمع شده‌اند، با اقلام عظیم و غیر لگو مانند ابزار، لاستیک‌ها و ریشه‌های درختان که در میان دایره‌های پلاستیکی رنگارنگ در هر یک از چهار دنیای باز مجزای آن پراکنده شده‌اند. متأسفانه، 2K Drive این ایده به اندازه اسباب بازی را به اندازه Hot Wheels Unleashed ثابت نمی کند. نورپردازی آنقدرها قانع کننده نیست، و این توهم گهگاه توسط مواردی که در مقیاسی که می خواهد نشان دهد، نامناسب به نظر می رسند، مختل می شود – مثلاً، بستر واقعی مینیاتوری که باید به اندازه واقعی می بود. همچنین، برخلاف Hot Wheels Unleashed، 2K Drive فاصله‌ها را بر حسب سانتی‌متر یا اینچ اندازه‌گیری نمی‌کند، که مایه شرمساری است زیرا این آخرین نکات توجه به جزئیات است که باعث می‌شود یک مسابقه اسباب‌بازی به اندازه یک پینت واقعاً آواز بخواند. رانش من

Table of Contents

عجایب اسباب بازی

تخت‌خواب‌های LEGO 2K Drive از بسیاری از مسابقات موجود، که توضیح آن را نسبتاً آسان می‌کند. نرخ گسترش لگوی بسیار دوست‌داشتنی Forza Horizon 4 به‌عنوان یک مسابقه‌دهنده جهان باز و با مضمون لگو به‌طور خودکار مورد اشاره قرار می‌گیرد (و مطمئناً هر دو این ایده را دارند که مسابقه‌ها و چالش‌هایی در سراسر نقشه پخش شوند تا به طور ارگانیک در حین کاوش ما کشف شوند). با این حال، علی‌رغم پیوند آشکار لگو، 2K Drive احتمالاً با The Crew 2 یوبی‌سافت و سیستم تعویض داغ آن هماهنگ‌تر است. با تغییر زمین، وسایل نقلیه در 2K Drive بین سواری‌های خیابانی، مسابقه‌های آفرود و قایق‌ها تغییر شکل می‌دهند، که با یک جلوه صدای آجری رضایت‌بخش کامل می‌شود.

بخوانید:   تمام 11 برنامه تلویزیونی نتفلیکس لغو شده یا در سال 2023 به پایان می رسد (تا کنون)

توانایی ذخیره چندین سه‌گانه مختلف وسایل نقلیه در بارگیری‌های شما بسیار مفید است، اگرچه می‌توانم بگویم زمانی که به طور خودکار تغییر می‌کند، سیستم کمی بیش از حد غیرعادی است. اثر چشمک زدن سریع شما از خیابان به آفرود و بازگشت دوباره، پس از صرف تنها یک ثانیه روی شانه، کمی شیدایی است – اما اگر ترجیح می دهید به صورت دستی تعویض کنید، می توانید خاموش شدن خودکار را خاموش کنید. اگر با The Crew 2 آشنا نیستید، برداشت قدرتمند Sonic & All-Stars Racing Transformed در مورد موتورهای تغییر شکل ممکن است به شما ایده بدهد که چه چیزی را باید انتظار داشته باشید – برندهای آن‌ها در مسابقات چند زمینی و جابه‌جایی وسایل نقلیه در اطراف دوره‌های منظم دیوانه‌وار هنگام انفجار. مخالفان با سلاح بسیار شبیه به هم هستند.

این احساس موثر وجود دارد که سطل‌های لگو در محیط‌هایی با اندازه طبیعی جمع شده‌اند، با اقلام عظیم و غیر لگو مانند ابزار، لاستیک‌ها و ریشه‌های درختان که در میان دایره‌های پلاستیکی رنگارنگ پراکنده شده‌اند.

با توجه به این نکته، دریفت به روشی کمی عجیب در 2K Drive اجرا می‌شود و به‌طور پیش‌فرض از ما می‌خواهد که ترمز و دریچه گاز را همزمان در کل دریفت نگه داریم. در واقع درک آن بسیار آسان است، اما کمی عجیب به نظر می رسد که ترمز به طور کامل در قسمت های قابل توجهی از یک مسابقه فشرده شود. این امکان وجود دارد که به مکانیک معمولی تر تغییر دهید، اما این کمی کمتر قابل پیش بینی است و من متوجه شده ام که دریفت های من زودتر از موعد به پایان می رسد، و من را مجبور می کند تا با کم فرمانی مبارزه کنم یا در وسط گوشه ترمز گیر کنم تا دریفت دیگر ادامه یابد.

چیدن قطعات به هم گاهی اوقات دشوار است، اما به طور کلی بسیار همکاری است. قطعات را می توان به هر رنگی که می خواهید رنگ آمیزی کرد، چه آنها به طور رسمی در دنیای واقعی به این شکل در دسترس باشند یا نه. می‌توانید قطعات را گروه‌بندی کنید، آن‌ها را کپی کنید، آنها را آینه کنید و تنظیمات زاویه‌ای خوب انجام دهید. حتی می‌توانید بدون جدا کردن کل بخش‌ها، مانند آنچه در زندگی واقعی انجام می‌دهید، قطعات را حذف و اضافه کنید. مجموعه‌ای از قطعات به عنوان پاداش در رزرو نگهداری می‌شوند یا برای خرید اعتبار از فروشگاه درون‌بازی در دسترس هستند – به این معنی که ممکن است نتوانید ساخت خود را بلافاصله پس از راه‌اندازی کامل کنید – اما سیستم سفارشی‌سازی در 2K Drive هیچ چیز عالی نیست. .