بررسی Redfall در حال انجام – IGN

به نظر می‌رسد که دشمنان انسان تا حد زیادی علاقه‌ای به پناه گرفتن در یک جنگ آتش ندارند، و من تیراندازهایی داشته‌ام که مانند شوالیه‌های قرون وسطی به سمت من هجوم می‌آورند. با این حال، خون‌آشام‌ها به‌راحتی بدترین متخلفان هستند، و مانند حیوانات بی‌ذهن به ما حمله می‌کنند و به ما ضربه می‌زنند. بدتر از آن، به نظر می رسد که آنها به طرز تاسف باری به عنوان تهدیدهای ترسناک مورد استفاده قرار نمی گیرند. بسیاری از اوقات آنها فقط در فضای باز شناور می شوند – ظاهراً با آرامش می خوابند. آنها فقط شناور می شوند و منتظرند تا ما مستقیماً به سمت آنها برویم و به آنها حمله کنیم – گاهی اوقات با خوشحالی غافل از اینکه شما خون آشامی را که در کنار آنها بود به خاک تبدیل کرده اید.

Redfall جدایی متمایز از Deathloop و Dishonored است. مطمئناً برخی از آن DNA Arkane راه خود را به محصول نهایی نادیده گرفته است – عمدتاً در توانایی های جادویی چهار قهرمان قدرتمند موجود – اما رویکرد دنیای باز ردفال به ماساچوست امروزی در مقایسه با آن کمی پیش پا افتاده تر است. نه تنها معماری ردفال در مقایسه با آینده‌نگاری بد بو Deathloop و پس‌زمینه ویکتوریایی Dishonored کمی بی‌طعم به نظر می‌رسد، بلکه به نظر می‌رسد هر زمان که برای اکتشاف توقف می‌کنم، چیزی جذب می‌شود.

اگر بقیه ردفال می‌توانستند نیش‌هایش را به من وارد کنند، نگاه کردن به نبرد ساده آسان‌تر بود، اما هنوز اینطور نیست و من شک دارم که این کار را انجام دهد. به نظر می‌رسد خود داستان در نقاشی‌های متحرک سبک یا دیوراماهای ثابت و درون موتوری در حال گسترش است. همه آن‌ها مانند مکان‌هایی برای کات سین‌هایی به نظر می‌رسند که در راه نیستند، و باید بگویم که برای اجرای برنامه‌ای که اساساً یک نمایش اسلاید است، به یک پروژکتور فیلم می‌جنگم، مطمئناً به Redfall ارزانی می‌دهد که تکان دادن آن سخت است.

حتی لانه‌های خون‌آشام کوکی و ماورایی، که اساساً به عنوان اردوگاه‌های دشمن عمل می‌کنند که می‌توانید برای غارت به آنها حمله کنید، به نظر می‌رسد که مایه ی ضعف هستند. این لانه‌های کابوس‌آمیز، که بخش‌هایی از جهان ماورای جهان را دوباره ترکیب می‌کنند و آنها را در تونل‌های پیچ‌خورده‌ای فرو می‌برند که به قلب بزرگ و جن زده‌ای که باید نابود شود، می‌پیچد، به‌سرعت شبیه به کارهای سخت و طاقت‌فرسا شدند – به‌خصوص زمانی که متوجه شدم همان بخش‌ها بازیافت و دوباره استفاده می‌شوند. در لانه های بعدی

با چهار قهرمان برای انتخاب، که هر کدام دارای سه توانایی خاص هستند – به علاوه پشتیبانی از حداکثر چهار بازیکن – به طور عینی راه‌های زیادی وجود دارد که شما و تیمی از دوستانتان می‌توانید به نبرد در Redfall نزدیک شوید. در بهترین حالت، بازیکنانی را خواهید داشت که به صورت تله پورت می کنند، یک تفنگ تک تیرانداز شبح مانند را به تصویر می کشند، یا یک دوست پسر سابق خون آشام دوستانه را احضار می کنند تا در کنار شما بجنگند – مانند یک تماس غنیمت با دیوید بوریناز. این جنبشی است و خونی است، و وجود دارد هستند لحظاتی که در نبردهایی که بلید عینک آفتابی‌اش را فرو می‌برد، با هم جمع می‌شود. متأسفانه، چنین لحظاتی در بهترین حالت نامنظم هستند، و من فکر می‌کنم که احتمالاً به این دلیل است که دشمنان Redfall فاقد هوش و ذکاوت برای انجام یک مبارزه تحریک‌کننده است.