برنامه‌نویس «Laya’s Horizon» از «Alto’s Adventure» Snowman تریلر جدید و فوق‌العاده‌ای دریافت می‌کند و تاریخ انتشار دوم می در بازی‌های نتفلیکس

در اوایل ماه گذشته ماجراجویی آلتو توسعه دهنده Snowman شروع به تمسخر جدیدترین پروژه خود، بازی به نام افق لایا. تریلر تیزر به نظر باورنکردنی به نظر می‌رسید و به نظر می‌رسید، اما تمام «تریلر تیزر» را نیز انجام داد، جایی که هیچ فیلم مستقیمی از گیم‌پلی نمایش داده نمی‌شد، بنابراین شما مجبور شدید حدس بزنید که بازی واقعی در مورد چیست. بهترین حدس من این بود. این نوعی بازی پرواز با لباس بود که در آن از صخره‌ها شیرجه می‌زنید و تا زمین زیر زوم می‌کردید، به موانع برخورد می‌کردید و در طول مسیر ترفندهایی را انجام می‌دادید. آلتو بازی خب امروز Snowman تریلر رسمی فیلم را منتشر کرد افق لایا، و به نظر می رسد که حدس من خیلی خوب بود.

پسر، مطمئناً تریلر فوق العاده ای است. در واقع به من لرز داد. همانطور که قبلا ذکر شد، افق لایا با همکاری نتفلیکس منتشر می شود و بخشی از کتابخانه بازی های نتفلیکس خواهد بود. من به شما می گویم که کتابخانه بازی های Netflix همیشه بهتر و بهتر و بهتر می شود. قبلاً می‌گفتم «این یک امتیاز خوب برای اشتراک در نتفلیکس برای نمایش‌هایشان است» و اکنون به سرعت احساس می‌کنم «برای بازی‌ها مشترک شوید، و شاید برخی از برنامه‌های آن‌ها را در پس‌زمینه تماشا کنید، در حالی که در حال بازی هستید». به هر حال، افق لایا در تاریخ 2 می برای همه مشترکین نتفلیکس برای هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس خواهد بود و من به سختی نمی توانم صبر کنم.

بخوانید:   تلخ ترین مراجع علف های هرز در بازی های ویدیویی

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/26/layas-horizon-new-trailer-and-release-date/