بزرگترین بازی های منتشر شده در جولای 2023

طرفداران RPG هم The Legend of Heroes: Trails into Reverie و هم Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg را دریافت می کنند، دو شیرجه در جهان های بسیار متفاوت که توسط گروهی دوست داشتنی از جادوگران و کیمیاگران لنگر انداخته اند. در عوض چیزی آرام‌تر را ترجیح می‌دهید؟ سپس Oxenfree II را بررسی کنید، که شوخی‌های شوخ‌آمیز را با معمایی به سبک Twin Peaks ترکیب می‌کند تا یک فرو رفتن جذاب در نظریه‌های توطئه و فرقه‌ها ایجاد کند.

پس از شش ماه موفقیت های بی وقفه، جولای مانند یک نفس بسیار مورد نیاز در تقویم بازی احساس می شود. در حالی که هنوز بازی‌هایی وجود دارد که باید منتظر آن‌ها در ماه آینده باشیم، فضای آرام‌تری با آنچه ارائه می‌شود وجود دارد. حالات خوب بیشتر از هراس پایان جهان برای اکثر از بازی های این لیست احساس آرامش، پورت های رایانه شخصی مورد انتظار و استراتژی شایان ستایش وجود دارد.

شما می توانید بقیه نکات برجسته را در زیر مشاهده کنید و هر چیز دیگری که اواخر این ماه منتشر می شود. انتظار نداشته باشید که Immortals of Aveum را در این ماه ببینید، زیرا بازی تیراندازی جادویی اول شخص EA تا 22 آگوست به تعویق افتاده است، تاریخی که آن را بین ممکن است رقیب GOTY Smurfs Kart و Armored Core VI: Fires of Rubicon. برای اینکه ببینید امسال چه چیز دیگری می‌آید، می‌توانید ویژگی ما را در همه بازی‌هایی که در سال 2023 منتشر می‌شوند بررسی کنید.

منبع: https://www.gamespot.com/gallery/the-biggest-game-releases-of-july-2023/2900-4790/

در بخش AAA تقویم، Capcom یک بحران دینو را به کنسول و رایانه شخصی می آورد، البته به شکل Exoprimal. تلفیقی بین Anthem و Overwatch را در پارک ژوراسیک تصور کنید، و ایده خوبی از آنچه در اینجا انتظار دارید را دارید. نینتندو سال شلوغی در پیش دارد و با اولین بازی کاملاً جدید Pikmin در یک دهه، این استودیو با بازگشت به استراتژی بی‌نظیر زمان واقعی و حل معماهای شایان ستایش، شتاب بزرگی ایجاد می‌کند.

بخوانید:   Pixel Art Adventure 'Three Minutes to Eight' امسال برای iOS، Android، PC، Nintendo Switch و موارد دیگر عرضه می شود – TouchArcade

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.