بسته نرم افزاری Final Fantasy 16 کنسول PS5 برای پیش خرید آماده است

می‌توانید در مصاحبه انحصاری Final Fantasy XVI با کارگردان بازی اطلاعات بیشتری در مورد بازی بیابید و حتماً پیش‌نمایش عملی Final Fantasy XVI ما را ببینید. این باید همه چیزهایی را که باید در مورد اینکه آیا این نوع بازی شماست یا نه، به شما بگوید.

اگر برای دریافت PS5 معطل شده اید، اما مشتاق بازی Final Fantasy XVI در تاریخ 22 ژوئن هستید، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد. می‌توانید بسته‌ای را انتخاب کنید که شامل یک کنسول دیسک PS5، به‌علاوه قسمت آینده Final Fantasy، همه با قیمت 559.99 دلار است. این نشان دهنده 10 دلار تخفیف برای خرید جداگانه اقلام است، اما جعبه عالی Final Fantasy PS5 را نیز دریافت خواهید کرد. بنابراین، با در نظر گرفتن همه چیز، احتمالاً ارزش گرفتن را دارد.

کجا می توان بسته PS5 Final Fantasy XVI را پیش خرید کرد

بسته نرم افزاری PS5 Final Fantasy XVI

PS5 یک کنسول عالی است که همچنان بر Xbox Series X|S این نسل تسلط دارد. فاینال فانتزی شانزدهم در حال شکل گیری است تا به یک ماجراجویی عظیم و حماسی تبدیل شود که شامل پادشاهی های متخاصم و کریستال های قدرتمند است که باید نابود شوند. همچنین حداقل برای شش ماه اول پس از عرضه، انحصاری PS5 است. راهنمای پیش‌سفارش Final Fantasy 16 ما را برای اطلاعات در مورد آنچه در نسخه‌های مختلف عرضه می‌شود و هزینه آنها بررسی کنید.

کریس رید یک ویرایشگر بازرگانی و متخصص معاملات IGN است. او همچنین بازی های تخته ای IGN و پوشش LEGO را اجرا می کند. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @_chrislreed یا روی ماستودون @chrislreed.

منبع: https://www.ign.com/articles/ps5-console-final-fantasy-16-bundle-is-up-for-preorderمنبع: https://www.ign.com/articles/ps5-console-final-fantasy-16-bundle-is-up-for-preorder