بهترین تخفیف‌های هدست بازی برای PS5، Xbox و PC

معاملات اولیه روز پرایم بیشتر

بازی روی پلتفرمی فراتر از Xbox؟ سپس حتما بررسی کنید هدست بی سیم Arctis Nova Pro SteelSeries, که به صورت بی سیم روی همه پلتفرم ها کار می کند و اکنون فقط 310 دلار است (از 350 دلار). این هدست رده بالا به لطف طراحی زیبا، درایورهای قدرتمند و مهارت‌های حذف نویز فعال، عنوان «بهترین هدست گیمینگ ممتاز» را در همه مجموعه‌های بهترین هدست‌های بازی ما به دست آورد.

معامله برجسته خاص در حال حاضر برای این مقام رسمی است هدست بی سیم ایکس باکس، که فقط با 49 دلار (از 100 دلار) در Walmart یافت می شود. این تا حد زیادی بهترین قیمتی است که برای هدست‌های شخص اول مایکروسافت دیده‌ایم، و نمی‌توانیم تصور کنیم که برای مدت طولانی باقی بماند. هنگامی که معامله در والمارت ناپدید شد، در نظر بگیرید که به آن بروید آمازون، جایی که می توانید هدست را با قیمت 80 دلار پیدا کنید.

اگر به دنبال ارتقاء هدست بازی خود هستید، اکنون زمان خوبی برای شروع خرید است. هزاران مدل از Razer، SteelSeries، HyperX و موارد دیگر پیش از Prime Day 2023 به فروش می‌رسند و این فرصت را به شما می‌دهند تا در برخی از بهترین هدست‌های سال 2023 پول نقد ذخیره کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/gallery/prime-day-2023-headset-deals-ps5-xbox-switch-pc/2900-4802/