بهترین تریلرهای SDCC 2023: هارلی کویین، فیونا و کیک و موارد دیگر

کامیک کان 2023 سن دیگو یک رویداد به طور قابل توجهی کاهش یافته برای رویداد معمولاً عظیم طرفداران است. با ادامه اعتصابات برای انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران سینما، اکثر استودیوهای بزرگ تصمیم گرفتند مشارکت خود در SDCC را لغو کنند.

فیلم جدید Teenage Mutant Ninja Turtles ساخته ست روگن و تیم پشت سر میچل ها در مقابل ماشین ها در اوایل آگوست منتشر می شود و جدیدترین کلیپ در نوشتار و انیمیشن فیلم به خوبی ظاهر می شود. در این کلیپ ما Splinter جکی چان را می بینیم که لاک پشت ها سعی می کنند مخفیانه به یک فیلم بروند.

Tiny Toons Looniversity

می خواهید احساس پیری کنید؟ تینی تونز به دانشگاه می روند.

این زمان ماجراجویی اسپین‌آف از نسخه‌های فین و جیک – فیونا و کیک – با تغییر جنسیت پیروی می‌کند. پس از اولین حضور در یک قسمت از زمان ماجراجوییفصل سوم، آنها در چهار قسمت دیگر ظاهر شدند و به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار گرفتند. این سومین سری در Adventure Time است حق امتیاز، دنبال کردن زمان ماجراجویی و سری محدود سرزمین های دور. مادلین مارتین و رز رایان برای صداپیشگی فیونا و کیک بازگشتند.

هارلی کوین فصل 4

اما حتی بدون دیزنی، یونیورسال، نتفلیکس و سونی، هنوز تعداد زیادی تریلر جدید برای نمایش‌ها و فیلم‌های آینده منتشر شد. در اینجا برخی از نکات برجسته وجود دارد که در آخر هفته به روز خواهیم کرد.

بخوانید:   Sims 4 DLC Horse Ranch را با تریلر جدید به طور رسمی معرفی کرد

زمان ماجراجویی: فیونا و کیک

کارول دانورز، نیک فیوری، کامالا خان، مونیکا رامبو و گربه گوس در این دنباله برمی گردند. کاپیتان مارول. در این تریلر، نگاهی اجمالی به شخصیت شرور فیلم داشتیم، و اینکه چگونه مارول های مربوطه از طریق قدرت های نورشان به هم متصل می شوند. از جانب آب نبات نیا داکوستا کارگردان بازسازی شده، مارولز برای انتشار در 10 نوامبر برنامه ریزی شده است.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

اقتباس رابرت کرکمن و سیمون راسیوپا، مجری برنامه، از کمیک کرکمن، پس از پایان انفجاری فصل اول، برای فصل دوم بازگشت. استیون یون، ساندرا اوه و جی کی سیمونز در نقش شکست ناپذیر و والدین مشکلش بازگشته اند. با توجه به جنجالی‌هایی که سریال در فصل اول خود به آن وارد شد، انتظار می‌رود ستاره‌های مهمان رنگارنگ و مرگ‌های وحشتناک بیشتری داشته باشند.

منبع: https://www.polygon.com/sdcc/23797552/comic-con-2023-trailers-movie-tv

با حضور کمتر استودیو آمریکایی در رویداد امسال، کالکی 2898 م به عنوان اولین فیلم هندی که تا به حال در سالن H SDCC ارائه می شود شکست خورد. همچنین این فیلم گران ترین فیلم هندی است که تاکنون ساخته شده است. RRRعلامت قبلی، و تریلر دنیای علمی تخیلی با بودجه کلان و گروهی از ستاره‌ها را نشان می‌دهد.

مارولز

یکی از بدجنس ترین کمدی های تلویزیون که آخرین بار دیدیم هارلی کوین بیرون رفتن با صدای بلند در “یک ویژه ی بسیار مشکل ساز روز ولنتاین”. حالا هارلی، آیوی، کلیفیس و بقیه اعضای گروه برای کارهای شیطانی‌تر بازمی‌گردند. جاستین هالپرن و پاتریک شوماکر مجریان قبلی در حال کار بر روی اسپین آف هستند. مرد بادبادک: جهنم آرهبنابراین، سارا پیترز، نویسنده و تهیه کننده، از این فصل، وظیفه اجرای نمایش را بر عهده می گیرد.

پروژه ک

راه اندازی مجدد از Tiny Toons Adventures، Looniversity ماجراهای جنون آمیز آنها را در Acme Looniversity دنبال می کند و در پاییز امسال در Cartoon Network و Max پخش خواهد شد.

تریلر Invincible S2