بهترین سیاه چال های زلدا در تمام دوران

سری Legend of Zelda از زمان عرضه بازی اصلی در سال 1986 تغییرات زیادی کرده است، اما یکی از معدود چیزهایی که هر بازی مشترک است، سیاه چال ها است. در حالی که طراحی و اهمیت آن‌ها بین بازی‌ها متفاوت است – گاهی اوقات آنها دستکش‌های رزمی گسترده یا جعبه‌های پازل پیچیده دارند، و گاهی اوقات آنها چالش‌های کوچکی هستند که غارت مفید را پنهان می‌کنند – سیاه چال‌ها اغلب گیم‌پلی Zelda را در بهترین حالت خود نشان می‌دهند.

افسانه ی زلدا

در حالی که ما در حال بررسی این موضوع هستیم که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مجموعه جدیدی از سیاه چال ها را به ما معرفی می کند که باید بر آن ها غلبه کنیم، در حال حاضر تعداد زیادی سیاه چال زلدا برای جشن گرفتن وجود دارد. خواه به خاطر طراحی پازل هوشمند و برخورد با رئیس حماسی آنها باشد، یا تنظیمات به یاد ماندنی و موسیقی عالی، اینها 15 بهترین سیاه چال زلدا هستند.

منبع: https://www.gamespot.com/gallery/best-legend-of-zelda-dungeons-of-all-time/2900-4704/محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.