بهترین SSD ها برای Xbox Series X شما در ماه می ۲۰۲۳

کارت‌های توسعه سیگیت برای ایکس‌باکس در پیکربندی‌های 1 ترابایت و 2 ترابایتی موجود هستند (یک مدل 512 گیگابایتی متوقف شده است). قیمت ها از 149.99 دلار برای مدل 1 ترابایتی شروع می شود و تا حدود 280 دلار برای مدل رده بالا افزایش می یابد. هر دو پیکربندی در دسترس هستند آمازون، بهترین خرید، هدف، یا GameStop.

حداکثر سرعت نوشتن: 2000 مگابایت بر ثانیه

Table of Contents

SSD Crucial X8

درایو بازی WD_Black D30 یک SSD اکسترنال فشرده است که در پیکربندی‌های 500 گیگابایتی، 1 ترابایتی یا 2 ترابایتی موجود است. Game Drive با کابل USB-C-to-A متصل می شود که سرعت انتقال تا 900 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهد. این 1 ترابایت D30 و پیکربندی های 2 ترابایتی با قیمت 119.99 دلار (معمولاً 149.99 دلار) در دسترس هستند و 199.99 دلار (به طور معمول 239.99 دلار).

WD_Black P40

حداکثر سرعت خواندن: 2000 مگابایت بر ثانیه

حداکثر سرعت خواندن: 900 مگابایت بر ثانیه

به روز رسانی (2 مه): قیمت محصولات را از نظر دقت بررسی کرد و به گزارش The Verge در مورد کارت توسعه وسترن دیجیتال جدید که ممکن است در Xbox Series X عرضه شود، مرتبط شد.

منبع: https://www.polygon.com/what-to-buy/23608423/best-ssd-xbox-series-x-s

اگر دائماً در مورد نصب‌های بازی می‌چرخید و به این فکر می‌کنید که کجا می‌خواهید برای به‌روزرسانی بعدی 50 گیگابایتی یا بازی بعدی 148 گیگابایتی پیدا کنید – سرفه، جنگ ستارگان جدی: بازمانده – باید مقداری فضای ذخیره اضافی برای کنسول خود خریداری کنید. در زیر، برخی از بهترین گزینه‌های ذخیره‌سازی مکمل را برای Xbox شما گردآوری کرده‌ایم.


بهترین SSD Xbox Series X

کارت توسعه ذخیره سازی سیگیت

قیمت های گرفته شده در زمان انتشار


WD_Black P40 Game Drive

می‌توان گفت که مایکروسافت با کارت‌های گسترش فضای ذخیره‌سازی سیگیت با مجوز رسمی، رویکردی قدیمی را در پیش گرفته است. آنها شبیه کارت حافظه هستند و شما یکی را در پشت کنسول می چسبانید. حتی ساده‌تر از باز کردن PS5 برای نصب SSD M.2 است.

کنار گذاشتن مقداری فضای ذخیره‌سازی انبوه به اندازه افزایش فضای ذخیره‌سازی SSD کنسول مفید نیست، اما انتقال فایل‌های یک بازی سریع‌تر از بارگیری مجدد آن‌ها در هر زمانی است که می‌خواهید یک عنوان خاص را بوت کنید.

WD_Black D30

در نهایت، بنا به گزارش ها، وسترن دیجیتال در حال توسعه کارت توسعه خود است که مشابه کارت های ارائه شده توسط سیگیت است آستانه. ما هیچ جزئیات دقیقی در مورد قیمت یا در دسترس بودن دریافت نکرده‌ایم، اما این پست را با اطلاعات اضافی به محض در دسترس بودن به‌روزرسانی می‌کنیم.


هارد دیسک های ایکس باکس خارجی

سرعت خواندن متوالی: 1050 مگابایت بر ثانیه

درایو بازی WD_Black P40 راه‌حل ذخیره‌سازی باریک‌تری را ارائه می‌کند که کمی گران‌تر است، اما فضای کمتری را اشغال می‌کند و می‌تواند به سرعت انتقال تا 2000 مگابایت بر ثانیه برسد. Best Buy در حال حاضر دارای 1 ترابایت WD_Black P40 مدل با قیمت 119.99 دلار (معمولاً 179.99 دلار) موجود است نسخه 2 ترابایتی برای 189.99 دلار (معمولاً 329.99 دلار).

در حال حاضر، این تنها افزودنی SSD برای سری X است که می‌توانید آخرین بازی‌ها را از آن بارگیری کنید، زیرا با سرعت SSD داخلی کنسول مطابقت دارد. در حالی که داشتن تنها یک گزینه خرید یک گجت تقویت کننده فضای ذخیره سازی برای ایکس باکس را بسیار آسان می کند، فقدان رقابت در اینجا به این معنی است که شما به ازای هر گیگابایت پول بیشتری نسبت به دارندگان PS5 برای ارتقای SSD PS5 خود پرداخت خواهید کرد. افزونه 1 ترابایتی برای Xbox حدود 5 گیگابایت به ازای هر دلار خرج شده در مقابل 10 گیگابایت یا بیشتر به ازای هر دلار برای SSD های آماده PS5 به شما می دهد. ما می‌توانیم پیشنهاد کنیم که SSD داخلی Xbox خود را تعویض کنید، اما واقعیت‌های تلخ این است که انجام این کار هم یک سرمایه گذاری دشوار و فاقد ضمانت

فضای ذخیره سازی داخل کنسول های ما این روزها بسیار بالاست. حتی اگر Xbox Series X با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی داخلی عرضه می شود (سری S فقط 512 گیگابایت دارد)، ممکن است شگفت زده شوید – نه، وحشت زده شوید – از اینکه چقدر سریع این فضا می تواند توسط بازی ها، به روز رسانی ها، برنامه ها اشغال شود. و ذخیره می کند. به طور خاص به اعضای Game Pass باید هشدار داده شود که ولگردی و ولگردی دانلود احتمالاً (به سرعت) با غم و اندوه به پایان می رسد – یعنی تا زمانی که فضای ذخیره سازی خود را ارتقا دهید.


درایو بازی WD_Black D30

قیمت های گرفته شده در زمان انتشار