به‌روزرسانی‌هایی برای Taiko، Simon’s Cat، Jetpack Joyride 2، Castle Crumble، و موارد دیگر اکنون – TouchArcade

باغ دم سیب آرکید مسابقه 3

Red Games Co داستان های بازی یک نفره داستان Locally Grown، رویداد Lavender Dreams، رویداد Bells of Quasimodo، رویداد The Card Catalog و گزینه‌های دسترسی جدید از جمله حالت‌های راه‌اندازی سریع بازی برای بازی آفلاین را به ارمغان می‌آورد. Temple Run: Puzzle Adventure Mirror Story با 60 پازل و مسابقات جدید ادامه دارد. با به روز رسانی امروز یک اشکال چرخش آیپد نیز برطرف شده است. ساسکواچ یواشکی عینک واقعیت مجازی، سه شخصیت مجازی جدید، نوع جدیدی از غذای مجازی، و موارد دیگر را امروز اضافه می‌کند و توسعه‌دهندگان به‌روزرسانی‌های بیشتری را به زودی تأیید می‌کنند. آخرین به روز رسانی محتوای قابل توجه هفته است قلعه کرامبل آوردن یک سلاح جدید، 60 سطح جدید در یک پادشاهی جدید، و چالش های Amethyst King. تاپیک های انجمن ما را بررسی کنید داستان های بازی یک نفره اینجا، دم باغ اینجا، گربه سیمون – زمان داستان اینجا، Jetpack Joyride 2 اینجا، Taiko no Tatsujin: Pop Tap Beat اینجا، Temple Run: Puzzle Adventure اینجا، ساسکواچ یواشکی اینجا، و قلعه کرامبل اینجا. برای همه موارد مرتبط با Apple Arcade، انجمن اختصاصی Apple Arcade ما را برای بحث در مورد این سرویس و هر بازی موجود در اینجا بررسی کنید. نظر شما درباره آپدیت های این هفته اپل چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/19/apple-arcade-game-update-download-taiko-no-tatsujin-new-songs-jetpack-joyride-2-iphone-new-levels-castle-crumble/

این هفته، بسیاری از بازی های قابل توجه در Apple Arcade به روز رسانی شده اند. اگر تعجب می‌کنید که چرا این هفته بازی جدیدی وجود ندارد، اپل در اوایل این ماه چند Apple Arcade Originals و App Store Great را با هم عرضه کرد. در مورد آن اینجا بخوانید. به روز رسانی های امروز شامل چند بازی است که من نیز از آن لذت می برم. بیایید وارد آنها شویم. Taiko no Tatsujin: Pop Tap Beat 1.13.0 امروز پنج آهنگ جدید از جمله Mayonakano DOA-Stay With Me، Stone Ocean، Rare Hero، Nainainai و Jojo Sono Chi no Sadame را به ارمغان می آورد. دم باغ با به روز رسانی امروز، پنج حیوان جدید، یک باغ جدید، یک داستان جدید و 120 سطح را به ارمغان می آورد. گربه سیمون – زمان داستان فصل 2 داستان خانه امروز با 25 سطح جدید هر هفته ارائه می شود. Jetpack Joyride 2 اکنون Prestige به شما امکان می دهد تا حدی پیشرفت خود را برای جوایز انحصاری، سطوح داستانی جدید، آواتار جدید و موارد دیگر تنظیم مجدد کنید.

بخوانید:   در اینجا زمانی است که می توانید واقعاً بازی Diablo IV را شروع کنید