به‌روزرسانی بررسی «Dead Cells» 2023 – بازگشت به DLC Castlevania، وصله‌های جدید و موارد دیگر – TouchArcade

این سلول های مرده بازگشت به Castlevania DLC با قیمت 6.99 دلار در موبایل، دو بیوم جدید (قلعه دراکولا و حومه)، 14 اسلحه جدید را به همراه دارد. کسلوانیا، 3 رئیس جدید، 20 لباس جدید، داستانی جدید با آلوکارد و ریشتر بلمونت، رازها و موارد دیگر. این DLC حتی دارای یک گزینه موسیقی متن جدید است که می توانید آن را فعال کنید که فوق العاده است با 51 آهنگ اصلی از کسلوانیا و 12 آهنگ از آنجا برای جا افتادن دوباره تصور شد سلول های مرده. با وجود قیمت درخواستی بالا (در مقایسه با DLC قبلی)، سلول های مرده: اگر لذت می برید DLC بازگشت به Castlevania بالاترین توصیه ممکن من را دریافت می کند سلول های مرده. اگر این کار را نکنید، این DLC چیزی را تغییر نخواهد داد. من عاشق این هستم که چگونه داستان در این DLC کاملاً متناسب است سلول های مرده.

سلول های مرده بازگشت به Castlevania امتیاز بررسی DLC iOS: 5/5

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/17/dead-cells-mobile-2023-review-return-to-castlevania-updates-patches-apple-arcade-android-iphone/

در موبایل، سلول های مرده در حال حاضر به‌روزرسانی Clean Cut را از دست داده است، اما همه به‌روزرسانی‌های قبلی و DLC پولی موجود است. ما در برابری ویژگی‌ها از همیشه به هم نزدیک‌تر هستیم، و امیدوارم در نهایت همگام‌سازی متقابل پلتفرم ذخیره‌سازی حداقل برای موبایل و رایانه شخصی را داشته باشیم. مانند سایر بررسی‌های من در مورد بازی‌های چند پلتفرمی، من نیز قصد دارم نسخه موبایلی را با نسخه‌های کنسول و رایانه شخصی که به آنها دسترسی دارم مقایسه کنم. با سلول های مردهمن مالک بازی بر روی Xbox، Switch، PC و iOS هستم، بنابراین در مورد نحوه اجرای آن در Nintendo Switch (مدل OLED)، Steam Deck، iPad Pro، iPhone 14 Plus، iPhone 11 و Xbox Series X صحبت خواهم کرد.

بخوانید:   'Gruta'، 'Tiny Dragon Story'، به علاوه دیگر عرضه ها و فروش های امروز - TouchArcade

بیش از یک سال از زمانی که آخرین DLC پولی را بررسی کردم می گذرد سلول های مرده. از آن به بعد، سلول های مرده در تلفن همراه چندین به روز رسانی رایگان عمده دریافت کرده است و اخیراً فوق العاده است بازگشت به Castlevania DLC. با سلول های مرده (8.99 دلار) بازگشت به Castlevania اکنون در iOS و اندروید، می‌خواستم وضعیت بازی روی موبایل و مقایسه آن با نسخه‌های PC و کنسول را دوباره بررسی کنم. یک چیز دیگر که باید در نظر داشت این است سلول های مرده + در صورتی که اشتراک فعالی از طریق نسخه Apple Arcade داشته باشید، در Apple Arcade تمام DLC های پولی بازی را به صورت رایگان ارائه می دهد. این ویژگی بررسی فقط نسخه پریمیوم را پوشش می دهد، اما همه چیز در نسخه Apple Arcade نیز صدق می کند.

اگر بازی نکرده اید سلول های مرده در تلفن همراه در بیش از یک سال، به‌روزرسانی‌های بزرگی مانند Boss Rush Mode و Everyone is Here 2 را از دست داده‌اید. این به‌روزرسانی‌ها در حالت بازی جایگزین، شخصیت‌هایی از بازی‌های مستقل شگفت‌انگیز، لوازم آرایشی جدید، باس‌های پیشرفته و بسیاری موارد دیگر اضافه می‌شوند. هر دوی این به‌روزرسانی‌ها نیز رایگان بودند و روند آن را ادامه دادند سلول های مرده حتی برای هر صاحب بازی بهتر می شود.

تا کنون، هر بسته DLC برای سلول های مرده ارزش آن را داشته است با برخی از ارائه بیش از ارزش. من فقط کورکورانه آنها را در Steam خریدم زیرا پشتیبانی می شود سلول های مرده می شود باور نکردنی است با سلول های مرده بازگشت به Castlevania، من هنوز درگیر این هستم که چقدر مراقبت و توجه برای آوردن جهان انجام شده است کسلوانیا به سلول های مرده. باس‌ها، آهنگ‌های جدید موسیقی، تصاویر بصری و همه سلاح‌ها این را فوق‌العاده می‌کنند. این ممکن است یکی از بسته های DLC مورد علاقه من باشد و برای هر کدام ضروری است سلول های مرده مالک

بخوانید:   «مارول اسنپ» در آخرین فصل موفق به دریافت بهترین بازی‌های «نگهبانان کهکشان» شد – TouchArcade

سلول های مرده بازگشت به Castlevania DLC در زمان عرضه برای کنسول ها و رایانه های شخصی یک توسعه عالی بود و هنوز هم با انتشار موبایل آن ضروری است. سلول های مرده روی موبایل نسخه فوق‌العاده بازی است و امیدوارم در نهایت همگام‌سازی ذخیره‌سازی متقابل پلتفرم را دریافت کند. این واقعاً تنها ویژگی است که می خواهم ببینم اضافه شده است. اگر اپل آرکید داشته باشید، دریافت خواهید کرد سلول های مرده و تمام DLC های قبلی از جمله بازگشت به Castlevania گسترش در سلول های مرده + آن را به یکی از بهترین بازی‌های این سرویس تبدیل کرده است. اگر دوست دارید سلول های مرده و کسلوانیا، چرا حتی نظرات را می خوانید؟ فقط DLC را بخرید و از یکی از بهترین الحاقاتی که در مدتی پیش برای هر بازی دیده ایم لذت ببرید.

من در تعطیلات هفته گذشته چیزی بازی نمی‌کردم به جز بازی جدید شبیه ساز پاور واش DLC، اما من جدیدم را تست کردم فاینال فانتزی شانزدهم کنترلر DualSense با سلول های مرده در آی پد من در وضعیت فعلی، من می گویم سلول های مرده در Steam Deck راه مورد علاقه من برای بازی است، اما نسخه iOS قطعا بهترین گزینه بعدی است. در حالی که نسخه سوییچ مثل زمان راه اندازی بی نظم نیست، من همچنان بازی می کنم سلول های مرده در iOS از طریق سوئیچ. من مشتاقانه منتظرم تا ببینم نسخه بومی جدید PS5 چه احساسی دارد زیرا از نحوه عملکرد آن راضی نبودم سلول های مرده اجرا روی ایکس باکس هم بود.

بخوانید:   بازیگر ایندیانا جونز برای کامئو در Dial Of Destiny "به شدت خوشحال" بود