به‌روزرسانی جدید «Brotato» حالت بی‌پایان، گزینه‌های دسترسی، سلاح‌های جدید و موارد دیگر را اضافه می‌کند – TouchArcade

تیرانداز سرکش از بالا به پایین بروتاتو (4.99 دلار) (حق بیمه) امروز به روز رسانی مهم دیگری در تلفن همراه دریافت کرده است. اگر به آن ادامه نداده اید، بروتاتو اخیراً با یک دایره المعارف درون بازی و موارد دیگر به روز شده است. در مورد آن از ماه گذشته اینجا بخوانید. امروز بروتاتو به روز رسانی 1.3.9 در تلفن همراه در حالت بی پایان، گزینه های دسترسی برای بهینه سازی سختی، سلاح های جدید، عملکرد بهبود یافته و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. اسلایدرهای دسترسی در تصویر برش خورده من در زیر آمده است. خوشحالم که دیدم بالاخره این به نسخه موبایل اضافه شد. بازی خیلی سخت نیست، اما همیشه با داشتن گزینه های دسترسی بیشتر خوب است.

بررسی ما را بخوانید بروتاتو اینجا. ما همچنین هنگام راه اندازی آن را به عنوان بازی هفته خود معرفی کردیم. بروتاتو (premium) با قیمت 4.99 دلار در اپ استور برای iOS در دسترس است اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. آن را در Steam بررسی کنید اینجا. دسترسی زودهنگام را در Steam ایجاد می کند این هفته همچنین. امیدوارم این به روز رسانی ها به زودی برای موبایل منتشر شود. من داشتم بازی می کردم بروتاتو یک تن در Steam Deck. اگر نگرفته اید بروتاتو یا 20 دقیقه تا سحر با این حال، بسته نرم افزاری را دریافت کنید اینجا. آیا بازی کرده ای بروتاتو یا 20 دقیقه تا سحر هنوز در موبایل؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/21/brotato-mobile-update-endless-mode-difficulty-options-weapons-new-items-iphone-android-steam-early-access-date/

بخوانید:   Preloading The Legend Of Zelda: Tears Of The Kingdom آغاز شده است