به‌روزرسانی جدید «Brotato» دایره‌المعارفی را اضافه می‌کند، دستاوردها را رفع نمی‌کند، و موارد دیگر – TouchArcade

بروتاتو با قیمت 4.99 دلار در اپ استور برای iOS در دسترس است اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. آن را در Steam بررسی کنید اینجا. من داشتم بازی می کردم بروتاتو یک تن در Steam Deck. در Steam Deck در مقایسه با iOS در حال حاضر بسیار زیباتر است. امیدوارم نسخه iOS در نهایت برای من به آن مرحله برسد. اگر نگرفته اید بروتاتو یا 20 دقیقه تا سحر با این حال، بسته نرم افزاری را دریافت کنید اینجا. آیا بازی کرده ای بروتاتو یا 20 دقیقه تا سحر هنوز در موبایل؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/10/brotato-new-update-mobile-encyclopedia-achievements-not-unlocking-fix-20-minutes-till-dawn-pew-pew-bundle-price-discount-iphone-ipad-android/

تیرانداز سرکش از بالا به پایین بروتاتو (4.99 دلار) (حق بیمه) در iOS و Android به‌روزرسانی شده است تا ویژگی دایره‌المعارف، رفع قفل نشدن دستاوردها، اضافه کردن آیکون‌ها/اعلام‌های متنی و بسیاری اصلاحات دیگر را امروز ارائه دهد. اگر به آن ادامه نداده اید، بروتاتو دسترسی زودهنگام Steam را در سپتامبر سال گذشته دریافت کرد و از طریق استودیو Erabit که برای ما عالی بود، روی موبایل وارد شد 20 دقیقه تا سحر برای موبایل صحبت از 20 دقیقه تا سحر، اکنون در کنار آن موجود است بروتاتو در یک بسته جدید Pew Pew که امکان خرید نسخه های پریمیوم هر دو بازی را با تخفیف می دهد. بررسی ما را بخوانید بروتاتو اینجا. ما همچنین هنگام راه اندازی آن را به عنوان بازی هفته خود معرفی کردیم. تماشای بروتاتو تریلر زیر:

بخوانید:   Mordhau در حال حاضر از فروشگاه Epic Games رایگان است